İsmail Hilmi ADIGÜZEL

Sosyal Girişimci, Marka yöneticisi


EDREMİT SOSYAL MEDYA ÜNLÜLERİNİ AĞIRLAYACAK


18.01.2015 – 09:33 | Son Güncellenme: 18.01.2015 – 09:37

EDREMİT SOSYAL MEDYA ÜNLÜLERİNİ AĞIRLAYACAK

Balıkesir’in Edremit Belediyesi tarafından sosyal medya ünlülerinin katılımı ile bir söyleşi düzenlenecek. Özellikle gençlerin yoğunlukla kullandığı sosyal medyada Odun Herif rumuzlu kullanıcı Kadir Doğrubakar, Argostroloji rumuzlu kullanıcı Eray Efe, Kişisel Marka Uzmanı İsmail Hilmi Adıgüzel ve Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın katılacağı söyleşi 20 Ocak Salı günü Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.


Sosyal medya araçlarını aktif olarak kullanan ve geçtiğimiz haftalarda Odun Herif rumuzlu kullanıcı ile arasında geçen konuşmaların en çok konuşulanlar listesine girmesi ile Türkiye gündemine giren Edremit Belediyesi, sosyal medya ünlülerini ağırlayacak. Sosyal medya aracı Twitter’da birçok ünlü ismi “ti”ye almasıyla ünlü olan “Odun Herif” rumuzlu kullanıcı Kadir Doğrubakar, Argostroloji rumuzlu kullanıcı Eray Efe ve Kişisel Marka Uzmanı İsmail Hilmi Adıgüzel Edremit Belediyesi tarafından düzenlenen “Sosyal Medya Ünlüleri ile Söyleşi”de konuşmacı olarak yer alacaklar. 20 Ocak 2014 Salı günü, saat 19.00’da Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan söyleşiye özellikle gençlerin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal medyayı da aktif olarak kullandıklarını belirterek, “Özellikle gençlerimizin aktif olarak kullandığı bu sosyal medya araçlarını belediye olarak aktif bir şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Samimiyet dilini kullanarak yurttaşlarımız ile diyalog kuruyoruz Sosyal medya hesaplarımız üzerinden ilçemizin tanıtımı, duyuruları yaparken, vatandaşlarımızda şikayet ve isteklerini de daha hızlı bir şekilde bizlere iletebiliyorlar” dedi. Başkan Saka, Sosyal Medya Ünlüleri ile Söyleşi’ye tüm yurttaşları davet etti.


Milliyet
https://www.milliyet.com.tr/yerel-haberler/balikesir/edremit-sosyal-medya-unlulerini-agirlayacak-10577193


%d blogcu bunu beğendi: