İsmail Hilmi ADIGÜZEL

Sosyal Girişimci, Marka yöneticisi


Kurumsal
Aksaray Üniversitesi
Bartın Kültür Merkezi
Bergama İş Adamları Derneği
Bursa Çamlıca Öğrenci Yurdu
Bursa Gençlik Merkezi
Düzce Üniversitesi
Edremit Belediyesi
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Fatih Üniversitesi
Gümüşhane Üniversitesi
Haliç Üniversitesi
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi
Işık Üniversitesi
İnönü Üniversitesi
İstanbul Üniversitesi
Kavram Meslek Yüksekokulu
Dokuz Eylül Üniversitesi
Dokuz Eylül Üniversitesi
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi
Kemerburgaz Üniversitesi
Kocaeli Üniversitesi
Konya Selçuk Üniversitesi
Marmara Üniversitesi
Malatya İnönü üniversitesi
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi
Süleyman Demirel Üniversitesi
Sosyal Hizmet Platformu
Bornova Gençlik Merkezi 7 Bölge Girişimcilik
Kurumsal

Deniz Güler

Agaoglu Şirketler Grubu | Etkinlik ve Sponsorluk Yöneticisi


İsmail Bey, işinde başarılı, hızlı ve sorunları çözüme dönüştüren bir profesyonel. Ekibine ve kendisine teşekkür ederim.

Akdeniz Üniversitesi

Antalya Büyükşehir Belediyesi – Basın Yayın Halkla İlişkiler


En başta şunu belirtmem gerekir ki, herkes ile çalışılabilir, iş yapılabilir. Ancak iş yaparken, işi yöneten kişi ile “abilik” samimiyeti her iş veren ile yaşanılamaz. Evet o iyi bir girişimci, iyi bir fikir adamı, iyi bir önder.. Ama en başta o, iyi bir “abi”. Bence çalışmaları diğerlerinden farklı kılan, o çalışma sayesinde kazanılan dostluklar “abiler” dir.

Fahri Döngelli

İkinci Köprü – Reklam Yazarı


İnteraktif, tutkulu ve kıravatlı bir adam… Bir markaya kafayı takmaya görsün. Alır, biçimlendirir, şekillendirir ve olduğundan çok daha parlak bir şekilde pazara sunar. Her eve lazım bir adam. Enerjisi en güçlü yönü. Onun enerjisine ayak uydurabilenler işin sonundaki ışığı her daim görürler.

Fatih Erdoğan

OnlineEtkinlik.com YolGunlukleri.net


O kadar samimi bir adam ki; karşısında kim olursa olsun, samimi konuşmasıyla profesyonel duruşuyla on numara adam. Gençlik platformuyla bir çok sosyal projede yer aldık. Ve şuanda işbirliği yaptığımız projelerimiz devam etmektedir. Ayrıca Markaların tanıması gereken bir isim. İsmail Hilmi Adıgüzel = Sosyal Projeler İsmail Hilmi Adıgüzel = Acayip İşler 😉

Gökhan Kopuz

Chairman of the Board – Kopuz Group


İsmail Bey’in en önemli özelliği yeni bakış açıları yakalama yönündeki çabası ve bu yönde ortaya koyduğu başarılı sonuçlardır. Bütünleştirici ve gerçekçi bir bakış açısıyla donanımlı, dürüst, çalışkan, güvenilir ve çözüm odaklı yaklaşımlara sahiptir.

EMRE İPEKÇİ

Artvin Çoruh Üniversitesi | Öğretim Görevlisi


Birlikte yer aldığımız projelerde kendisinde gördüğüm en değerli özellik hangi konumda olursa olsunlar insanları bir araya getirebilme becerisiydi. Sorumluluk bilinci ve iş takibi gibi meziyetlerine de değinmeden geçmemek lazım. Üniversite yıllarını dolu dolu geçirmesini sağladığı için dirsek temasında bulunan her öğrencinin kendisine bir teşekkür borcu olduğuna eminim. Ben dahil. Tekrar Teşekkürler…

CUBE Medya

Mustafa ÖZKAN


İsmail, şu dönemde az bulunan bir özelliğiyle öne çıkıyor ki o da hızlı düşünen ve hızlı reaksiyon alınabilen. Herkesten ayrılan bir diğer yanı samimiyet ve profesyonelliği hem özünde hem de iş hayatında iyi sentezlemiş olmasıdır. Onunla ortak projelerde olmak demek herzaman heyecanın olması ve dinamik olmak demek…Başarıla diliyorum…

Tuğçe Semercioğlu

Reaktör İstanbul şirketinde Sr. Brand Manager


Bu adam var ya bu adam… yoktan var eden, var olanı üst seviyeye taşıyan, yaratıcı fikirleri nirvana seviyesinde olan, tuhaf, ilginç ama bir o kadar da on numara bir adamdır… Sosyal fayda sağlamada bir çok kişiye örnek olabilecek, teorik değil uygulamalı eğitim veren, harika sosyal projelere imza atan müthiş bir insandır…. Çok keyifliydi onunla çalışmak:)

ali kemal ergelen

Executive Director – Gebe.com


Yeni nesil sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ederek özellikle gençlerin bu konuda bilinçlenmesini ve örgütlenmesini sağlayabilen, bu alanda planlı organize ve birleştirici projeler üreten, organize eden, uygulayan bir beyindir.

Aksaray Üniversitesi

Merve ÖZEL

Aksaray Üniversitesi


Öncelikle sunum için ve güzel fikirleriniz için teşekkür ederim. Güzel ve keyifli bir sunumdu, hayal kurmanın güzel ve sadece hayalde kalmayacağını gösterdiğiniz ve umut aşıladınız için teşekkürler. Başarılarının devamını dilerim.

Erdi GÜNDÜZ

Aksaray Üniversitesi


Pozitif bir adamsın. Bağış kumbarası fikrin çok hoşuma gitti. Allah yar ve yardımcın olsun.

Sevil YEDİYILDIZ

Aksaray Üniversitesi


Bu sunuma katılıp katılmamak konusunda çelişkilerim varken şu an sunum bitti ve dediğim tek şey iyiki katılmışım. Çok teşekkürler.

Pınar GÜLFİDAN

Aksaray Üniversitesi


Kişisel marka nasıl olacağı hakkında bilgi sahibi oldum. Elinde hiç sermaye olmadan iyi bir kariyer sahibi olunabileceğini gördüm. Eleştiriler düzgün olduğu sürece bizlere büyük katkılar sağlanabilir.

Hasan Fehmi DONAR

Aksaray Üniversitesi


Sunum ve içerik olarak çok başarılı bir sunumdu. İsmail Bey’ i kendini bu kadar geliştirdiği ve bu gelişimden bizleri de faydalandırdığı için teşekkür ediyorum.

Mehmet KURAR

Aksaray Üniversitesi


Sıkıcı değildi, muhabbet havasıyla geçti. Biraz uzun sürdü, genelde iyiydi.

Tuğba KAHRAMAN

Aksaray Üniversitesi


Bazı konularda bize eksiklerimizi bilgi vererek, yapmamız gerekenleri önerdiniz. Bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.

Sevgi ŞANLIKAN

Aksaray Üniversitesi


Bazı konularda dikkatimi çekip uygulamam gereken konular olduğunu hissettirdiğiniz için teşekkür ederim.

Fatma TAŞÇI

Aksaray Üniversitesi


Öncelikle programa geldiğim için şanslı olduğumu söylemek isterim. Farkında olduğum ama ertelediğim şeyleri ertelememem gerektiğini daha iyi anladım. Buna ilk olarak mail adresimi değiştirmekle başlayacağım.

Sabri GÜVEN

Aksaray Üniversitesi


Herşey çok iyi, sadece çorabınız yeşil gözüme takıldı. Siyah veya gri göz ile daha uyumlu olur.

Elif ÇETİN

Aksaray Üniversitesi


Programın bu kadar uzun olduğunu duyduğumda çok sıkılacağımı düşünmüştüm. Ama düşündüğüm gibi olmadı çok zevkle, keyifle dinledim. Yaptığınız programdan dolayı teşekkür ederim.

Ekrem Can ÇAKIR


Ben ilk defa konferansa katılıyorum. İyi ki sizi dinledim, gerçekten çok iyi oldu. Bu arada sunumunuz bizim üzümüzden kısa sürdü ama sizi sabaha kadar oturup dinlerim. Çünkü bunu siz başarıyorsunuz.

Zeynep DOĞAN


Sizi gerçekten takdir ediyorum, çok güzel bir örneksiniz. Bu seminerle bizler, körelmiş gençlere yardımcı oldunuz. Ufkumuz sizinle daha da genişledi, kendi adıma teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum ve tekrar sizinle böyle görüşmek istiyorum. Sizden öğrenmemiz gereken çok şey olduğunu düşünüyorum.

Azime ÖZYİĞİT


Siz bana bildiğim şeyleri anlattınız ama uygulamadığımı hatırlattınız.

Serap GENÇ


Hem çalışan hem okuyan bir anne olarak başarılarınızın devamını dilerim. Bu tür faaliyetler daha çok olursa sevinirim.

Mahsum BİLMEZ


Yapmış olduğunuz seminer, bana benim benim bilmediğim bir çok şey öğretti ve beni aydınlattı. Önümdeki süreçte bana yol gösterdiğiniz için teşekkür ederim İsmail bey.

Rukiye ÇALIŞKAN


Çok eğlenceli ve keyifli bir programdı. Kişisel gelişime dayalı bilgileri paylaştığınız için gerçekten çok teşekkür ederim. Kendim adına çok yararlı bilgiler edindim. Açık ve net bir şekilde anlattınız. Çok teşekkürler.

Müşerret AKGÖZ


Öncelikle güler yüzlü olmanız etkileyici, samimi bir görünümünüz var. Bunun için ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Özge HOYRAZLI


Seminerler genelde sıkıcı olur. Çok güler yüzlü, eğlenceli ve bilgili bir yapıya sahipsiniz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Tuğba YALÇINKAYA


Sayenizde hedeflerime gidebilmenin daha imkanlı olduğunu gördüm. Yapabileceğimi düşünüyorum, artık inanıyorum. Yapmak istediklerimi yaptıktan sonra görüşmek dileğiyle. Teşekkür ederim.

Nihal PINAR


Keşke! diyorum daha fazla sürseydi programınız. Harika bir konferans oldu, sizin sayenizde iyi ki gencim diyorum ve gençliğimizi kullanarak ilerde milletimiz için bir faydamızın olacağının güvenini bize verdiniz. Ufkumuzu ve düşüncelerimizi rahat bir ortam sunarak söylememizi sağladınız.

Yeşim ATA


Sizi beğenerek dinledim, zevk aldım. Aradığım soruların cevaplarını aldım.

Gonca CAN


Yaptığınız çalışmalar, projeler gerçekten çok güzel. Her zaman sıfırdan başlayıp güzel çalışmalar yapan insanlar idolüm olmuştur. Sizde artık idolümsünüz. Hayallerimi siz gerçekleştirmişsiniz.

Esra KAYA


Çocukluktan beri hayalim olan fotoğrafçılığa daha çok yaklaştım. Çok teşekkürler.

Seda SARIPETEKLER


Konuşmanızı ve anlatımınızı çok beğendim. Hiç bir olumsuz ya da yanlış bir şey görmedim. Başarılarınızdan ve yapmış olduğunuz sosyal sorumluluk projelerinden dolayı sizi tebrik ediyorum. Birde kendimi herhangi bir bankada genel müdür olarak görüyorum.

Fatma CEYLAN


Çalışmalarınızı kutluyorum, tebrik ediyorum. Kişisel marka olmak adına gözümü açtığınız için teşekkür ediyorum. Ve umarım bağışkumbarası.com en yakın zamanda faaliyete geçer.

Demet ASLAN


Kamu yönetimi 1. sınıfım seminer esnasında ”Kendinizi nerede görüyorsunuz?” sorusuna cevap vermek istedim. Fakat insanların tepkilerinden çekindim. Kendimi Türkiye’nin 2. kadın Başbakanı olarak görüyorum. Çok fazla umudum yoktu ama sizin verdiğiniz seminer sayesinde kendime güvenim arttı. Çok teşekkür ederim.

İlay DEMİR


Öncelikle bizlere vakit ayırdığınız için teşekkür ediyorum.. Sunumunuzu yaparken, sunum için gerekli olan araç-gereçleri kullanmanız etkileyici bir unsur. Seminere gelirken böyle bir durumla karşılaşacağımı düşünmemiştim. Bir masa, bir sandalye.. Konuşmacı bir sandalyeye oturup bize o şekilde hitap edeceğini ve sıkıcı olacağını düşünmüştüm. Fakat umduğum gibi olmadı. İzleyicilerin arasına katılarak, sorulan sorulara gayet samimi cevaplar vermeniz, karşılıklı iletişim konusunda güler yüzlü, hoşgörülü olmanız çok önemli bir unsur ve bu durum sizi başarılı kılıyor. Sunumunuzu verimli buldum. Zamanın nasıl geçtiğini gerçekten anlamadım. Çok teşekkür ediyoruz.

Hilal Nur ŞİŞMAN


Paylaşımlarınız için teşekkürler.

Rojda Sevil GÜRSES


Bu seminere katıldığım için çok mutlu oldum. Gençlerin çok başarılı olabileceğini bugün biraz daha anladım. Hayallerimi gerçekleştirme inancım daha da fazla güçlendi. Sizlere teşekkür ederim.

Sultan Selin KAYIHAN


Hayatımda beğendiğim nadir seminerlerden birisiydi. Verdiğiniz yararlı bilgiler için teşekkürler.

Dilan SOYSAL


Semineriniz çok eğitici ve keyifliydi. Sizi tekrar Aksaray’a bekliyoruz. Bundan sonra internet sitelerinizden sizi takip edeceğim. Teşekkür ederim.

Özge TALAY


Bazı seminerler sıkıcı geçmesine rağmen sizin semineriniz gayet güzeldi, hiç sıkılmadan zevkle sizi dinledim. Özgeçmişiniz ve yapmış olduğunuz projeler gerçekten çok güzel ve çok anlamlı. Bir gün başarılı bir marka olursam emin olun bunu size borçluyum.

Rabia ÇINKIR


Güzel bir sunumdu. Bilgilendirici ve eğiticiydi. Teşekkür ederim.

Seda KILIÇASLAN


İlk başladığınızda önyargıyla yaklaştım. Ancak bunun ilerleyen zamanlarda yanlış olduğunu düşündüm. Daha doğrusu düşünmeme neden oldunuz, acemi olduğunuzu düşünmüştüm ancak gerçekten çok katılımcı bir performans sundunuz. Daha önce gittiğim konferansların tümünde düz ezber anlatılıp sorular sorularak bitirilirdi. Ancak siz hayatımızla bütünleştiniz, ayrıca kürsüye bağlı kalmamanız çok güzel. Genç olduğunuz kadar farklısınız. Başarılarınızın devamını dilerim.

Begüm KORKMAZ


İsmail bey, seminerinize katıldığım için mutluyum. Yapmam gerekenleri anladım, yapmak için sabırsızlanıyorum. Kendi gelişimim için yeterli bilgi verdiniz, teşekkür ederim. Gençlik platformuna hemen üye olacağım. Birdahaki seminirinize katılmak isterim. Teşekkürler.

İsak GÜZEL


Facebook, Twitter kullanmasak olmaz mı? Kullanmıyorum bu bende büyük eksikliklere sebep olur mu? Sanırım ben fotoğraf paylaşmayı, beğenmeyi, yorum yapmayı sevmiyorum. İleride iyi kullanabileceğimi düşünürsem açıp sizide eklerim.. Bir çok kişi size bu yorumu yapmıştır, bende yapmak istedim. Çalışmalarınız, sunumunuz çok güzel ve başarılı. Başarılarınızın devamını dilerim.

Eda AYCAN


İsmail Hilmi ADIGÜZEL, Pazarlama ve İletişim Topluluğu’nun başkanı yaptığı konuşma ile bakış açımı olumlu yönde değiştirdi. Kişi yeteneklerinin, hobilerinin, yapabileceği ve yapamayacağı her şeyin farkında olmalı.. Ben bu seminer ile kendimi düşünmek için daha fazla zaman harcayacağım. Bizi önemsediğiniz için herkes adına teşekkür ederim.

Gizem IŞIK


Açıkçası bu kadar güzel bir seminer veya konferans olacağı düşünmemiştim. Hitabet konusunda başarılı olduğunuz her halinizden belliydi. Tebrikler.

Melek YALÇINKAYA


Hiç bu kadar eğlenceli olacağını düşünmemiştim. Sürekli uyuyacağımızı, sıkılacağımızı düşünmüştüm. Ama gayet güzeldi, katıldığım için çok mutluyum. Çok başarılı olduğunuzu ve kendinizi çok iyi ifade ettiğinizi düşünüyorum. Umarım tekrardan gelirsiniz, teşekkürler!

Esra AĞILLI


Seminere katılmak için çok çaba sarf ettik. Pişman değilim, zevkle dinledim sizi, teşekkürler.

Aslı İNCE


Sunumunuzu beğendim. Aynı ses tonuyla saatlerce konuşup baymadınız. Öğrencilere hitabınız güzel, genç olduğunuzdan olsa gerek. Başarılarınızın devamını dilerim.

Beste Selen HÜYÜK

Endüstri Mühendisliği


Düşüncelerinizle gençliği ön plana alarak gelecek nesillere de örnek olacak şekilde yaptığınız sosyal sorumluluk projelerinizi hayata geçirmeniz, yani bu yoldaki çabanız ve bize yapacaklarımız konusundaki inancınız için çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla..

Rümeysa KAYA

Endüstri Mühendisliği


Anlatılanların örneklerle desteklenmesi, sosyal sorumluluk projeleri gibi birçok konuda, etkinlikte yer alması ilgimi çekti.

İrem TUNALIER

Endüstri Mühendisliği


Gençlerin ve gençliğin öneminin vurgulandığını gördüğüm ilk seminerdi. Gençlere bu kadar güvenilmesi kendimize karşı olan saygı ve güvenimizi arttırıyor. Tecrübelerinizi paylaştığınız ve bize inandığınız için teşekkürlerimi sunarım.

Betül ARTUKOĞLU

Endüstri Mühendisliği


Fark yaratmanın kariyer ve normal hayatta ne kadar önemli olduğunu anladım. Daha birinci sınıf olmama rağmen bir yerden başlamaya karar verdim.

Gülsüm FİLİZ

Endüstri Mühendisliği


Merhaba’nın  anlamını öğrendim. İnsan ilişkilerinin hayatıma neler katabileceği hakkında fikir sahibi oldum. Her şey için teşekkürler.

Faik BAKAN

Endüstri Mühendisliği


Özellikle İsmail Bey’in sempatik ve cana yakın tavrı çok olumluydu. Kendimde İzmirli olduğum için açıkçası pür dikkat dinledim. Tamda bb sıralar yardım amaçlı bir insan olmayı kendime hedef belirlediğim için Van ve Japonya’ya yapılan projeler dikkatimi oldukça çekti. Umarım bir gün bir yardımın parçası olurum.

Recep GÜLLÜ

Endüstri Mühendisliği


Yaptıklarınız ve insanların kendilerine olan güvenlerini kazanmalarına bir katkıda bulunuş olmanız teşekkürü hak eden bir davranış. İnsan ilişkileriyle ilgili yorumlarınız çok doğru.

Gizem ÇELİK

Endüstri Mühendisliği


İş hayatımda bana yardımcı olabilecek, ışık tutacak bilgiler verdiğiniz için teşekkür ederim. Kendimi geliştirmek için neler yapacağıma karar vermemde büyük yardımınız oldu. Hayallerimi gerçekleştirmek için sizden edindiğim bilgilerin büyük yararı olacak. Umarım hayallerimi gerçekleştiririm ve bir gün bunun için size teşekkür etme fırsatı bulurum.

Nida KARATAŞ

Endüstri Mühendisliği


Tecrübelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler. Anlattığınız, yaptığınız işlerde özellikle sosyal sorumluluk adına yapmamız gereken, bize düşen çok şey olduğunu ve daha duyarlı olmamız gerektiğini bunları aramızda konuşup bilip anca bir şey yapmadığımızı farketmemizi sağladınız. Bende kendi adıma daha duyarlı olunması gerektiğinin farkına vardım.

Simge İNAN

Endüstri Mühendisliği


Sunum tarzınızı çok etkili buldum. Sunum içeriğinizde farkındalık yaratmak açısından çok güzeldi.

Sena PASLIOĞLU

Endüstri Mühendisliği


Bize güzel tecrübelerinizi yansıttığınıza inanıyorum. Sizi mutlaka takip edeceğim.

Hakan KAYGUSUZ

Endüstri Mühendisliği


Gayet verimliydi.

Aksaray Üniversitesi | Mustafa ÖCAL


Konferansa tesadüfen katıldım, bakıp çıkacaktım. Genç insanların bir şeyler yapmış olması hoşuma gidiyor, eğer bu konferansı kel, şişman, yaşı büyük biri verseydi çıkardım. Sizi sonuna kadar dinledim ve gerçekten başkaları için bir şeyler yapmaya çalışıyorsunuz. Sizin birikiminizin 50 yaşında birinin birikiminden fazla olduğuna inanıyorum. Katıldığım en güzel konferanslardan biriydi. Başarılarınızın devamını dilerim.

Gizem TURHAN

Endüstri Mühendisliği


Çok bilgilendirici bir seminerdi. Gençlik platformu gibi kulüplerin olduğunu çok yararlı etkinlikler yaptığını öğrendim.

İzel Nuran BİÇER

Endüstri Mühendisliği


3 boyutlu ilan fikrini hiç duymamıştım ve çok hoşuma gitti.

Gülnaz KESKİN

Endüstri Mühendisliği


Akıcı konuşmanız, tecrübelerinizi bizimle paylaşmanız beni çok etkiledi. Bilinçlendim.

İrem CİVELEK

Endüstri Mühendisliği


Kendim hakkında düşünme fırsatı buldum.

Berra BAŞTERZİ

Endüstri Mühendisliği


Gerçekten çok etkileyici bir seminerdi.

Fulya BALCI

Aksaray Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Verimli bir seminerdi. Gençlere birilerinin destek verdiğini bilmek, duymak ve birilerinin arkamızda olduğunu görmek güzel. Teşekkürler.

Cengiz Han ERBAŞ

Aksaray Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Öncelikle görüşlerimize değer verdiğiniz için teşekkür ederim. Konuşmanız çok güzel ve geliştiriciyanları olan bir konuşmaydı. Açıkçası ufkumu açtığınızı söyleyebilirim.

Buse ŞAHİN

Aksaray Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Eğitim çok yararlıydı. İnsanlarla iletişimim iyidir, yardımlaşmayı severim ama bu eğitim sayesinde, neyi istediğimi, neyde yetenekli olduğumu bilmediğimi farkettim. Benimde aile olaylarım, durumlarım iyi değil. Hatta sizinkinden daha karmaşık ama sizin gibi kendimi geliştirebileceğimi fark ettim. Aranıza katılmak isterim.

Hilal PEKER

Aksaray Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Bu oturumda özgüven adı altında hayatta şartlar ya da gereksinimler ne olursa olsun arkasında durduğumuz fikirleri gerçekleştirebileceğimiz konusunda daha bilinçli ve cesaretliyim. Geldiğiniz için biz teşekkür ederiz.

Kübra BAHCİVANCI

Aksaray Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Gençlerin yaptıklarını ve yapabileceklerini anlattığınız için teşekkür ederiz. Gerçek örnekler başarılıydı.

Işık Aycan YUNUSOĞLU

Aksaray Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Sözlerinizin kişiye güven ve cesaret verdiğini düşünüyorum. Düzeyli bir iletişimle neler yapılabileceğini gördüm. 

Mansur TATLI

Aksaray Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Gençliğe yapmış olduğunuz yatırımlarınızla bizi aydınlattınız. Bende bu gruba dahil olmak isterim.

Şahizer UĞUR

Aksaray Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Arada öğrencilerle iletişim kurmanız güzeldi.

Yasin KARAGÖZ

Aksaray Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Uyguladığınız mantık yolunu doğru buldum. 

Tuğçe KAÇIRAL

Aksaray Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Düşüncelerinizi genel anlamda çok beğendim. 

Ali KÜÇÜK

Aksaray Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Değişik hikayeler dinledim ve dinlememin vizyonum açısından gelişme sağlayacağını düşünüyorum.

Beste AKŞİT

Aksaray Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Gerçek hayattan verdiğiniz örneklerle, sunumunuzu etkili bir anlatış şekliyle aktardınız.

Abdullah Kaan KÖKSAL

Aksaray Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Hitap şekliniz ve konuşma tarzınız çok etkileyiciydi. Gençlerle ilgili yaptığınız çalışmalar da çok yaratıcı ve çok etkileyici.

Murat BİLGİ

Aksaray Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Tek diyeceğim düşünceniz ve uygulamanız mükemmel, bir şey düşünüp uygulamak kolay bir şey değildir. Başarılarınızın devamını dilerim.

Esra DOĞAN

Aksaray Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Mesleğimle ilgili insanların olumsuz eleştirilerinden dolayı kendimi çok umutsuz hissetmiştim. Seminer geleceğimle ilgili daha umutlu olmam ve hedefler koymamı sağladı.

Gizem ERŞEN

Aksaray Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Gerçek örnekler verilmesi etkili oldu.

Merve TÜRKOĞLU

Aksaray Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Karşılıksız olarak yaptığım işlerin ne kadarda doğru olduğunu tekrar anlamış bulunmaktayım. Aslında sizin düşüncenize sahip olup okul başladığında benimle aynı dönemdeki arkadaşlarla tanışıp bir duyuru WhatsApp grubu açmıştım. Doğru yolda olduğumu bana gösterdiğiniz için teşekkür ederim.

Ceren ÇAKAN

Aksaray Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Başta geldiğiniz için teşekkür ederiz. Sizin gibi birini tanımak ve oturumuna katılmak beni çok onurlandırdı. Verdiğiniz bilgileri gelecek hayatımda kullanacağımı biliyorum. Böyle güzel bilgiler verdiğiniz için teşekkürler. İyi ki böyle bir etkinliğe katılıp bu oturuma girmişim.

Fatma AYDIN

Aksaray Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Seminer iyiydi. İlgi çekiciydi ve sıkmadı. Kişisel düşüncem gençlik için faydalı olduğu yönünde. Desteğiniz ve bu organizasyona katılmak bizim için önemli. Teşekkür ederiz.

Turan KÜÇÜK

Aksaray Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Pozitif ve iyi enerji.

Selim TAŞYÜREK

Aksaray Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Anlatım ve örnekler çok iyiydi. Yaşamdan verilen örnekler dinleyicinin ilgisinin çok ama çok iyi çekiyor. Anlatımda sosyal medya ilgi çekici oldu. Anlatımı gerçekleştirirken sahnede durup anlatmak yerine öğrencilerin arasında dolaşmanız tamamıyla bizden birisi olduğunuzu gösterdi.

Veysel BASYAN

Aksaray Üniversitesi | Kamu Yönetimi


Eksik yönlerimin çok olduğunu gördüm, bu seminer sayesinde onların farkına vardım teşekkür ederim şimdiden. Hayatımın dönüm noktalarından biriydi. Artık rakibinizim, saygılar..

Burcu ESER

Aksaray Üniversitesi


Bu konferansa gelirken ne getirisi olacak gibi düşüncelerim vardı. Çoğuna yanıt bulduğumu düşünüyorum. Tecrübelerinizi bizimle paylaşmanız ve bundan zevk almanız beni memnun etti. Anlattıklarınızı hayatımda uygulamaya koymaya çalışacağım. Bende bir girişimci adayı olarak sizi dinlemek bana azda olsa bir şeyler kattı. Bu konferansta aldığım bilgiler kadar keyifte vardı. Teşekkürler..

Melek AKYOL

Aksaray Üniversitesi


2 yıllık üniversite hayatım boyunca ilk kez kendi bölümümün yapmış olduğu bir konferansa katıldım, çok geç kaldığımı anladım ama iyi ki gelmişim. İyi ki böyle bir ortamda ve sizin gibi birini tanıdığım için çok memnun oldum. Yaptığınız konuşmalar karşısında kendimi çok boş biri olarak hissettim. Elimde olan fırsatları, yetenekleri değerlendirmediğimi anladım. Artık bende sizin gibi büyük bir tasarımcı marka, kişi olacağım. Çok istediğim ama yapamadığım bir şey ama artık yapacağım inşallah.

Kübra KAYA

Aksaray Üniversitesi


Yaptığınız ve konuştuğunuz e-her konuda mükemmeldiniz. Umarım sizin gibi hayallerimi gerçekleştirebilirim. Konuşmalarınız beni çok etkiledi ve geleceğe dair düşüncelerimde bir şeyler için yola koyulmaya karar verdim. Başarılarınızın devamını dilerim..

Keziban AKGÜN

Aksaray Üniversitesi


Başarılarınızın devamını dilerim.

Gazi KARACA

Aksaray Üniversitesi | Makina Mühendisliği


Sizlere bir anımı anlatmak istiyorum. Ankara’da dershaneye giderken arkadaşım tarafından aldığım haberle O Rh (+) grubu kana olan orta yaşlı bir adamın ihtiyacı vardı. Benim kan grubumda O RH (+) idi arkadaşıma söyleyip hemen hastaneye gittim. Benden kan almadılar. Bu olaydan sonra kan bağışı ile ilgili ne yapabilirim diye düşündüm ancak facebook’tan yeterli sayıya ulaşamadım. Şimdi sizlerle gönüllü çalışmalara bende varım. 

Tuğçe ELİTOK

Aksaray Üniversitesi


Seminerde bizden birini dinlemek rahat ve güzeldi. Kariyer deyince kasılmayıp bize tebessüm ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hilal İSPİR

Aksaray Üniversitesi | Sağlık Kurumları Yöneticiliği


Öncelikle zaman ayırıp sizi dinlediğim için mutluyum. Bana bir şeyler kattığınıza eminim, her şeyden önce pozitif olmak ve hayata güzel bakmak.. ”Yapabilirim” inancında olmak, kendimi farkında olmak, bize bunları gösterdiniz. Benim okuduğum meslekte her şeyden önce farkında olmak ve girişimci olmak gerekiyor. Bana bunu gösterdiğiniz için teşekkürler.

Bahar GEÇİM

Aksaray Üniversitesi


Siz beni tanımadınız ama ben sizi tanıdım.. 90 dakika boyunca sizi dinlemek keyifliydi. Teşekkür ederim.

Meryem GÖRKEM

Aksaray Üniversitesi


Başarılarınızın devamını dileriz..

Emine ALKAN

Aksaray Üniversitesi


”Zekice paylaşımlarda bulun ki tanımadığın insanlar bile seni takip etsin.” demiştin, zekice konuşuyorsun ve ben artık senin takipçinim. Teşekkürler, başarılı bir hayat diliyorum. Bir de; Hayal kurmak güzel ama ”Hayallerle değil, gerçeklerle yaşa.” bu da benim hayat felsefem..

Sevgi Öznur BÜYÜKKANTARCI

Aksaray Üniversitesi


İsmail bey, gerçekten genç yaşta bu derece deneyime ulaşmak çok şaşırtıcı. Sizi yürekten destekliyor ve tebrik ediyorum. Biz gençleri bu şekilde aydınlattığınız için ve birazda olsa zihnimizde bir ışık yaktığınız için teşekkürler..

Uğur AKBAŞ

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Aydınlatıcı, yeni ufuklar açıcı nitelikte hoş bir seminerdi. Keyifle ve dikkatle takip ettim.

Bartın Kültür Merkezi

Deniz Güler

Agaoglu Şirketler Grubu | Etkinlik ve Sponsorluk Yöneticisi


İsmail Bey, işinde başarılı, hızlı ve sorunları çözüme dönüştüren bir profesyonel. Ekibine ve kendisine teşekkür ederim.

Akdeniz Üniversitesi

Basın Yayın Halkla İlişkiler – Antalya Büyükşehir Belediyesi


En başta şunu belirtmem gerekir ki, herkes ile çalışılabilir, iş yapılabilir. Ancak iş yaparken, işi yöneten kişi ile “abilik” samimiyeti her iş veren ile yaşanılamaz. Evet o iyi bir girişimci, iyi bir fikir adamı, iyi bir önder.. Ama en başta o, iyi bir “abi”. Bence çalışmaları diğerlerinden farklı kılan, o çalışma sayesinde kazanılan dostluklar “abiler” dir.

Fahri Döngelli

İkinci Köprü – Reklam Yazarı


İnteraktif, tutkulu ve kıravatlı bir adam… Bir markaya kafayı takmaya görsün. Alır, biçimlendirir, şekillendirir ve olduğundan çok daha parlak bir şekilde pazara sunar. Her eve lazım bir adam. Enerjisi en güçlü yönü. Onun enerjisine ayak uydurabilenler işin sonundaki ışığı her daim görürler.

Fatih Erdoğan

OnlineEtkinlik.com YolGunlukleri.net


O kadar samimi bir adam ki; karşısında kim olursa olsun, samimi konuşmasıyla profesyonel duruşuyla on numara adam. Gençlik platformuyla bir çok sosyal projede yer aldık. Ve şuanda işbirliği yaptığımız projelerimiz devam etmektedir. Ayrıca Markaların tanıması gereken bir isim. İsmail Hilmi Adıgüzel = Sosyal Projeler İsmail Hilmi Adıgüzel = Acayip İşler 😉

Gökhan Kopuz

Chairman of the Board – Kopuz Group


İsmail Bey’in en önemli özelliği yeni bakış açıları yakalama yönündeki çabası ve bu yönde ortaya koyduğu başarılı sonuçlardır. Bütünleştirici ve gerçekçi bir bakış açısıyla donanımlı, dürüst, çalışkan, güvenilir ve çözüm odaklı yaklaşımlara sahiptir.

EMRE İPEKÇİ

Artvin Çoruh Üniversitesi | Öğretim Görevlisi


Birlikte yer aldığımız projelerde kendisinde gördüğüm en değerli özellik hangi konumda olursa olsunlar insanları bir araya getirebilme becerisiydi. Sorumluluk bilinci ve iş takibi gibi meziyetlerine de değinmeden geçmemek lazım. Üniversite yıllarını dolu dolu geçirmesini sağladığı için dirsek temasında bulunan her öğrencinin kendisine bir teşekkür borcu olduğuna eminim. Ben dahil. Tekrar Teşekkürler…

CUBE Medya

Mustafa ÖZKAN


İsmail, şu dönemde az bulunan bir özelliğiyle öne çıkıyor ki o da hızlı düşünen ve hızlı reaksiyon alınabilen. Herkesten ayrılan bir diğer yanı samimiyet ve profesyonelliği hem özünde hem de iş hayatında iyi sentezlemiş olmasıdır. Onunla ortak projelerde olmak demek herzaman heyecanın olması ve dinamik olmak demek…Başarıla diliyorum…

Tuğçe Semercioğlu

Reaktör İstanbul şirketinde Sr. Brand Manager


Bu adam var ya bu adam… yoktan var eden, var olanı üst seviyeye taşıyan, yaratıcı fikirleri nirvana seviyesinde olan, tuhaf, ilginç ama bir o kadar da on numara bir adamdır… Sosyal fayda sağlamada bir çok kişiye örnek olabilecek, teorik değil uygulamalı eğitim veren, harika sosyal projelere imza atan müthiş bir insandır…. Çok keyifliydi onunla çalışmak:)

ali kemal ergelen

Executive Director – Gebe.com


Yeni nesil sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ederek özellikle gençlerin bu konuda bilinçlenmesini ve örgütlenmesini sağlayabilen, bu alanda planlı organize ve birleştirici projeler üreten, organize eden, uygulayan bir beyindir.

Bergama İş Adamları Derneği

Ramazan Sezer

Bergama İş Adamları Derneği | Pazarlama/Satış yönetimi


Beden dilini kullanmaya gayret gösteriyorsunuz. Araştırmacı ve sosyal yardım yönünüz artı değer katmış.

Gürcan Tüysüzoğlu

Bergama İş Adamları Derneği | Mimarlık


Gayet başarılı hatta fazla detaycı bir sunum olduğunu düşünüyorum. Ancak bu detaylar faydalı ve çığır açıcıydı. Teşekkürler.

Muhammet Can Yılmaz

Bergama İş Adamları Derneği


Öncelikle merhabanın anlamını öğrenmekle beraber ülkemizde genç insanlarında söz sahibi insanlar olabileceğini öğrendim. Örnek alınabilecek birisiniz. Seminer öğretici, akıcı ve güzeldi.

Atakan Akdur

Bergama İş Adamları Derneği


Merhaba’nın anlamını öğrendim. Girişken olmanın, marka olmanın önemini anlamış oldum.

Ömer Faruk Beyaz

Bergama İş Adamları Derneği | Seracılık Bölümü


Bundan sonra iş hayatında ve normal yaşama hayatımda başarılı olmak yolunda konumunu bildim diye düşünüyorum. Sayenizde teşekkür ederim.

Ahmet Bozkurt

Bergama İş Adamları Derneği | BT Sektörü


Çok şey olumluydu.

Murat Bayram

Bergama İş Adamları Derneği | Bergama MYO Seracılık Bölümü


Kurgu ve verdiğiniz amaç mükemmel.

Bekir Çınar

Bergama İş Adamları Derneği | Anahtarcı-Üniversite mezunu


Gerçekten çok istifade ettim. Sizinle teması devam ettirmek istiyorum.

Feridun Gürkaya

Bergama İş Adamları Derneği | İnşaat


Çok olumlu buldum. Bergamadan sizin gibi bir kişi yetiştiği için çok gururlandım. Tebrik ediyorum, başarılar diliyorum.

Cafer Sana

Bergama İş Adamları Derneği


Olumlu bakıyorum. Kendini çok güzel yetiştirmişsin. Beni onurlandırdın Allah yardımcınız olsun Allah işlerinde başarı kılsın.

Erkan Yavaş

Bergama İş Adamları Derneği | Aksesuar, Bijuteri Mağazası


Bu gereki sunumlarından kendi işim de geliştirebileceğim güzel bilgiler edindim bunları hayallerim için kullanacağım hayallerinin peşinde başarılarının devamını dilerim. Teşekkürler.

Mihrac Yağcıoğlu

Bergama İş Adamları Derneği


Çok güzel kendinizi dalında yetiştirmişsiniz bizi onurlandırdınız. Teşekkür eder işlerinizde başarılar dileriz. C.C. ALLAH muvaffakiyet versin.

Sercan Akman

Bergama İş Adamları Derneği


İş süreçleri ile ilgili temel bilgelerden edilmesi açısından gayet başarılı buldum.

Mesut Öztürk

Bergama İş Adamları Derneği


Bizi aydınlattığınız için teşekkürler Allah C.C. işlerinizde daha başarılar nasip eylesin.

Eren Kurtuldu

Bergama İş Adamları Derneği


Memleketinizde bizleri aydınlattığınız için teşekkür ederiz. Başarılar dilerim.

İsmail Koç

Bergama İş Adamları Derneği | Tekstil


Genç, girişimci birisiniz yolunuz açık olsun.

Hasan Tüysüzoğlu

Bergama İş Adamları Derneği | Demir Çelik Metal San.


Çok değişmemişsin liseden bu yana. Ben değiştim saçlar gitti tanırmısın hatırlarmısın. Bilmem ama ben seni zor çıkardım. Allah yürü ya kulum demiş Maşallah çok sevindim.

Mustafa Apaydın

Bergama İş Adamları Derneği


İsmim ve firmanız olarak markalaşma yolunda ismimin ve firmanızın marka olması konusunda kendi duygu düşünce ve yöntemlerim ile belirlediğim yol hastasının bölümlerini slaytlarınızda görmüş oldum. Anladım ki doğru yolda ilerleme içerisindeyim tabii sizin sağladığınız katkılarda göz ardı edilemez. Teşekkür ederim.

Bursa Çamlıca Öğrenci Yurdu

Yakup Akslı

Bursa Çamlıca Öğrenci Yurdu | İşletme bölümü


Sunuma başlarken ekip çalışması ile ilgili sözlerin yabancı kişiler tarafından alınması yerine yerine bizim ünlü düşünürlerden alınmasını isterdim. Çünkü bizim örf ve adetlerimize uygun olduğu için. Mimiklerinizi ve sesinizi güzel kullanıyorsunuz.  Hayatta güzel bir söz vardır; “Zeki adam tecrübeyi tecrübe ederek değilde varolan tecrübeden ders çıkaran insandır.”

Selim Sarıkaya

Bursa Çamlıca Öğrenci Yurdu


Gerçekten yaptığınız çalışmalar ve kişiliğiniz o kadar güzel ki (ALLAH) muvaffak etsin. Konuşmanın diksiyon, hitabınız süper. Konuşmanın çok akıcı. Ben Bursa Büyükşehir Belediyesi karagöz sinema atölyesindeyim türk sinemasına güzel şeye katmak istiyorum.

Musa Çimen

Bursa Çamlıca Öğrenci Yurdu | İşletme 1.sınıf


İsmail abicim çok teşekkür ediyorum yurdumuza gelip seminer yaptığınız için. Ama en çok hoşuma giden bizim yurtlarımızdan çok az çıkan aktif insan olmanız. Bu aktifliği ben de çok istiyorum ama yurtlarımızda pek imkan bulunmuyor. Ben işletme ögrencisiyim ve piyasaya açılmam gerektiğine inanıyorum. Bilmiyorum iyi mi yapıyorum kötü mü ama bu sebepten dolayı yurttan ayrılmak istiyorum. Ama fiziki olarak ayrılsamda kalbim her zaman bu yurtlarda olacak. Bana e-mail yoluyla ulaşırsanız çok sevinirim. Allah gönlüne göre versin abi. Hayatınızda başarılar…

Bülent Aktepe

Bursa Çamlıca Öğrenci Yurdu | Maliye bölümü


Bize öncelikle verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Ben burda bunu öğrendim bizim varolmanız için takım çalışması şart. Başarı strajeleriniz ve örnekleriniz çok dikkatimi çekti. Bunlardan size söz vermek istiyorum burda inşallah bunları yapacağım. Takım ruhunu öğrendim. Hocam bir de sizlerle daima diyalog halinde olmak istiyorum.

Ömer Yılmaz

Bursa Çamlıca Öğrenci Yurdu | Tarih bölümü


Bazı insanlar gibi yalnızca kendini düşünüp bir yerlere kapak atma mücadelesi içerisinde değilde bir oluşumu var olan takımı ataletten kurtarma ve değer verme çabasına girdiğiniz için çok teşekkürler. Hayatta her zama mutlu ve başarılı olmanız dileğiyle…

Veysel Şener

Bursa Çamlıca Öğrenci Yurdu | Maliye 1.sınıf


Sayın ağabeyim çok teşekkür ederim. İnşallah bu ve bunun gibi tecrübelerle daha iyi bir şekilde kendimizi hazırlayacağız. Konferans son derece akıcı ve zevkliydi.

savaş Kup

Bursa Çamlıca Öğrenci Yurdu | İktisat


Benim öncelikle olumsuz düşüncem yok. Tek cümleyle etkili ve güzel bir oldu. Bizlere vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Mahmut İsmailoğlu

Bursa Çamlıca Öğrenci Yurdu | Maliye bölümü


Yaptığınız işleri takdir ediyorum. Bende sizin gibi annesi babası hoca olan bir talebeyim ve en büyük hayalim hizmeti sosyal medya da etkin kullanmalıdır. Ama ben bunu farklı bir ortamdan düşünmüştüm. Örneğin TBMM de neden hizmet olarak etkin olmayalım bir konun ya da kenar alınırken bizim neden bir yön verici etkimiz olmasın. Ancak henüz yolun başındayım daha birinci sınıfım. Bana yardımcı olacak insanlara bana yön verecek insanlara ihtiyacım var. Hizmetler adına size minnetarım…:) Yardımlarınızı bekliyorum…

Erdim Yürük

Bursa Çamlıca Öğrenci Yurdu | İngilizce Öğretmenliği


Hediye etmiş olduğunuz gözlük (bir yurt ögrencisinin neler yapılacağı) için teşekkürler. Başarılı olma tarifesini bize aşıladığınız için teşekkürler. Canlı konuşma, sık giyinme gibi ile intibah oluşturan müziğin resmi için teşekkürler. Oyunda farklı oyun öğrettiğiniz için teşekkürler.

İbrahim Özdemir

Bursa Çamlıca Öğrenci Yurdu | Maliye 1


Slaytlarda geçen kelimeleri, cümleleri ezberlemeniz ve izleyicilere bakarak söylemenizi istirham ediyorum. Jestlerinizde (el hareketlerini) biraz daha otoriter örnek olarak ellerin ayağı aşağı bakmalı, izleyicilere hakim olabileceğinizi düşünüyorum. Abi yaptığınız ve yapacağınız hizmetlerimizde Allah kolaylık versin.

Halit Kahraman

Bursa Çamlıca Öğrenci Yurdu | Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel ilişkiler


Öncelikle Merhaba; Bizim kardeşimiz olduğunuzu söylediniz. Bizden biri olduğunuzu söylediniz. Bizim yurdun imkanları dahilinde, yurdun zaman sınırlarından dolayı yapabileceğimiz şeyler sınırlı. Bizim bir şeyler yapabilmemiz için, bir adım atabilmemiz için elimizden birinin tutması lazım, Sizde kardeşimiz olduğunuzu önemle vurguladınız. Bizim imkanlarımız sınırlı siz de belirli bir yere gelmişsiniz. Bize yardımcı olmanızı bekliyorum. Teşekkürler…

İzzet Özkul

Bursa Çamlıca Öğrenci Yurdu


Hayatın yokluk ile varlık arasında kuralları seçebilmenin zevkisini fark ettirebilen azlık ile çoklukta yok olacak iken; var olabilmenin mücadelesini paylaşımların da fark edebiliyor. Ayakları yere basan üzerine noktalar koyan virgülleri oh dedirten güzellikleri tırnakları ile kazıyan “YOKLUK YER KAPLAR” deyip canla başka varlık mücadelesini veren canımın içine sokuveresim gelen gurur kaynağım, idealleri uğruna elini düşünmeden bedenini beynini sokan GÜZEL KARDEŞİM.

Bursa Gençlik Merkezi

Eda KESKİN

Koç Üniversitesi | Ekonomi


Seminere biraz geç gelsem de geldiğim ve dinlediğim kadarıyla oldukça yararlıydı. Bir kez daha kendimin, düşüncelerimin hedeflerimin farkına vardım. 

Burak YAYLACI

Kamu yönetimi


Dinleyicelere söz vermeniz ve onları sonuna kadar dinleyip cevap vermenizi çok beğendim. 

Zeliha GÖKTEPE

Tekstil Teknolojileri


Geldiğiniz yer beni etkiledi.Bende bu yüzden sizi dinledim ve etkilendim.

Naciye ŞENER

Ege Üniversitesi | Kimya bölümü


Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi Çevre ve Sağlık Çalışma Grubu Temsilcisi Yardımcısı. Katılımınız için TEŞEKKÜRLER. iyiki varsınız.Sevgiyle kalın.

Tuğçe BALCI

Uludağ üniversitesi | Tekstil teknolojisi


Toplu çalışmaların ne kadar faydalı olduğunu gösterdi.İyi bir eğitim verildi.Hep bir isteğinin olması gerektiğini ve toplu çalışmalar da ben değil biz dememiz gerektiğini gördüm.

Çiğdem GÜMRÜKÇÜ

Trakya Üniversitesi


Sunumunuzu çok beğendim.Yaptığınız işler ve bilgiler için teşekkür ederim.

Gizem GÜMRÜKÇÜ

Uludağ üniversitesi | Tekstil teknolojisi


Etkileyici bilgilendirici , yaptığınız işler takdir toplayıcı bizi de böyle bir şey ile bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Alper TEKİN

Kamu yönetimi


Hitap yeteneğiniz başarılı , samimi bir bakış açısıyla anlatımınız analayış için rahat bir ortam oluşturmakta.Hayallerin olması güzeldir.Bunu hiç bir zaman unutmamalıyız.

Neslihan ÇORAKCI

Uludağ Üniversitesi | Uluslararası İlişkiler


Böyle birşey yaptığınız için sizinle gurur duydum.Keşke sizin yerinizde olabilseydim.Geleceğin gençleri olarak sizin yerinizi alır belkide rakibiniz olurum inşallah.

Elif ERBEK

Ziraat Mühendisliği


Pozitif enerjinizi ve ortam kontrolünüzü beğendim.Başarılarınızın devamını dilerim.

Seren YILMAZ

Maliye


Yaptığınız çalışmalardan dolayı sizi takdir ediyorum.İnşallah daha büyük başarılara imza atarsınız.Eğlenceli , pozitif ve hareketlisiniz.

Azize EYİOĞLU

Maliye


Pozitifsiniz ve güler yüzlüsünüz.

Hafize SARIER

İşletme Yönetimi


Size destek vererek başarılarınızın devamını diliyorum.

Raif KÜNTAŞ

Kamu yönetimi


Paylaşımlarınız kendimi sorgulamamı sağladı.

Zekiye Nur OVALISOY

İktisat


Böyle bir etkinliğe önayak olduğunuz için tebrik ederim.Biz gençler olarak gerçekten etkin bir şekilde faydalanabileceğimiz bir platform.

Büşra HEMİTLİ

Uludağ Üniversitesi | Çalışma ekonomisi ve Endüstri İlişkileri


Meclis Üyesi. Pozitif enerji zirvedeydi.

Mine SÜNGÜN

Muhasebe


Sunumunuzu ve diksiyonunuzu çok beğendim.Çok Teşekkürler.

Bahar AYDIN

İktisat


Takım çalışması hakkındaki görüşleriniz beni gerçekten etkiledi.Bu etkinliğin bana çok şey kattığını düşünüyorum.En azından bir daha veya hayatım boyunca “Asla pes etmemem” gerektiğini anladım.Fırsatların bize değil , bizim fırsatlara gitmemiz gerektiğini bir kez daha gösterdiğiniz için teşekkürler. 

Tuğba SAYIN

Kamu yönetimi


Kendimi geliştirmek ve insanlara faydalı olmak amacıyla yaptığım şeylerin çalışmalarınızı duyunca ne kadar da küçük çaplı olduğunu gördüm.Yabancı dili öğrenebilmek için yıllarımı harcadım ama yurtdışı imkanlarım olmadığımdan tam olarak öğrenemeyeceğimi biliyorum.Fakat bu seminerden sonra imkanlarımı daha da zorlayacağım.Yaptığınız çalışmalardan dolayı sizlere teşekkür ederim. 

Muhsin ŞEN

İşletme Yönetimi


Kan bağışı kampanyanızdaki başarımızdan dolayı tebrik ederim. 

Melike MUTLU

Muhasebe


Bilgileriniz için teşekkür ederim.Ekibinizden olmak isterim çalışmalarınıza destek vermeye hazırım.Sosyal sorumluluk projelerinde olduğunuz için çok mutlu oldum.Bunları düşünen sorumluluk sahibi bireylerin olması çok güzel teşekkürler.

İrem ZÜLAL

Uluslararası İlişkiler


Küçük katkılarla , büyük işler başarabilmek çok değerli.Olumlumu olur , olumsuz mu olur hatta yorum mudur ? Bilemedim.Katkı sağlayabileceğim , kendimi gerçekten bir parçası sayabileceğim oluşumlarda yer almayı isterim.Umarım çalışmalarınızdan birinde yer bulabilirim.Başarılı buldum sizi , tabi kendi fikrim.Oluşumun bir parçası olmak için çaba harcayacağım.

Özlem ALTUĞ

Uluslararası İlişkiler


Çoğu şeyin öncüsü olmak sizin için inanılmaz mutluluk verici olsa gerek.Size inanan ve sizin inandığınız kişilerle inandığınız şey uğruna beraberce çalışmak sizlere çok şey katacaktır.Gençlik platformu hak ettiği yere gelecektir.Başarılarınızın devamını dilerim.

Merve YÜCE

Biyo sistem Mühendisliği


Yaşam tecrübenizi bizlere aktarırken nokta atışı yapmanız konuşmalarınızı kalıcı ve sürükleyici kılıyor.

Kübra SERDAROĞLU

Ekonometri


Anlatım akıcı ve içtendi.teşekkürler.

Kübra ÜNAL

İktisat


Merhaba ,bana bu eğitimde vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı teşekkür ediyorum.Size karşı bir eleştirim yok ,kendinizi gayet iyi ifade ettinizi düşünüyorum.

Gülşah MİDİLLİÇ

İİBF Maliye


Güzel sempatik bir kişiliğiniz var.

Yeşim TAZEGÜL

Uludağ Üniversitesi | İktisat Bölümü


Semineri genel olarak beğendim.Hatta biraz daha fazla süre olmasını isterdim.Ben dinlemekten büyük bir keyif aldım.Teşekkürler.

Seçkin SOY

İktisat


Neşeli ve konuşkan bir şekilde konuşmanız ,Her şeyi açık açık söylemeniz en iyi yönlerinizden.Tabiki toplum adına birkaç kampanya yürütmeniz de çok güzel.

Büşra SEVÜKTEKİN

Çalışma Ekonomisi


Mütevaziliğiniz ve samimiyetiniz yansıyor.Genç yaşta birçok güzel işlere imza atmanız ve bu deneyimlerinizi bizimle paylaşmanız güzel bir örnek bizim için vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ediyorum kendi adıma.Bende bir şekilde gençlik platformuna dahil olmak istiyorum.Ayrıca bize böyle bir form dağıtıp bu şekilde eleştirilere açık olmanız daha önce hiç rastlamadığım bir durum.Bence çok önemli ve akıllıca bir davranış.Beni olumlu anlamda etkilediğini söyleyebilirim. 

Emine TOPAL

Matematik


Kendim zaten Bursa –  Uludağ Üniversitesi Gençlik Platformu üyesiydim.Fakat sizinle ilk defa bu kariyer zirvesinde karşılaştım.Sunumunuzu gayet samimi ,doğal ,içten sizi tebrik ediyorum.İlerleyen zamanlarda başka bir şekilde karşılaşmak dileğiyle.Sizinde şahsen tanıdığı Elif Türk ve Ayşen Mavi ‘nin de dostu ev arkadaşıyım.Hayatınız boyu başarılar.

Eren MUTLU

İktisat


Çalışmalarınızın çok geniş bir kitleye ulaşmış sizi çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum.

Nurcan KAYA

Ev Hanımı


Gençlere kişiliklere saygıyı ve henüz bilmedikleri iş hayatından örnekler sunmanız güzel.Ben 34 yaşındayım ve ilköğretim diploması için yeni başvuru yaptım.İş görüşmesinde bulunuyorum.Görüşlerinizin faydası oldu.Teşekkürler.

Efe Can ÖZTÜRK

Uludağ üniversitesi | Veteriner Fakültesi


Hayallerimdeki olmak istediğim sosyal statüdeki insansınız.

Erdi KAÇAK

İşletme Fakültesi


Gençlik belkide şimdiye kadar başı boştu.Sadece geçim sıkıntısıyla uğraşanlar vardı.Böyle şeylerden kimsenin haberi yoktu.Gençleri bir araya toplayıp bu koru alevlediğiniz için sizleri tebrik ederim.

Çiğdem BOZDEMİR

Tekstil Mühendisliği


Düşünceniz için size katılıyorum.İçimizden bazıları paranın ve lüksün huzur getireceğini sanarak yanıldıklarının farkında bile değiller.Bencede insan mutlu huzurlu olduktan sonra çok düşük gelirle bile kimseye el açmadıktan sonra kanaat edebilir.Örnekleriniz çok güzeldi inşallah benim ailemde benimle gurur duyar.Önemli şeylerden birini daha hatırlattığınız için gerçekten çok ama çok teşekkür ederim.  

Ayşe IŞIK

Uludağ üniversitesi | Maliye


Merhaba.Ben Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi Üyesi Ayşe Işık.Her ne kadar sizi çok fazla dinleyemesem de  konuşmanızı çok beğendim.Bizleri daha rahat hissettirmeye çalışıyorsunuz sonuna kadar sizi dinlemek isterdim.Buralara kadar gelip etkinliğimizde yer aldığınız için teşekkür ediyorum.Sizin bu tecrübelerinizden faydalanmak istediğimi bildirmek isterim.Sevgilerimle.

Şahsine KABA

Maliye


Sohbet havasında ,verimli bir sunum oldu.Akıcı ve öğretici olduğunu düşünüyorum.teşekkür ederim.Takım çalışması hakkındaki düşüncelerimi değiştirdi.

Seda Nur YEŞİLKAYA

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi


Söylediklerinizi öncelikle kendi hayatınıza uygulanarak dile getirmiş olmanız umut verici.

Mehmet ÖZTÜRK

Halkla İlişkiler ve Tanıtım


Konuşmanızdan kendim için gerekli bilgiler edindim.Sunumunuzdaki samimi tavrınız gerçekten çok güzeldi.Merak ettiğim bir konu hakkında size bir sorum olacak müsait bir zamanda cevaplayabilirseniz memnun olurum.Kendi markamı oluşturmak ve bunu geliştirmek için nasıl bir yol izlemem gerekiyor.(Sermayem en az ne kadar olmalı ?).Hayatınızda başarılar dilerim.

Fatma Betül ERBİLEN

Mimarlık


Elimizde birşey varken veya yokken girişimci olmanın getirdiği avantajları ve manevi doyumu sizde gördüm.Bu bence genç yaşta bir insanın sahip olduğu enerjinin hakkını verilmesidir.Tebrik ederim.

Murad İSGENDEROV

İktisat


Konuşma tarzın güzel herşey iyi.

Hakan CENGİZ

İktisat


Takım ruhu içerisinde olma ve takımdaki arkadaşlarınıza güven verme çok iyi organizasyon olmanız. 

Gülşah AKYOKUŞ

İktisat


Sunuma keyifli bir dil katılması ,daha rahat bir hava katmış ,Projeleriniz gayet başarılı ,başarılarınızın devamını dilerim.

Mehmet YILDIZ

İktisat


Bu tarz seminerlerin insan hayatındaki daima bir dönüm noktası olduğuna çok şahit oldum.Teşekkürler.

Ezgi ÖZDEMİR

İktisat


Deneyimlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim.Takım çalışmasının önemini anlamış olduk.Umarım bir gün biz de sizin gibi etkin bir çalışma grubu içinde oluruz ve sizin gibi anılarımızı ,deneyimlerimizi paylaşabiliriz.

Oruç Türkay AKBABA

İktisat


Tecrübeleriniz için teşekkür ediyorum.Bizlere katkınız kesinlikle oldu. 

Aylin EYÜPOĞLU

Kocaeli Üniversitesi | Kimya Bölümü


Gençlere yönelik böyle çalışmalarda bulunarak bizleri bilgilendirip teşvik ettiğiniz için teşekkür ederim.Gençlik platformunda gönüllü olarak katılmak isterim.

Meryem ARAÇ

Psikoloji


Bu sözleri çok duymuşsunuzdur ama ,siz ve sizin gibi başarıya ulaşmış kişileri görünce ,bana da iyi şeyler yapabileceğim konusunda ciddi anlamda bir azim geliyor.Ben 1,5 milyarlık işi tercih ederdim çünkü sağlığımın bozulmasına mal olacaksa 5 milyarlık işe hayır derdim.Ancak şartlar ne gösterir ,belli olmaz.Bölümüm psikoloji ,iyi şeyler yapmak ve mutlu bir hayata ulaşmak istiyorum.

Mesut ÖZAYDIN

Edebiyat


Olumlu bir seminerdi.Teşekkürler.

Enes ÖZKILIÇ

Biyo sistem Mühendisliği


Ekip çalışması hakkında söyledikleriniz çok dikkat çekici kesinlikle katılıyorum.Karşılıklı güven ilişkisi toplumda yayılırsa paraya ihtiyaç bile kalmayabilir.

Tuğba KAPUCUOĞLU

Gıda Mühendisi


Bu panele gelirken fazlada bir beklentim yoktu aslında.Gelirken sevdiğim bir yazarın bir mısra için bir divana hatmetmek sözüne güvenerek geldim.Buradan öğreneceğim bir cümlenin bile hayatıma bir farklılık katabilir diye düşündüm.Geldiğiniz için teşekkür ederim.Öncülük ettiğiniz faliyetler için teşekkür ederim.Böylelikle gençlik platformunu tanıtmış oldunuz.Ben artık mezun oluyorum Bursa’dan büyük ihtimal ayrılırsamda burada daha zamanı olan insanlar için güzel bir alternatif sundunuz.Umarım hayallerinizi daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.Kolay gelsin.

Görkem Su AKTAŞ

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri


Vaktinizi ayırıp bildiklerinizi aktardığınız için teşekkür ederiz.Sosyal sorumluluk projelerinin çoğaltılması ve yürütülmesinde ben de platformunuzun destekçisi olmaktan mutluluk duyarım. 

Sibel FİDANCAN

Uludağ üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Sivil toplum kuruluşlarının önemini bir kez daha anladım.İnsanların gelişmek için yapması gereken tek şeyin bunu düşünmesi gerektiğini öğrettiniz .Bunun için teşekkür ederim.

İpek ATAMAN

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri


Sunumunuzu ve sunuş tarzınızı beğendim.Bu güne kadar etkinliklerinizden ,kurduğunuz gençlik platformundan habersizdim.Fakat bu gün tanıştığımız için çok memnun oldum.Başarılarınızın ve çalışmalarınızın devamını dilerim.

Merve Beyhan IŞIN

Kamu yönetimi


Kendimize inanırsak büyük işler başarabileceğimizin sinyalini aldım. 

Yavuz ERKAN

Ekonometri


Güleryüz her zaman etkilidir bunun farkındasınız ve pozitif olarakta kullanıyorsunuz.Ve etkinliğin başında kendinizi dürüst bir şekilde sunmanız samimi ve pozitifti.

Yasemin ARIL

Girişimci


Emeğinize sağlık ilgi çekici takım çalışması başarılarınızın devamını dilerim.

Yasemin BOZKURT

Uludağ üniversitesi | Tekstil teknolojisi


Güzel bir etkinlik katılımınız için teşekkürler.

Fikret ALKAN

Arkeolog ve Kültür Turizm ÇG Temsilcisi


Sunum yeteneyi ,salon hakimiye ti yapılması gereken ,gençlere artılar kazandıracak şeylerin sunumu harika.

Şenay TORUN

Kocaeli Üniversitesi | Halkla İlişkiler


Bütün konuşmacılarımızı dinledim.Sizi dinlemeyi çok istememe rağmen Okan Bayülgen kısmında yakaladım.Herşey için çok teşekkürler…Önerilerinizi dikkatlice dinledim ve çok da haklı buldum.Bir daha ki etkinlikte afişimiz daha güzel olucak.Sevgi ve Saygılarımla…

Sibel KATAR

Maliye


Maliye 3. sınıfım iş ve staj konusunda kendimi geliştirmek istiyorum bu konuda sizin deneyimlerinizden yararlanmak isterim.Teşekkürler.

Ebru SEYMEN

Kamu yönetimi


Bu çalışmalarınızdan ve sizden şuanki eğitim sayesinde haberim oldu.Hiç bir fikrim yoktu daha önce .Gençlik platformu tüm insanlar için önemli sadece gençleri ilgilendirmez diye düşünüyorum.Sizin çalışmalarınızda bulunmak ,katılmak keyif verir.Başarılarınızın devamını diliyorum. 

Ayşegül TEKİN

Matematik


Semineriniz için teşekkürler ,yaptığınız işlere kendinizin inandığını yansıtabiliyorsunuz .Kendinizdeki dinamikliği paylaşmak istiyorsunuz .Karşınızdaki insanlar sürekli şikayet eden bir topluluk oluşturdu burdan kendi adıma üzüldüm ve özür diliyorum.

Tuba GÖKTAŞ

Maliye


Maliye bölümü 3.sınıf öğrencisiyim.Şu zamana kadar hiç bir yerde çalışmadım ve hiçbir sosyal faaliyette bulunmadım.Bu konuda kendimi geliştirmem için sizden yardım etmenizi istiyorum.Staj konusunda da herhangi bir bilginiz varsa paylaşmanızı rica ediyorum.Başarılarınızın devamını diler ve şimdiden teşekkür ederim. 

Abdullah GEÇİT

Özel Güvenlik


Başarınızın kapsamının genişleyerek devamını dilerim.

Ayşe Betül GÖBEL

Gıda Mühendisliği


Sizi gayretlerinizden dolayı tebrik ediyorum.Çalışmalarınızında yer almak isterim.

Sevgi ÇALIŞKAN

İşletme Yönetimi


İlk önce sizlere çok teşekkür ederim böyle etkinler yaptığınız süreç içinde bilinçli ve bilgili gençler yetişiyor ve bu etkinlikten zevk alarak dinledim çok faydalı bilgiler edindim bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ederim.Sizlere ve böyle etkinliklerin devam etmesini istiyorum.  

Aslı USTAOĞLU

Çevre Mühendisliği


Takım çalışması üzerinde çok durdunuz gerçekten çok güzel bir konu.İnsanları birlikte çalışmaya teşvik edecek ortam ,olay ve kişiler olsa daha iyi olabilir.

Kübra KARGACI

Uludağ üniversitesi | Biyo Sistem Mühendisliği


Öncelikle geldiğiniz için teşekkür ediyorum.Olumsuz bir yönünüz olduğunu düşünmüyorum.Mütevazi yönünüzle kendinize gerçekten hayran bıraktınız.Konuşmalarınızla ekip, takım çalışmasının önemini sizin sayenizde bir kez daha farkettim.Ve iyiki Kent Konseyi Gençlik Meclisi İstihdam ve Kariyer Grubuna Üye olmuşum dedim.Çok iyi bir ekip oldugumuzu düşünüyorum.Sayenizde bir kavramın önemini bir kez daha farkettim.Bana kattığınız herşey için teşekkürler. 

Gökhan KATIRCIOĞLU

İktisat


Dinleyici kitlesini de soru – cevap ile sunuma dahil etmek çok iyi bir fikirdi.

Cüneyt ÖZEREN

Makina Bakım Teknisyeni


Gençlik platformunda yapmış olduğunuz .Sosyal sorumluluk projeleri süper.Başarılarınızın devamını dilerim.

Ayşegül GÜMRÜKÇÜ

Tekstil Teknolojileri


Ekip ruhu ,birlik beraberlik ,güler yüz ,gerçekten iyi işler yaptığınıza inandım ve bende neden bu takımda olmadığımı sordum kendime .Bende bu takımda yeralmak isterim.Bilgileriniz için teşekkür ederim. 

Seruin ANIK

Gönüllü


Tabi her yorum benim için bilgi.

Düzce Üniversitesi

Neslihan Becer

Düzce Üniversitesi | Dış ticaret


Lafınızla, sözlerinizle insana özgüven veren bir konuşma yaptınız. Şu ana kadar hiç böyle gençlik platformu gibi bir topluluğa katılmak isterim. Tabi böyle bir topluluktan hiç yer almadığım için hiç deneyimim yok.

Esra Özcan

Düzce Üniversitesi | Dış ticaret


Sizin sayenizde gençlik platformu öğrendim. Marka hakkında daha iyi bilgilere sahip oldum. Facebook’u daha kaliteli ve iyi kullanmam gerektiğini öğrendim. Bu akşamdan sonra msn adresimi değiştireceğim.

Yeşim Şamiloğlu

Düzce Üniversitesi | Lojistik


Değerli bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldık. İyi ki geldiniz üniversitemize:) Sizi dinlerken hiç sıkılmadım.

Merve Kırtay

Düzce Üniversitesi | Lojistik 2


Mükemmel anlatıyorsunuz anlattıklarınız her şey çok güzel. Bizimle iletişime geçmenizden çok memnun oldum ve çok güleryüzlüsünüz. 

Feride Çoban

Düzce Üniversitesi | Lojistik 2


İlk önce semineri sunarken konuşma diliyle anlatım kullandığınız için daha çok dikkatimizi çekti ve benim için anlamlı bir seminerdi.

Ozan Çakır

Düzce Üniversitesi | Dış ticaret 1.


İyi günler. Yeni sayılabilecek üniversitemize bir düzceli olarak böyle bir program ile katılımınızdan dolayı teşekkür ederim. Yararlı bir iş yaptığınızı düşünüyorum. Umarım tekrar görüşürüz. Başarılarınızın devamını dilerim. Kolay gelsin. 

Özlem Bozkurt

Düzce Üniversitesi | Lojistik 2


Genç yaşta bu kadar güzel işlere imza atmanız bizide ümitlendirdi. Çok akıcı ve güzel gerekli olan, ihtiyacımızın olduğu konuları anlattınız. Teşekkürler.

Merve Emirel

Düzce Üniversitesi | Dış ticaret


Öğrencilerle sürekli iletişim halinde olmanız çok sevindirici. Kendimizi dinletiyorsunuz.

Tenzile Çakan

Düzce Üniversitesi | Lojistik 2


Çok güleryüzlüsünüz. İnsanlara yaklaşımınız çok samimi bir şekilde. Kişisel tanışığımız için çok memnun oldum. “Seminere iyi ki katılmışım” dedim. Twitter ve facebook tan sizi takipteyim:) Umarım tekrar karşılaşma fırsatımız olur.

Büşra Olgun

Düzce Üniversitesi | Harita ve Kadastro


Lojistik bölümü olmama rağmen kendi irademle katılıp bu lojistik bölümü nedir ne değildir diye bilmek istedim. Sunum gayet başarılıydı. Kafamdaki sorulara cevap buldum. Bilgileriniz için teşekkür ederim.

Ayşe Soy Temür

Düzce Üniversitesi | Dış ticaret


Öncelikle okulumuza gelerek öğrencilerimize ve bizlere vermiş olduğunuz değerli bilgiler için teşekkür ediyoruz. Vermiş olduğunuz bilgilerlerle hayatta herşeyin sadece ders çalışmakla değil sosyal hayatımızda da çeşitli aktivitelerde bulunarak da gerçekleştirebileceğimiz bizlere hatırlattınız/anımsattınız. Ümit ediyorum ki sizlerin ardından daha aktif bir kişiliğe bürünecek öğrencilerimiz olacaktır. Genç yaşta bu kadar şeyi yapabilme kabiliyetinize sahip olmanızdan dolayı da tebrik ve teşekkür ediyorum…

Elif Altay

Düzce Üniversitesi | Lojistik 2


Sınıf arkadaşım ile konuşur gibi samimi bir çerçevede benim için gayet eğlenceli bir öğleden sonra oldu. Eksiklerimi bir kez daha görmemi sağladınız. Özellikle gençlik platformunun faaliyetleri çok çok güzel. Bir an önce üye olmak istiyorum. Emeğiniz için teşekkür ederiz.

Yusuf Korkmaz

Düzce Üniversitesi | Lojistik 2


Gerçekten bakış açılarınız çok pratik ve akıcı bir anlatımda ve tecrübenizin ortada olduğu kesin başarılar dilerim. Jest mimik hareketleriniz hitabetiniz çok iyi tebrik ederim.

Tuğba Taşkıran

Düzce Üniversitesi | Dış ticaret


Gençlerle birlikte etkinlikler yapmanız ve sosyal yardımlaşma adına büyük işler başarmanız, ayrıca gençlerin dilinden anlamınız nedeniyle size teşekkür ederim. Bana, gençlerin de ne derli başarılı olabileceğini anlattınız. Gençlerin pozitif enerjilerini ne derli kullanabileceklerini öğrendim. Sizi önceden araştırmadığım için pişman oldum. Çnkü olumsuz yönlerinizi de yazmak isterdim, size de yardımcı olabilmek için. Bizimle paylaştığınız herşey için teşekkür ederim. Umarım ileri zamanlarda karşılaşabiliriz. Hayatınızda başarılar dilerim. hoşcakalın.

Edremit Belediyesi

Emre ÇEVİK

Üniversite Adayı


Merhaba. Edremitimiz’ e hoşgeldiniz. İdealleriniz, hedefleriniz, hayatınız gerçekten hoşuma gitti. Üniversite yolundaki hayallerim yeniden şekillenecek sayenizde. Üniversite ve daha sonrası için bize kttığınız düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

Mustafa TOPAL

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Elinize, dilinize sağlık.

Taha TOPAL


Bu grubu Bergama’da görmek isterim.

Sena YILMAZ


Güzel bir söyleşi.

Beray BÜLBÜLLER


Güzeldi.

Barış CANER


İsmail Bey on numara, sözü yazılası biri. Daha fazla gündelik bilgi paylaşılabilirdi.

Merve SARI

Grafik ve Fotoğrafçılık


Hayal kurmaya devam etmeyi sağladıkları için teşekkür ederim. Hayvanların kısırlaştırılmasına karşıyım.

Bahar EJDER


Edremit’e bir hareket getirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim. Hayallerim konusunda arkadaşlarımdan alamadığım desteği aldım belki de İsmail Bey’den.

Oğuz ÇOBAN


Abicim çabalarını takdir ettim. Seneye üniversiteye gidicem. Projelerinizde yer almak isterim.

Buse KIŞ

Bilişim Teknolojileri


Gayet gençlere yönelikti. Vine fenomenlerini de istiyoruz.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Bahadır Sevgin

Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi | Makina Mühendisliği


Şu anda yapmak istediğim projeme çok destek olarak fikirler aldım. Okul dışında sizinle iletişime geçip detaylı fikirlerimizi almak size projemi anlatmak isterim.

Meryem Eda Şen

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Lise Sayısal


Güzel örnekler ve güzel konular konuşuldu ve olumlu düşünceler kattım kendime teşekkürler.

Sezen Tut Eren

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Verimli bir sunumdu. İçimizde uyuyan devi uyandırmak adına tüyolar verdiniz. İnşallah herkes sizin ve çevrenizdekiler kadar şanslı olabilir. ya da üretken…

Gökçe Öztürkoğlu

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Uluslararası ilişkiler


Yaptığınız güzel işler var. Bende bir şeyler yapmak istiyorum. Sosyal medya üzerinden organizasyon, satış gibi falan ama nereden başlamam gerektiğini bilmiyorum.

Nazmi Turan

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Endüstri mühendisliği


Hayat hikayemiz ve yaşam tarzınız seminerin temelini oluşturdu.

Fatma Küçük

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Söylemiş olduğunuz her şey benim için çok değerliydi. O şartlarda bu günlere gelebilmiş olmanızı takdir ediyorum. Başarılarınız daim olsun. Tekrar karşılaşmak ümidiyle… 🙂

Fevzi Torgut

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | İnşaat Mühendisliği


Tabiki her türlü girişimciliğiniz her türlü aktivitenizden haberdar olmak isterim. Anlattıklarınızı not etmeyi isterdim ama olmadı bu sefer. İnşallah bir daha görüşmek isterim.

Recep İleri

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | İnşaat mühendisliği , Rektör


Sıradışı ve faydalı seminerinizden dolayı çok teşekkür ederim. Türkiye’de kişisel ve kurumsal marka değerleriniz artması temennisiyle.

Betül Kuş

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Bankacılık ve Finans


Just, mimik, kendimizi tanıtımınız iyi. Dil kullanımı, ortamı kontrol altına alma

Kenan Uğur

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Mezun


Yaşadıklarınızdan hayatınıza kattıkalarınız beni çok etkiledi sizi tebrik ediyorum.

Murat Boyacı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | MBA


Tebrikler. Aslında yaşınız itibariyle siz de seminer konusunda stajı yapıyorum. 10 yıl sonra, kısmetse, daha iyisini yapıyor olacaksınız. Başarılar.

Tuğçe Arslan

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Üni. öğr. değilim


Çok iyi. Bilgilendim. Anlattıklarınız çok doğru. Sizi takip edicem. Buna katkıda bulundunuz. Seminerin adına yakıştı.

Muhammed Furkan Demirel

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | İnşaat mühendisliği


Online olarak sizinle görüşmek isterim. Birkaç konuda sonra olacak bilgi almak isterim.

Sevgi Dinçer

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Fizik öğretmeni


Çok olumlu buldum. Teşekkür ederim bilgilerinizi paylaştığınız için

Barış Özdemir

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Mezun / İktisat


10 yıllık iş hayatımdan sonra, iş arayan biri olarak, ufkum büyük çapta değişti. Teşekkür ederim.

Melike Ablak

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Kimya Mühendisliği


Gayet verimli ve etkili bir seminer oldu. Geldiğiniz için teşekkürler.

Nilüfer Koçak

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Deniz ulaştırma ve İşletme mühendisliği


Biz çok teşekkür ederiz. Malkalaşma adına iyi bilgiler verdiniz.

Cihad Aslan

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Bilg. mühendisliği


Verdiğiniz bilgiler güzel ve faydalıydı. O konuda çok beğendim.

Aykut Karabacak

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Kontrol otomasyon Teknolojisi


Geleceğe ışık tutan gayet güzel bir seminer oldu. Geldiğiniz için teşekkürler.

Gökben Köprücü

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Kimya Mühendisliği


Bu form çok güzel düşünülmüş. Net olarak sınırları belirlenmiş güzel bir konuşmaydı.

Halid Bahadır Ergül

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Maden mühendisliği


Dinamik kişiliğinizle akılda takılan sorulara akıcı bir şekilde cevaplar verdiniz. Ayrıca genç oluşunuz oturumun arkadaşça bir havda geçmesini sağladı. Geldiğiniz ve tanışma fırsatı yakaladığımız için memnun oldum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Canan Kaplan

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Kimya Mühendisliği


Geldiğiniz için teşekkürler. Vizyonumuzu genişletmek, korkmadan adım atabilmek adına olumlu etkiler yarattınız.

Tuğba Külekçi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Kimya Bölümü


Sizinle tanıştığımız için teşekkür ederim. Girişicilik ruhumuza olumlu etkilerinizin olacağını düşünüyorum. Umarım ileride bir gün girişimli olmuş bir şekilde tekrar sizi dinlerim.

Veysel Karadağ

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Deniz ulaştırma ve İşletme mühendisliği


Girişimcilik adına vermiş bilgiler sayesinde kendime alan cesaret ve güvenim bir kat daha arttı vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkürler.

Gül Güvenç

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Kimya


Bu seminere özgü polenistlerin anlattıkları ve sunum şekilleri oldukça iyiydi. Aslında büyük risk ve sorumluluk olan şeyleri sempatik kılarak anlatımları daha güzel almamı sağladı.

Şenay Kara

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Kimya Bölümü


Sosyal Girişimci yönünüz oldukça etkileyici. Yaşınız genç olmasının yanında başarınız taktire şayen. Geldiğiniz için teşekkürler.

Ahmet Kıtır

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Kimya Mühendisliği


Sizi okulumuzda ağırladığımız için çok teşekkür ederiz. Verdiğiniz önemli mesajlar ilerisi için ufkumuzu genişletecektir.

Sedat İn

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Elektrik Elektronik mühendisliği


Bizlere değer verdiğiniz için, görüşlerimize değer verdiğiniz için biz teşekkür ederiz.

Safa Barış

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | İnşaat mühendisliği


Genç olmanız, Paylaşımcı yaklaşımınız ve en önemlisi sosyal sorumluluk projelerini geliştirmenizdir. 

Ali Yıldız

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Deniz ulaştırma ve İşletme mühendisliği


Yaptığınız işin, projenin çok güzel olduğu ve emek gerektiren, bu emegin neticesininde taktire sayan olduğunu düşünüyorum. Umarım her şey gönlünüzce olur.

Aslınur Büyükpişirici

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Endüstri mühendisliği


Genç yaşta olduğunuz halde bir çoğumuzun hayalini gerçeğe dönüştürmüş hayallerimi gerçekleştirme yolunda verdiğiniz tavsiyelerin bana katkısı olacağını düşünüyorum. Üniversitemize geldiğiniz için teşekkürler. Başarılar dilerim.

Gizem Tuğba Sağır

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Kimya Mühendisliği


Vakitin çok çabuk geçtiği , yararlı bir oturum oldu. Kalıtımınız için çok teşekkür ederiz.

Cennet Fidan

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Sıkıcı olmayan ve sürekli akıcı olan bir konferanstı. Marka konusunda bilgilerim arttı. Bende ilerde kişisel marka olmayı istiyorum halkla ilişkiler departmanında bir sio olmak istiyorum. Bunun için yapmam gerekenler hakkında bilgi sahibi oldum. Teşekkürler.

Fatma Bayat

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Sunum eğlenceliydi. Özellikle sıkılmadığım için teşekkür ederim. Başarılar…

Pınar Şükran Buldu

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Wavw! dediğim bir sunum olmadı. Ama sıkılmadım. tek öğrendiğim şey daha aktif ve önce çıkmam gerektiği emeginiz için teşekkürler.

Makbule Uz

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Yaptığınız etkinlik ve yapmakta olduğunuz işler çok güzel ve amacınıza ve amacımıza yönellik olduğunu söylemek isterim. Verdiğiniz seminer çok ilginç ve bilgi verici olduğunda ilgimi çekti. Başarılı ve farklı olduğumuzu söylemek isterim. Kendinizi çok iyi ve imkanlarınızı çok güzel degerlendirmişsiniz. Tebrik ediyorum. Seminerinizde iyi ki bulunmuşum diyorum. Olumlu ve yaralı konulara fikir sahibi olmanız çok güzel başarılarınızı tebrik ediyorum. Teşekkürler.

Gülsüm Takır

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Bugün çok güzel şeyler öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. Kendinizi çok güzel eğitmişsiniz yalnız günlük konuşmanızı sunumunuzu yaşıtıyorsunuz. Evet samimi oluyorsunuz ama argo kelimelerde karıştırabiliyorsunuz. Ye, iç,…. demiştiniz. Size yargılamak bana düşmez ama çok istediğiniz için söyleme gereği buldum. Herşey için çok teşekkür ederim.

Perihan Koç

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Öncelikle bize bu konuda seminer verdiğiniz için teşekkür ederim. Yönetim alanında marka olmak istiyorum. Ve bunun için erkenden yaptığım bir çok çalışma var Facebook ve Twitter hesabım yok. Gerek olmadığını düşünüyordum. Ama bu saatten sonra sizsiniz. Sizin gibi olmak, yönetim alanında marka olup , insanlara yardım etmek, bir çok seminer vermek istiyorum. Üstelik bunu sizin gibi gençken yapmak istiyorum…

Erdi Gündüz

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Pozitif bir adamsın. Bağış kumbarası fikrin çok hoşuma gitti. Allah yar ve yardımcın olsun.

Merve Özel

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Öncelikle sunum için ve güzel fikirleriniz için teşekkür ederim. Güzel ve keyifli bir sunumdu, hayal kurmanın güzel ve sadece hayalde kalmıyacağını gösterdiğiniz ve umut aşıladığınız için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Merve Özel

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Öncelikle sunum için ve güzel fikirleriniz için teşekkür ederim. Güzel ve keyifli bir sunumdu, Hayal kurmanın güzel ve sadece hayalde kalmıyacağını gösterdiğiniz ve umut aşıladığınız için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Canan Yaşar

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Ben ilk defa bir konferansı bu kadar severek dinledim. Genelde konferanslar sıkıcı olur, ama hiç sıkılmadım. Ve bunun için size teşekkür ederim. Bize yönelik bir konferans olduğu için ayrıca dikkatımı çekti. Hiçbir olumsuz ya da beni rahatsız edici bir şey olmadı. Verdiğiniz bilgiler için ayrıca teşekkür ediyorum. Bundan sonra sizi takip edeceğim emin olun. Çünkü sizi çok sevdim:)

Bilge Altun

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Slaytlar daha geniş olabilirdi. Kısa sürdü.

Merve Sümer

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Yaş önemli değilmiş ! Kendine güven önemli olan. Bir çok alanda kendini geliştirmiş, bir çok projeye imza atmış birisi olarak yaşın , maddi imkanın ve hatta okuduğun üniversitenin o kadar önemli olmadığını gördüm sayenizde. Okuduğum üniversite hakkında endişelerin vardı ama şimdi o kadar da kafama takmamam gerektiğini öğrendim. Tekrar görüşmek üzere. Teşekkürler…:)

İrem Şaşmaz

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Anlattıklarınızdan dolayı size çok teşekkür ederim. İleriye dönük planlarımda, geleceğime daha eleştirel bir bakış açısıyla bakmış oldum.

Oğuzhan Bölükbaş

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Sunum güzeldi ama “KLASİK” ti. Siz bu işi yapan biri olarak daha çarpıcı bir sunum yapabilirdiniz. Yinede bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz. Sunumlarınızı geliştirmeye yinelik çalışmalarınızda kolaylıklar. Bizde girişimci gençlik olarak desteklerimizi bekliyoruz.  

Mehmet Kurar

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Sıkıcı değildi. Konuşma muhabbet havası içinde geçti.

Hasan Fehmi Donar

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Sunum ve içerik olarak çok başarılı bir sunumdu. İsmail Bey’i kendini bu kadar iyi bir şekilde geliştirdiği ve bu gelişimden bizleride faydalandırdığı için kendisine teşekkür ediyorum.

Pınar Gülfidan

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Kişisel marka nasıl olunacağı hakkında bilgi sahibi oldum. Elinde hiç sevmeye olmadan iyi bir kariyer sahibi olunabileceğini gördüm. Eleştiriler düzgün olduğu sürece bizlere büyük katkı sağlayabilir.

Sevil Yediyıldız

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Bu sunuma katılıp katılmamak konusunda çelişkilerim varken şuan sunum bitti ve dediğim tek şey iyi ki katılmışım. Çok teşekkürler.

Güler Erdoğan

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Öncelikle üniversitemize geldiğiniz için teşekkür ederim. Bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Üniversitemize tekrar bekleriz. İşinizde başarının devamını dilerim:))

Fatma Taşcı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Öncelikle programa geldiğim için şanslı olduğumu söylemek isterim. Farkında olduğum ama ertelediğin şeyleri ertelemem gerektiğini daha iyi anladım. Buna ilk olarak mail adresimi değiştirmekle başlayacağım.

Sevgi Şanlıkan

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Bazı konularda dikkatimi çekip uygulamam gereken konular olduğunu hissettirdiğiniz için teşekkür ederim… SAYGILARIMLA….

Tuğba Kahraman

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Bazı konularda eksiklerimizi bize bilgi vererek yapmamız gerekenleri önerdiniz. Bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.

Sabri Güven

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Her şey çok iyi.

Elif Çetin

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Programın bu kadar uzun olduğunu duyduğumda çok sıkılacağımı düşünmüştüm. Ama düşündüğüm gibi olmadı çok zevkle keyifle dinledim. Yaptığınız programdan dolayı çok teşekkür ederim. Teşekkürler…

Murat Encü

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | İç mimarlık


Tecrübe satın alınamayacak kadar önemli bir kavramdır. Ve düşündükten sonra kalkmayı bilmektir hayata direnmenin anlamı.

Rabia Karataş

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Bilgisayar ve öğretim Tekn. öğretmenliği


Geldiğiniz noktayı nasıl kazandınız ? sorusunun karşılığını seminerinizle az çok anlatmış oldunuz. Her zaman bilmemiz gereken şeyleri hatırlatarak seminerden bir şeyler kazanmış olarak ayrılmamı sağladınız.

Zekiye Dinç

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Bilgisayar mühendisliği


Gerçekten bize hitap eden ve yol gösterici şeyler anlattığınız için çok zevkle dinledim yorgunluğuma rağmen. Tekrar sunumlarınızı dinlemek ümidiyle. Büyük bir hayranlıkla yolunda ilerlemek istediğim hocalarımdansınız. Görüşmek üzere…

Ecem Güner

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Bilgisayar mühendisliği


Benim bölümümde değil ilgilendiğim alanla ilgili konuşmalar beni daha iyi oldu. Kariyer planlaması ve sizin kadar genç birinin buralara gelebilmesi çok iyi benim açımdan. Bende sizin gibi olabilmek isterim:)

Atakan Cengiz Kurt

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Maden yüksek mühendisi


Yüksek enerjinizle yönlendirmeleriniz, Günümüzden örnekler vermeniz, Kariyer konusunda önemli vurgular yapmamız, İnternet konusundaki paylaşımlarınız için sizlere teşekkür ederim.

Elif Bozkurt

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Bilgisayar mühendisliği


Herhangi bir düşünceye sahip olacak kadar katılımda bulunmadım.

Emre Kığılı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | M.Y.O Bigisayar


Düşüncelerin ve fikirlerime daha fazla bilgi olumlu olduğunu düşünüyorum. Anlatılan ve paylaşılan bilgiler hoş gitti.

Uğur Çicek

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Web Programcılığı


Gelen konuklar ve anlatılanlar çok iyiydi. Teorik bilgiler çok iyiydi.

İlker Aygün

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Bilgisayar programcılığı


Düzenlenmiş olduğumuz bu Bilişim semineri için Haliç üniversitesine teşekkür ediyorum. Özellikle ismail Bey’in anlattığı semineri tebrik ediyorum. Azda olsa çok şey öğrendim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Sümeyra Güneş

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | İşletme


Ben İşletme 2. sınıf ögrencisiyim. Kişisel Gelişim kitaplarıyla boyadım ben yaptıklarımızı ve içinizdeki marşı ve enerjiyi anlıyorum. Sunum çok güzeldi. Duymam gereken bir çok şeyi duydum. Sizden bir ricam var, Ben KOSGEB bir iş planı hazırlıyorum. Bursa’da 3 üniversite var ve ben üniversiteler öğrencilerime yönelik bir gazete çıkarmak istiyorum. Bunu Apple Store ya da Google Play da yapmaya karar verdim. Şu an anket aşamasındayım. Pazar araştıyorum internet gazeteceliğinde bir şeyler yapmak istiyorum. Daha ayrıntılı konuşup tecrübelerinizden yararlanmak isterim. Bu alanda pazarda büyük bir açık var ve ben burda ilerlemek istiyorum. Asıl gazeteci olmak ama özellikle gereken her söylüyorum gazete alınıp okunmuyor bu yüzden internet gazeteciliği ilerlemeli. Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Elif Benli

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | İşletme Enformatiği


Swot Analizinizi bizlere yaptırdınız.

Mehmet Kamil Çetin

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi


Öncelikle amacım kötülemek değil. Eminim ki toplamış olduğunuz bu eleştiriler kendi açıklarınızı görüp bir dahakine daha iyisini yapmak içindir.

Fatih Üniversitesi

Ayşegül YİĞİT

Fatih Üniversitesi | İşletme


Kendi markamı yapmak değilde kendi işimi yapmak istiyorum ve buna destek olacak dersler seçtim hep. Marka Yönetimi dersi de buna örnek. Bu dersteki şeyler belki biraz teoride kalıyordu ama sizin yaptıklarınız bana cesaret verdi. Bu benim için çok önemliydi, teşekkürler.

Muhammed Hanifi SUBAŞI

Fatih Üniversitesi | Ekonomi


Öncelikle sizinle tanışmanın verdiği mutluluğu ifade etmek isterim. Üniversite hayatım boyunca hedeflerim çerçevesinde çalışmalar yaptım. Seminerde anlattıklarınız çok değerliydi. Bize sunumunuz hem eğlenceli hemde etkileyiciydi. Sizinle paylaşmak istediğim çok şey var.

Sefahan ÇİLDEN

Fatih Üniversitesi | Elektrik-Elektronik Mühendisliği


Çalışmalarınız bir çok gence, insana ve çocuğa umut ışığı olurken, en önemlisi de insanlara yardım etme fırsatı vermesi ve nasıl iyi bir insan olunacağını öğretiyor. Teşekkürler.

Tuğba AKTAŞ

Fatih Üniversitesi | İşletme (İngilizce)


Samimi, anlatımı sıcak, neşeli, akıcı, kendinden emin, esprili, alçak gönüllü.

Kübra KARACA

Fatih Üniversitesi | Ekonomi


Daha sizi ilk gördüğümde gözlerinizin ışıl ışıl parlaması ve verdiğiniz pozitif enerjiyle güzel vakit geçireceğimiz belliydi. Karşıya bilgilerinizi, tecrübelerinizi, o kadar iyi aktarabiliyorsunuz ki böyle etkileyici bir seminer dinlememiştim. ”Kişisel marka nasıl olunur?” bu konu hakkında bir çok şey biliyorum artık. İnşallah en yakın zamanda benimde markamı duymanız, görmeniz dileğiyle..

Bayram Mehmet SİLAHTAR

Fatih Üniversitesi | İşletme


Kendinize özgü akıcı ve keyifli anlatımınız dinleyicileri sıkmıyor. Bu nedenle dinleyiciler konudan uzaklaşıp kopmuyor.

Sevgi BAKŞİ

Fatih Üniversitesi | Ekonomi


Öğrencilere yönelik iyi üslubunuzla öğrencileri olumlu yönden etkiliyorsunuz. Teşekkürler.

Gümüşhane Üniversitesi

Haluk DEMİR

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Ben istanbulda sizinle çalışmak istiyorum.İstanbulda yaşıyorum .Gerek gençlik platformu gerekse diğer konularda ama mutlaka sizden haber bekliyorum.

Mehmet SEZER

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Kişisel özelliklerimizi geliştirmemize katkıda bulunuldu.Ne yapmamızı bunun için kendimize nasıl geliştirmemiz nelere odaklanmamız öğretildi.

Beste KARAŞAL

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle böyle bir konferans daha önce hiç dinlememiştim.İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim.Gelmeniz çok iyi oldu.

Alper ERCİYES

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


İlk önce okulumuza geldiğiniz için teşekkürler.Bölüm ve alanım hakkında gerekli bilgilendirmeleri aldım ve almaya da ,kendimi geliştirmeye devam edeceğim.Sizi tanıdığım için şanslı olduğumu düşünüyorum…Saygılar.Teşekkürler. 

Burcu ARSLAN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Benim için geleceğe ilişkin bir toplanış oldu.Benim için faydalı olduğunu düşünüyorum.Vermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

Ersin TOZCU

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Çok yararlı ve faydalı buldum.Çok güzel bilgiler edindim.Teşekkür ederim.

Berna Elif AYAN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Sosyal sorumluluk konularındaki iyi yaklaşımlarınız ve yapmış olduğunuz projeler çok başarılı ,faydalı ve güven konusunda bir adım daha attım diyebilirim.

Murat TURGUT

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle buraya geldiğiniz için size teşekkürlerimizi bir borç biliyorum.Çok katkınız oldugundan emin olabilirsiniz.Gençlerin düşüncelerini bilmek öğrenmek ve o düşüncelere önem verdiğiniz için bizi çok etkilediniz .Sanal ortamı daha düzenli ve etkin kullanmaya dikkat edeceğim. 

Nazlı YILMAZ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bizi bilgilendirişiniz hakkında yeterince bilgi verdiniz.Dezavantajlarımızı avantaja dönüştürmemizi sağlamayı çalıştınız çeşitli yerler gösterdiniz çeşitli sektörler gösterdiniz.İş hayatına bakış açımı değiştirdiniz. 

Yeliz ETLİ

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Size çok özendim .Şuan sizin yerinizde veya yanınızda olup semineri beraber vermeyi çok isterdim.Anlattığınız her şeyi uygulamayı düşünüyorum.Hedeflerime ulaşmak için önce hayal.Genç yaşınızda bu kadar kariyer çok tebrik ediyorum.Herşey için teşekkürler. 

Gamze GÜNAYDIN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Hayatın dezavantajlarını avantaja çevirmenin yolları ,hayata pozitif bakmayı ve hobilerin bize kattığı artılar .Unutmadan herşeyin başı HAYAL ,HAYAL EDİN.

Nevin ELEVLİ

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Merhaba, Bende ilk defa böyle bir seminer de yer alıyorum.Nasıl yerlerde olacağımı ve nasıl bir şekilde ilerleyeceğimi öğrendim.Bizi bilgilendirdiğiniz için bende teşekkür ederim.

Asiye PERVANLAR

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Lojistik hakkında verdiğiniz bilgilerden ve kendimi geliştirmeme yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.Bu mesleğe olan inancım ve sevgim sizin sayenizde daha da arttı.Konferans boyunca sıkılmadan ve ilgili bir şekilde anlattığınız için keyif aldım.Umarım ilerde sizin gibi başarılı işlere imza atarım ve iyi yerlere gelirim.

Serkan DAŞDEMİR

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Sektör açısından kişisel gelişim hakkında önemli birikim aldığımı düşünüyorum.

Serhat TURĞAY

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Başarılı bir sunum gerçekleştirdiniz.Kişisel dezavantajları avantaja çevirme konusunda daha bilinçli ve daha çok bu konuya inanır oldum.

Arzu YALÇIN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Başarılı bir sunum gerçekleştirebildiniz.Teşekkür ederiz.

Sibel SELEN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle buraya üniversitemize geldiğiniz için teşekkürler.Bize vermiş olduğunuz seminerde anlatmış olduğunuz herşey bize yararlı olduğunu düşünüyorum.Hayata bakış açımızda ,sektöre bakış açımızda ,zamanımızı nasıl değerlendireceğimize katkıda bulundunuz.Gençlik platformu çok ilgimi çekti yapabileceğimiz birşey olur ise elimizden geleni yaparız.Tekrar teşekkürler.Anlattıklarınızda gerçekçi olduğunuz için ayrıca teşekkür ederim.

Murat DEMİREL

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle görüşlerimi belirtmeden önce merhaba ; diyerek başlamak istiyorum ve bize vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı teşekkür ederim.Bu bilgilerle kendimi daha iyi ve doğru bir şekilde geliştireceğime inanıyorum ve gereğinin yapmak için elimden gelen çabayı göstereceğim.  

Gökhan AKCAN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Lojistik sektörüne ve hayata dair ,temel kariyer imkanları ,bu imkanlar doğrultusunda dikkat edilmesi gereken hususları hakkında bilgiler aldık teşekkür ederiz.

Melek TURAN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Merhaba, Bulunmuş olduğum seminerleden en verimlisi sizin vermiş olduğunuz seminer diyebilirim.Üç saat boyunca bahsettiğiniz konuların bana çok artı katacağına inanıyorum.Sizinle irtibatta bulunmak beni bir adım önde tutacaktır.Bizleri kırmayıp değerli vaktinizden zaman ayırıp ,buralara kadar gelip ,bilgi ve başarılarınızı bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz.

Hilal SEMİZ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bölümümüzle alakalı daha da geniş bilgilere sahip olduğuma inanıyorum.Daha da öncede böyle seminerlere katıldığımda çok çabuk  bitmişti ama bu seminerin  uzun ve akıcı olması ilgi çekici sıkmadan sürdü.İhtiyacımız olan bilgiler verildi.Teşekkür ederim.  

Hülya ESMER

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Her seminer sonrası kendime biraz daha bilgi eklediğimi farkediyorum.Lakin sizin seminerden sonra daha çok bilgi edindim.Geldiğiniz için teşekkürler.

İsmail ŞEN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle üniversitemize geldiğiniz için size teşekkür ederim.Ayrıca güler yüzlü anlatımınızdan etkilendim ve bağlayıcı konuşmalar yapıyorsunuz.Verdiğiniz bilgiler için size minnettarım.Başarılarınızın devamını dilerim.Sizinle iletişimde olmak isterim.

Gülay EZEREL

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Gerek kişisel ,gerekse toplumsal gelişmelerden örnekler vererek somut düşüncelerinizi paylaşmanız güzeldi teşekkürler.  

Nihal AY

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Okumuş olduğum lojistik bölümüyle ilgili verdiğiniz bilgiler ,sektörün gelecekteki durumu ,çalışabileceğim iş alanları hakkında verdiğiniz bilgiler ihtiyacım olan bilgilerdi.Konferansı slayt eşliğinde ve görsellerle slaytı daha etkin hale getirmiş oldunuz.Kişisel marka ,slaytıyla neyi nasıl hallederim ,ne yapmak istiyorum ,nere de olmak istiyorum bilinci oluşturdunuz.Sosyal sorumluluk projeniz ve kendi hayatınızın bir parçasıyla yol gösterici oldunuz.Eğitici bilgilendirici ve özgüvenin farkındalığına yardımcı olan bir konferanstı. 

Ömer SONĞAN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bu seminerin bendeki olumlu yönü bir iş yada bir amaç konusun da odaklanma ve kendini ispat etme amacını ortaya çıkarma isteğini bende oluşumunu sağlaması oldu.Yani hedefsiz ,stratejisiz bir yere gelemeceğini göstermiş oldu.

Birgül ÖZTÜRK

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Kendime olan özgüvenin arttı.Pozitif enerjinizle çok iligili bir şekilde  dinledim.İş hayatın da farklı düşüncelere sahip oldum.Sosyal medyada yararlı sitelerin kendime faydalı olacağını  inanıyorum.Teşekkür ederim.

Ozan ÇELİKEL

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bu seminerden önce kafamda bir çok soru işareti vardı.Seminerden sonra o soru işaretlerinin çoğu silindi.Çok verimli bir seminer oldu bence lojistik hakkındaki düşüncelerimi pekiştirmiş oldum.

Yiğit Abdullah KAYIŞ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Anlatmış olduğunuz sunum hakkında gerçekten çok önemli fikirler çıkardım.Bir çok seminere katıldım.Tüm samimiyetimle söylüyorum eksiksiz bir sunum anlatmış olduğunuz başarılarınızın devamını diliyorum.

Kübra ARSLAN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bazı bilmediğim kelimeleri öğrendim.Kurumsal iletişim hakkında bilgi edindim.Marka olma hakkında kendime hedef belirledim.İş başvurularında nelere dikkat etmem gerektiğini ögrendim.Kendimi ileride nerede görmek istediğimi ve bölümüm hakkında ilerlicem ,seminerlere katılıcam ,Teşekkürler.

Sakine AYDIN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Gelecekte nasıl bir yok haritası izlemem gerektiği ufak ufak kafamda canlandı teşekkürler.

Ali ALAN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler.Ayrıca bu kadar başarılı genç bir insanla tanıştığımız için çok şanslıyız .Gelecekle ilgili verdiğiniz bu hoş sohbet den dolayı ve umutsuzluktan bizi kurtardığınız için çok teşekkür eder sizleri tekrar aramızda görmekten onur duyarız.

Numan ARKAN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Kendi inandığınız şeyleri anlatmanız olumlu bişey geldiğiniz için teşekkürler.

Cemil DİNÇ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Lojistik deki kariyerimle ilgili önemli bilgiler aldım.Gelecekte atacağım adımlarda kararlı olmam için tetikleyici bir seminer olduğunu düşünüyorum.

Emre DURMAZ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Sosyal medyayı faydalı bir şekilde kullanmamızı gösterdiniz.Bulunduğumuz bölgenin olumsuz yönlerine kapılıp bölümümüzden soğumamamız için gerekli bilgiler verdiniz.En önemlisi yapacagımız işi severek yaparsak kazancağımızı gösterdiniz.Teşekkürler.

Murat ÇAKICIOĞLU

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Seminere gelip bize değişik bilgilerde bulunduğunuz içinde çok teşekkür ederim.

Ural DEMİRHAN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Çok bilgilendirici ve akıcı bir konuşmaydı.İstenilen bilgiyi karşıya aktarılabilindi.

Sema KUMBUL

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle çok teşekkürlerimi iletmek isterim.Yapmış olduğunuz seminerle bir çok bilgi sahibi oldum.Hedeflerimi ve hayallerimi gerçekleştirmek için özgüven cesaret uyandırdı.Tekrar Teşekkürler.

Fatma ABAY

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Vermiş oldugunuz seminer benim için çok olumlu oldu.Vermiş olduğunuz herşeyi tam olarak ve doğru olarak aldım.Vermiş oldugunuz örneklerin özellikle sizin çevrenizden ve gerçek hayattan olmuş olması bizimde harekete geçmemize yardımcı olacağını ümit ediyorum.Gerçek hayattanda ,lojistik anlamında da çok değerli bilgiler aldım.Geldiğiniz için teşekkürler.Yapmış oldugunuz etkinliklerde bende yer almak isterdim.

Canan İLBİ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle bize güzel bir sohbette bulunduğunuz için teşekkür ederim.Gerçekten sohbetiniz çok çok keyifliydi çok güzel şeyler öğrendik katıldığım en güzel ,keyifli seminerdi gerçekten. Teşekkür ederim. 

Özlem MEMİŞOĞLU

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Okulumuza geldiğiniz için teşekkür ederim.Verdiğiniz bilgiler gayet açık ve aydınlatıcı oldu.Nasıl ,neler yapacağım konusunda biraz daha bilgim arttı.Günlük olaylardan örnek vermeniz konu dağılımını engelledi ve dikkatimi çekti.İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. 

Merve ÖZDEMİR

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bize değer verip buraya kadar geldiğiniz için çok teşekkür ederiz.Bilmediğimiz bir çok şey hakkında bizi aydınlattığınız ve yeterince açık ve netti.Günlük olayları örnek vererek daha akılda kalıcı bir seminer oldu.Çok teşekkür ederiz.

Seda DERE

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Coğrafya olarak kötü bir yerde olsakta umutsuzluğa kapılmayıp kendimizi geliştirceğimiz olanakların olduğunu ve gelişebileceğimizi hatırlattığınız için çok teşekkür ederiz.En azından kendi adıma.

Recep SEÇEN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Kendinizi dinletmesini bilen bir insansınız bunu yapmanız bence yeterliydi.

Esra ASLAN

Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Bu kadar gençlerle ilgili olmanız çok güzel.Günlük olaylarla ilgili şeyler yapmanız ne kadar duyarlı olduğunuzu gösterir.Gelip bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. 

Derya KURNAZ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


İlk olarak buralara kadar geldiğiniz için ben çok teşekkür ediyorum.Sizin anlattıklarınız ile farklı bilgiler ,fikirler edindim.Daha önceki seminerlerde genelde tanım üzerinde yoğunlaşıyordu.Siz bu konuda farklıydınız.Bu durumdan dolayı teşekkür ederim.

Şerife BULGAN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle ben teşekkür ederim.Şunu açıklamak istiyorum.Gençlik platformu hakkında hiç bir bilgiye sahip değildim.

Sema ÇAM

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Öncelikle buralara kadar gelip bizi hem lojistik sektörü hem de farklı alanlarda aydınlattığınız için okulumuz adına çok teşekkür ederim. Sektör hakkında verdiğiniz bilgilerin ilgili kişiler için yarar sağlayacağını düşünüyorum.Ve lojistik ve sosyal medya alanındaki insanların kafalarındaki soru işaretlerinin kaldırdınız.

Çoşkun KASAP

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyonu


Okuldan mezun olduktan sonra ne gibi işlere veya ne olacağımıza yönelik kafamda soru işaretleri vardı sayenizde şimdi daha olumlu bakıyorum teşekkür ederim.

Tuğba ÜREK

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Merhaba öncelikle okulumuza kadar gelip bizimle vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz.Hem siz hemde Emre Bey’ in bilgileriyle bilgilendik ve bizim için çok tatmin edici oldu.Kendi hayatınızda ve gördüklerinizden örnekler vererek anlattıklarınız daha akılda kalıcı oluyor.Sizi tanıdık ve buna mutlu olduk ,çok samimi ,içten bir konferans oldu.Bu güne kadar yapılan konferanslar çok üstü kapalıydı fakat sizden çok bilgilendik teşekkür ederiz.Hayırlı yolculuklar.

Hüsamettin BARAN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Sözüme başlamadan önce size teşekkürlerimi sunarım.Bizi bir çok konularda aydınlattığınız.Bu sektörü zaten seviyordum sizin anlatmanızla bir başka lojistiğe olan bağımlılığım arttı. 

Serdar SOYDAŞ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Öncelikle iş hayatınız boyunca sizi tebrik eder başarılar dilerim.

Arif ŞAŞMAZ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Giyim tarzınız sizi dinlemek için bir etmendi ve ögrencilerle münasebetiniz hep böyle sıcak olmalıdır.

Melek ÇELİKEL

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Okulumuza bizim için geldiğiniz için teşekkür ederiz.Gerçekten bizi bilmediğimiz konularda aydınlattığınız  ve bilmediğimiz kelimeler öğrendik.Hoşuma giden en güzel konu günlük hayatımızdan güzel örneklerle bizi geliştirdiğiniz için çok teşekkür ederiz.Size ve Emre Bey’e içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Betül SORUKLU

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


İş hayatımla ilgili pek çok şeyi hatırlattı.Ve bana bazı konularda bilgi verdi.Teşekkürler…

Kübra TEZ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


“Çay içelim mi ?”dicektim ama çay içecek yer yok malum ,mağduriyet bölgesindeyiz. 🙂

Merve KANBER

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Pozitif olmanız ve bize özgüven vermeniz ayrıca bu seminerin ileride iş hayatına atıldığımızda bize yarar vermesini düşündüğüm için olumlu olduğunu düşünüyorum. 

Mustafa KARAKÖSE

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


*Eğitici bilgiler verilmesi. *Sosyal platformlarda başarılık. *Yararlı bir oturumdu teşekkürler.

Şevki EREN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Yaptığınız bilgilendirmeler iyiydi.Bize ileride yardımcı olacağını düşünüyorum.Başarılarının devamını dilerim.

Mehmet Ali KARSON

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Sadece lojistik anlamında değil tüm meslek gruplarında katkı bulunduğunu düşünüyorum.

Necmiye KOCABAŞ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


İş ve normal hayatımızda dezavantajları avantaja dönüştürmenin yolunu bir nebze olsun gösterdiğiniz ve güler yüzünüzle ,sabırla ,bıkmadan bizi yönlendirdiğiniz için teşekkürler. 

Erde Han PARLAK

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz özellikle sosyal medya konusuyla ilgili bilgilerin çok olumlu gördüm çok samimi anlatıldı semineriniz ,marka ve lojistik hakkında nasıl araştırma konusunda bana katkı sağladığını düşünüyorum.Başarınızın devamını diliyorum.

Şule KOÇ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Bir çok seminer oldu fakat çoğu sadece gelip konuşup anlatıp gitti.Siz öğrenciye hitap ediyorsunuz ve cana yakın tavırlarla dikkat çekmeyi başardınız.Ve yaptığınız yardımları ve etkinlikleri çok beğendim.Bende size katılmayı çok isterim .Teşekkürler…

Ebru ÇİÇEK

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Konu aktarımı ve iletişiminiz çok güzel güler yüzlü ve sabırla bizi yönlendirdiğiniz için teşekkürler…

Halise BEKAR

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Sabırlı ve güler yüzlü olmanız ve sıkılmadan anlatmanız.

Leyle ANİZE

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Diksiyon ve insanlarla ile iletişiminiz çok güzel…

Vildan TATAR

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Köse gibi zor şartlarda dezavantajları nasıl avantaja çevireceğimizi gösterdiniz.Kendimde bilmediğim yönlerimi bana hatırlattınız.Ne kadar hayal edesem o kadar başarabilirim bunu öğrettiniz .Örnekler dikkati üzerinize çekiyorsunuz .Biraz da olsa çekingenliğim vardı artık ortada her kez tarafından tanınan ,elimden geldiğince etrafımdakilere yardım eden kişi olucam.Güzel ve faydalı bir seminerdi.Sizinle iletişimde olup kore ve japonya ‘ya  gidip faydalı şeyler yapmak isterim.

Zehra SATILMIŞ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Konu anlatımınız ve konuşmanız çok iyi.Bu konuşma tarzınızla karşınızdaki kişi ayakta kalıyor.Mimikleriniz ,hareketleriniz çok iyi .Bizi bilgilendirdiğiniz içinde teşekkür ederim…

Aykut DABAN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Sunumunuz çok güzeldi.Geldiğiniz için teşekkürler.

Cengiz Han ŞAHİN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Okulumuza gelip bu güzel günde bana ve arkadaşlarıma vakit ayırıp güzel bilgilerinizi bizimle payalaştığınız için size ve arkadaşınıza  teşekkür ederim.Bir günlük hayatta yaptığımız hatalar ve yanlışlıkların  özeleştirme fırsatı buldum.geldiğiniz için teşekkür ederim.

Faruk BEKTAŞ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Gelecekte kariyer açısından neler yapabileceğimizi öğretilmesi hayatımızı olumlu etkileyecek.

Furkan BEKTAŞ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Geleceğimizi şekillendirmek bize artılar kattı.Hangi yol ve yöntemleri izlememiz gerektiğini öğrendik.

Fatma KOÇ

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Öncelikle teşekkürler bize yol gösterici olduğunuz.Buradaki ben ve diğer arkadaşlarım iş hakkındaki katkınızı aydınlattığınız için…

Mert TEKİN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Merhaba ,gençlik platformu olsun ,kızılay ‘bağışlamış olduğunuz kan hakkında organize oluşunuz hakkında iligili bir şekilde önceden takip ediyordum.Yeni projeniz kumbaranın işlevi yani LÖSEV  olsun huzurevi vb. gibi kuruluşlara yardımlarınız güzel bir düşünce ama sanırım bu yardım sokak da yaşayan canlılar(hayvanlar) kapsamıyor.Sizden ricam bu yardımın onlara da ulaşması .Sokak da bu yardıma muhtaç olan o kadar canlı varki umarım onlarıda kapsayacak bir şekilde olurdu.Belki de hayatlarını kurtarmış olursunuz.Esen kalın.Başarılar…

Tufan ÇOBAN

Gümüşhane Üniversitesi | Lojistik Yönetimi ve Organizasyon


Verdiğiniz seminer benim ve arkadaşlarıma bilgilendirme açısından güzel bir seminerdi.Tecrübelerinizi ve bilgilerinizi bizlerle olumlu yönde aktardınız.Bizim kendimize ve çevremize iyi yönde bakmamıza sebep oldunuz.İyi bir idole sahipsiniz.

Cemile TAŞ

Haliç Üniversitesi


Çok beğendim.Ve bu sunumdan önce gerçekten boş yaşadığımı hissettim.Sizden sonra şuna karar verdim ,kendimi her konuda her şekilde geliştireceğim.Salonda söyleyemedeğim ama ileride kendi alanımda en iyisi olmak istiyorum.Herşey için çok teşekkürler emeğinize sağlık.

Haliç Üniversitesi

Sevda KUTUCUOĞLU

Haliç Üniversitesi


Merhaba nasılsınız iyimisiniz ?  Hayatımda yaptığım en doğru şey olarak görebiliyorum yaptığınız seminere katılmayı.Seminere katılmayı ilk önce verilecek sertifika için düşünmüştüm.Fakat buraya katılınca sertifikadan öte daha önemli şeylerin olduğunu düşündüm.Seminerden aklımda kalan en önemli nokta “TOPLUMA FAYDALI”etkinlikler yapmanızdır.Ben ileride akademisyen olmayı düşünüyorum.Çünkü öğrencilerle bilgi alışverişinde olmak hoşuma gidiyor.Tabi bu oranda da başka insanlara yardım etmek hoşuma giden diğer bir husus olacak.İyiki varsınız ve iyiki geldiniz.Ayrıca profil fotografınız çok güzeldi. 🙂

Gülşen KÜÇÜKOĞLU

Haliç Üniversitesi | İşletme


Bu bölüme  ,bu fakülteye gelirken ülkeye yardımım olacağını düşünmüyordum.Şimdi işletme 2’deyim ve mesleki hayatımda ülkeye ve aileme yardımcı olcağıma düşünüyorum.Bu konferansa da sıkılacağımı düşünerek geldim ama çok iyi bir sunum yaptınız.Bundan sonra imkansız hiç birşey  olmadığını düşünüyorum ve sosyal sorumlulukta sizin gibi olmayı planlıyorum.Bilgileriniz için çok teşekkür ederim.Size rakip olacak kadar kendimi geliştireceğimide düşünüyorum.Zamanı gelince sizle de çalışmayı çok isterim.

Hüseyin TURHAN

Haliç Üniversitesi | Harita Mühendisliği


Bu semineri düzenlediğiniz için çok teşekkür ederim. 

Döne GEZER

Haliç Üniversitesi | İşletme


Ben işletme 2.sınıf öğrencisiyim.İleride büyük bir şirketin pazarlama departmanında üst düzeyde çalışmak istiyorum.Bu yüzden sizinle bağlantımı koparmak istemiyorum.Lütfen internetten hedeflerim için bana bilgi gönderir misiniz ?.Bugünkü verdiğiniz bilgiler doğrultusunda özellikle sosyal medya konusunda çalışmalara başlayacağım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederiyorum.

Seren GÜNDOĞDU

Haliç Üniversitesi


İsmail hocam ,Genel olarak herkes kendince kendine sizden birşeyler kattı.Eleştiriye dair (kötü olarak)söylenicek lafımız yok.Sadece çok heycanlanıp bunu sesinize yansıtıyorsunuz.Sadece sizin için söyledim kötü niyetle kırmak ,üzmek için değil.Ve ilk işim hotmailimi değiştirmek.Çok teşekkür ederiz.

Esra KAPLAN

Haliç Üniversitesi


Genç yaşta bile bu kadar çok şey yapmış olmanız çok güzel. İlk defa bu kadar zevkli bir seminere katılıyorum.Sizinde eğitim yılınızın bir kısmını geçirdiğiniz bu üniversiteye bir kez daha gelin.Başarılarınızın devamını dilerim.  

Güler SALAN

Haliç Üniversitesi


Çok yararlı bir seminerdi.Çok teşekkür ederiz.

Ali Sinan KURT

Haliç Üniversitesi


Gayet güzel bir şekilde anlattınız ve sizi keyifle dinledim.Teşekkür ederim.

Ahmet İNAN

Haliç Üniversitesi


Öncelikle beni ve arkadaşlarımı bilinçlendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.Bu konferansa katılmadan önce sosyal faaliyetler pek fazla katılmayan kişilerden biriydim ,fakat sizi dinledikten sonra daha fazla katılamaya çalışacağım.Bugün yurda gittiğimde yapacağım ilk işlerden biri gençlik platformuna üye olarak yapacağınız faaliyetleri takip etmeye çalışacağım.

Muhammed Furkan MERT

Haliç Üniversitesi


Bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Alime KAYA

Haliç Üniversitesi


Bizim için buraya gelip bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.Bugünkü anlatılan konular gerçekten benim hedeflerim için çok önemli.Sosyal faaliyetler de bulunmak ve marka olmak istiyorum.Biliyorum çok eksiğim var başta e-mail adresim.Bunları aşmam için sizin gibi birine ihtiyacım var.Bana yardımcı olursanız sevinirim.Başarılarınızın Devamını Diliyorum.

Seyde Gül EYLEM

Haliç Üniversitesi


Çok mutlu oldum olumlu.

Özge GÖÇÜK

Haliç Üniversitesi


İsteyince oluyormuş.Çalışmalarından dolayı tebrik ederim.Başarılarınızın devamını dilerim. 

Ayşen SAKAL

Haliç Üniversitesi


Konuşma tarzınız çok güzel ama insanları etkilemek için biraz daha çarpıcı örnekler vermelisiniz.Sunum daki slaytlara ilginç konuyla ilgili resimler koymalısınız.Sahnede sunum yaparken duruşunuz konuşma tarzınızı kıyafetinizi etkileyici hayatınızada başarılar diliyorum.

Hatice GÜLDEN

Haliç Üniversitesi | Yöneticilik


Ben yöneticilik okuyorum ve böyle seminerlere kendimi geliştirmek için katılıyorum.Burda kendimi geliştirmek sizden bir kaç şey kaptım.Birçok şey biliyorsunuz.Bundan faydalanmak istiyorum.Bana ipuçları vermenizi isterim.Seminerlerinizin içeriğini arttırırsanız bizleri daha mutlu edersiniz.

Mustafa İsmail PARMAKSIZOĞLU

Haliç Üniversitesi


Konuşmayı beğendim iyi güzeldi.Sadece biraz daha eğlenceli olabilirdi.Sunum ve değindiğiniz konular harikaydı teşekkürler.

Hacer BAYSAL

Haliç Üniversitesi


Fotoğraf alanında konuşmanızda bilgilendirmenizi bekledim.Halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü okuyorum.Ve fotoğraf alanında ilerlemek istiyorum.Bilgilendirmenizi istiyorum.Konferans için teşekkürler. 

Hülya DEMİR

Haliç Üniversitesi


İlk olarak bu program 1 günümü alacağı için olumsuz düşünceler içerisindeyim.Gün içerisinde yanıldığımın farkına vardım.Öncelikle twitter hesabım yok.İlk işim twitter dünyasına girmek olacak.Paylaşmalarım beni olumlu olarak yansıtacak.Sunumunuzu çok beğendim.İletişim benim için çok önemlidir.Çok iyi aktardınız bilgilerinizi.Marka olarak organizatör olmak istediğimi dile getirdim.Ne zaman kendim için plan proje hazırlasam hep farklı yönlere kayıyorum.Ama bu konuda bir başkasına daha çok yardımcı olabiliyorum.Doğru yoldayım sanırım.Sevgiyle kalın herşey için teşekkürler… 

Şeyma Nur ÇUBUKÇU

Haliç Üniversitesi


Güzel bir sunumdu.Bana faydasının olduğunu düşünüyorum.Birazda myo mezunu olup kendinizi bu derece geliştirmeniz bana da bir örnek oldu.Ve kendime güven getirdi diyebilirim.Sunum için teşekkürler.

Gülcan ÖZGÜR

Haliç Üniversitesi


” Merhaba ben den size zarar gelmez ” Evet çok güzel bir başlangıç.Öncelikle geldiğiniz için çok teşekkür ederiz.Enerjiniz ve anlattıklarınız ile bize destek oldunuz.Bu genç yaşta çok güzel şeyler yapmışsınız.Özellikle bağış kumpanyası.com çok güzel bir proje teşekkürler.

Deniz SAVRAN

Haliç Üniversitesi


Sizi eleştirecek bir şey bulamadım.Ama tebrik ederim.Heleki bağış kumbarası olarak açtığınız sayfa çok mükemmel bir fikir olduğunu düşünüyorum.Faaliyete geçtiğinde kesinlikle girmeyi unutmayacağım bir sayfa.Oda arkadaşlarıma burdan öğrendiklerimi anlatınca onlarında bodoslama dalacağına düşünüyorum.Herşey için teşekkürler…

Rükiye FİNAS

Haliç Üniversitesi


Tam da istediğim bir sunumdu.Tarif etmekte zorlansamda ilerde bir yönetici olduğumda aranan isimlerden biri olmak istiyorum.Takip edip desteğinizi bekliyorum.Çünkü işini iyi yapan insanları her zaman takdir etmişimdir.Yaratıcı bilgi ve fikirleriniz için teşekkür ederim.

Nazlı SÖNMEZ

Haliç Üniversitesi


İlk olarak üniversitemize geldiğiniz için çok teşekkür ederim.Birinci sınıf işletme bölümünde okuyorum.Bir kaç seminerlere daha katıldım.Bu semineri diğer seminerler gibi sıkılarak dinlemedim.Her şey çok güzeldi ,çok faydalı bilgiler aldığıma inanıyorum.Yaptığınız her etkinlik projeler beni çok etkiledi.Okuduğum bölümde çok fazla mezun olduğu için 4 yıl sonra yüksek lisans yapıp kendimi geliştirmek istiyorum.Ve sizin söylediğiniz bütün bilgileri kullanarak yapacağım bu benim için çok iyi bir motive oldu.Ben yapamam diye düşünüyordum  ,ama bugun ‘den itibaren her söylediğiniz dikkate alarak hareket edeceğim.Ve bunu başaracağım.Yüksek lisans yapıp eğitimime devam edeceğim sonra kendimi geliştirip marka olacağım.İYİKİ GELDİNİZ HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.BAŞARILAR. 

Bengü GERİTOĞLU

Haliç Üniversitesi


Bence herşey çok güzeldi.İnsanların bir adım daha ileri gitmesini sağladınız.

Begüm GÜNEŞ

Haliç Üniversitesi


Öncelikle İsmail Hilmi ADIGÜZEL sizi tanıdığım için memnun oldum.Yapmış olduğunuz çalışmalar ve samimi yaklaşımınızdan dolayı size teşekkür ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.Ayrıca yapmış olduğunuz bağış kumbarası adlı kampanyanızdan etkilendiğimi söylemek istiyor.Destekleyeceğime söz veriyorum.

Halis AKKURT

Haliç Üniversitesi


Akıcı ve samimi bir sunumdu teşekkürler.Fakat girişimcilik üzerine yeterince değinilmediğini düşünüyorum.İşletme 3.sınıf öğrencisiyim aynı zamanda ticaretle uğraşıyorum ve gelişmiş ülkelerde genç girişimci oranı %10-14 arasında iken bizim ülkemizdeki oran % 2-4 arasında ben de % 2-4 lük bu dilimde bulunan bir genç girişimci olarak dikkati bu noktaya çekmek ve bu konuda da faydalı birşeyler yapmanızı rica ederim.

Numan ÇOŞKUN

Haliç Üniversitesi


Öncelikle üniversitemize hoşgeldiniz.Buraya gelmeden kafamda gidipte ne yapacagım diye düşünürken fikrimi değiştirdiniz için teşekkürler.

Kadir BUYRUK

Haliç Üniversitesi


Katıldığım ilk konferans ve böyle bir işe giriştiğiniz için teşekkür ederim.Sempatik tavırlarınız ile sizin gibi genç girişimcilerin dikkatini gayet güzel üzerinize çekiyorsunuz.Başarılarınızın devamını dilerim… 

Ali GÜLER

Haliç Üniversitesi


Bizim için büyük sizin için küçük olan boşlukları bilgilerinizle doldurduğunuz için teşekkür ederim.

Yağmur BÜYÜKAYDIR

Haliç Üniversitesi


Bilginin aslında ne kadar önemli olduğunu ve en ufak bir bilgiyi bile değerlendirebileceğimizi bize gösterdiğiniz için teşekkürler.

Merve BAĞCI

Haliç Üniversitesi


Bu konferansa geldiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum sizlerden birçok şey öğrendim.İlerde iyi bir yönetici olabilmek için nasıl bir marka olmam gerektiğini öğrendim.Sizlere bizi bilgilendirdiğiniz ve bu konferansa geldiğiniz için çok teşekkür ederim.

Gizem BAYIK

Haliç Üniversitesi


Yaptığınız işle ilgili hiçbir eleştirim yok.Çünkü şuan ben onu bile yapamıyorum.Ama bana katkısı kendime güvenim yerine geldi.Ya da kendimi kısıtladığım farkına vardığımı anlattınız.Neden ben yararlı birşey yapmayayım ki ?

Gizem ALACA

Haliç Üniversitesi


Kendi başına başkasıyla ,başkasıyla kendin olmak.Teşekkür ederiz.

Ayşegül KARADAĞ

Haliç Üniversitesi


Çok faydalı bir seminer oldu.Kendi adıma size çok teşekkür ederim.

Zeynep YILMAZ

Haliç Üniversitesi


Teşekkür ediyorum.Bana kazandırdığınız en güzel şey pazarlama dersini tekrardan sevdirmeniz.1.dönem dersten kalınca insan 2.dönem ister istemez soğuyor.Tekrar ısıttığınız için teşekkürler.Vazgeçemediğimiz markalar bize zarar verse bile zamanında güzel gelmiştir.

Esra YAMACI

Haliç Üniversitesi


Öncelikle teşekkür ederiz.Birçok şeyi bilmemize rağmen bazen birilerinin “farkındalık” konusunda kafamıza bir soru işareti kondurmasına gerek duyuyoruz nedense.Başarılarınızın devamını diliyorum.İnşallah bir iş platformunda karşılaşmak dileğiyle.

Merve BÜYÜKŞAHİN

Haliç Üniversitesi


Anlatmış olduğunuz ,yaşadığınız o küçük anılardan büyük dersler aldım.Anlatmış olduğunuz pazarlama ve iletişimde bulunma konularında bu denli bilgileri sıkmadan ,sevecenlikle anlattığınız için teşekkür ederim.Fikirlerinizi paylaşmak ve bazı konularda yardımcı olmanızı rica ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.

Hatice AVCIBAY

Haliç Üniversitesi


Hiçbir eleştirim yok.Bizi aydınlattığınız ve teşvik ettiğiniz için teşekkür ederim.Bilmediğim birçok konu hakkında fikir sahibi oldum.Üniversitenin ,bölümün önemli olmadığını önemli olan bireyin kendisini yetiştirmesi olduğunu öğrendim.Başarılarının devamını dilerimBundan sonra sizi adım adım takip edeceğim.

Merve TÜRK

Haliç Üniversitesi


İlk başta teşekkür ediyorum.İşletme 4.sınıf  öğrencisim. Böyle programlara katılıyorum.Bölümüm ile alakalı olanları özellikle kaçırmak istemem.Twitter ve facebook adresim olmadığından bu kağıt vasıtasıyla görüşlerimi paylaşmak isterim.Çok samimi buldum ,bizden biri gibi.Artık çalışmalarınızı takip etmek isterim.Adeta benim için gösterici oldu.Teşekkürler.

Büşra SARGIN

Haliç Üniversitesi


Bölümümle ilgili çok şey öğrendim.Çok kısa sürdü.Aslında az çok bildiğimiz  ama cesaret edemediğimiz şeylerdi.Bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Berna ÇETİN

Haliç Üniversitesi


Okulumuzda düzenlenen bu tarz proğramları konferansları özellikle bekliyorum ve katılmaya çalışıyorum.Birçok programa göre eğlenerek bilgilendim ,sıkılmadım.Teşekkür ederim.Ayrıca genç insanlarında kariyer yapabileceğini ve birçok tecrübe edinebileceğini bize gösterdiniz ,cesaretlendirdiniz.Başarılarınızın devamını diliyorum.

Ayşe YELEKÇİ

Haliç Üniversitesi


İstenildiği zaman herşeyin başarabileceğini öğrendim.Sıkılmadan dinledim.Yeni bir bakış açısı kazandım.Ve hayatımda birkaç değişiklik yapmam gerektiğinin farkına vardım.Teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.Genç yaşta başarılı olunabileceğini gösterdiniz.

Özge KÖROĞLU

Haliç Üniversitesi


Gerçekten verimli bir konferans oldu.Bana olumlu yönde katkı sağlandı.Genç yaşta bazı şeylerin imkansız olmadığını öğrendim.Banada bir cesaret ve şevk geldi.Bu verimli konferansınız için size çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.Artık takipçinizim.

Gül BALAT

Haliç Üniversitesi


Bu sunum katıldığımız diğer sunumlara göre daha eğlenceli ve hareketliydi.Konuşulan konular katılımcıların ilgisini ve dikkatini çekecek tarzdaydı.Hayatımda çeşitli farklılıklar vermeye karar verdim.Bunun için size teşekkür ederim.

Yurdagül KURT

Haliç Üniversitesi


Kendimi  çok sıkıcı bir konferansa hazırlamıştım.Aslında kulaklıklarımıda aldım uyumayı bile düşünüyordum.Sandığımdan daha güzel bir konuşma oldu.Kendimi geliştirebileceğimi bir kez daha anladım.Ve okuduğum bölüm ,okul ne olursa olsun insan her şekilde ilerleyebilir.Size çok teşekkür ediyorum.

Ayperi Neriman TOK

Haliç Üniversitesi


Herşeyin ezberle olduğu ,bizden istenileni yapmakla kendimizi yükümlü  hissettiğimiz bu zamanlarda ,önemli olanın başkalarının istedikleri değil ,bizim hayallerimiz olduğunu hatırlattığınız ve bunları nasıl başaracağımızı anlattığınız için çok teşekkür ederim.Dilerim anlattıklarınızı uyguladığımda da en az sizin kadar idealist ve başarılı olabilirim.Bize kattığınız herşey için çok teşekkürler. 

Cansu AK

Haliç Üniversitesi


Beklediğimizden  kısa ama öz bir sunumdu.Oldukça verimli bir çalışmaydı.Teşekkürler.

Zeynep CERBAN

Haliç Üniversitesi


Yapmış olduğunuz çalışmalar çok güzel.Genç yaşta da başarı elde edebileceğimizi öğrendim.Başarılarınızın devamını dilerim teşekkür ederim.

Umut TAŞ

Haliç Üniversitesi


Vermiş olduğunuz bilgiler çok dikkatimi çekti.Bundan sonra sizi sürekli takip edeceğim.Ve kendimi geliştirmek için uğraşacağım.Başarılarınızın devamını dilerim.

Bayram KOLAK

Haliç Üniversitesi


Bu seminer bizim için çok faydalı oldu.Olumsuz yönü yoktu.Sıkılmadan dinledik.Bu nedenle hepinize teşekkür ederim.

Tuğba ÖZKAYA

Haliç Üniversitesi


Sizin konferansınıza katılmak gerçekten güzeldi.Bize aslında bildiğimiz ama farkında olmadığımız gerçekleri hatırlattınız.çalışmalarınızda başarılarılarınızın devamını dilerim.Bilgilerinizi samimiyetle bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

Şadiye ŞİRİN

Haliç Üniversitesi


Öncelikle bilgi ve tecrübelerinizle bizi aydınlattığınız için teşekkürler.Sizin gibi başarılı bireyler sayesinde ülkemiz daha başarılı kişiler yetiştirecektir.

Ayten Gül Ayyıldız

Haliç Üniversitesi


Mükem

Beyza Demir

Haliç Üniversitesi


Öncelikle Merhaba !     İşletme Bölümü 1. sınıf ögrencisiyim. Arkadaşlarım bu seminere katılmam için daha erken olduğunu söylediler fakat ben öyle düşünmeyip seminere katıldım. İnternet sitenizi bir tek ben incelemişim sanırım araştırmacı bir ruhum var 🙂 83 dogumlu olup bu kadar başarılı işler yapmak gururlandırıcı olmalı. Bize önemli bilgiler verdiğiniz için çok teşekkürler. Gençlik platformunuza siz daha üniversiteye gelmeden üye olmuştum ve etkinlikleriniz arasında bulunmayı büyük bir gururla isterim. Her şey için teşekkürler 🙂

Pelin Türkmen

Haliç Üniversitesi


Keyifliydi ama bazı konular üstünde çok duruluyor ve sıkıyor. Daha sade olabilirdi. Koçhisar mezunuyum ama hiç bir yararını görmedim. MYO böyle birinin çıktığını görmek gururlandırdı. Beni… Başarılarınızın devamını dilerim. NOT: Böyle seminerleri MYO’ larında da verilmesini isterim. çünkü ordaki öğrenciler daha umutsuzlar. Ben mezun olduktan sonra ne halt okudum diye düşündüm sadece çünkü mezuniyetten sonra hiç bir iş bulamadım ve DGS’ yi tercih ettim.

Özge Güven

Haliç Üniversitesi


-Teşekkür etmeyeceğim size herkes gibi. Çünkü duruma dala stabil bakıyorum diyelim:) Önemli olan bizim gibi Anadoluda bulunan bir üniversitenin kaderine mahkum edilmiş gibi gözüken, imkanlarımızın farkında olmayan ögrencilerinde birazcıkta olsa kendi girişimcilik ruhunuzdan aktarmanızdı. Daha önce Gençlik Platformun üyelik temsilcilik konusunda sizinle birebir sosyal medya üzerinden görüşmüştük, ve itiraf etmeyelim ki, inanmamıştım kurumsallaştığınıza, Ama suan sizi izlerken bu düşünceyi bir zamanlar barındırdığım için de utanıyorum 🙂 başkasından kalem alsamda 🙂 Size bunları aktarmak güzel, Syın AdıGüzel 🙂

Elif Canıtez

Haliç Üniversitesi


    Başarı ve farklılık yaratmanın kendi elimizde olduğunu ögrendim. Bu seminerde kendimize her konuda güvenecegimizi fark ettim. Benim için anlamlı bir etkinlik oldu. Olumlu anlamda bir çok konuda fikir sahibi oldum. Yapıcı birisisiniz. Tebrik ederim.                                                                                Teşekkürler…

Esra Azder

Haliç Üniversitesi


   Olumlu eleştirim; Çözümcü , kaliteli bir sunum olduğunu düşünüyorum. Ve şunu anladım; Başarılı olmak için hangi üniversiteden mezun olduğumuz önemli değil, yeterki gayretli , istekli olalım. Bunu bize tekrardan hatırlattığınız için çok teşekkür ederim. Sunumu gayet başarılı buldum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Serap Çakmak

Haliç Üniversitesi


   Sıkıcı geçecegine inandığım bir seminer gerçekten keyifli bitti. Kafamdaki sorular konusunda içimin biraz olsun rahatladığını düşünüyorum. İnşallah ilerde bende iyi bir marka olurum ve sizinle bir etkinlikte bir arada oluruz. Başarılarınızın devamını diliyorum:)

Elvan Sarıca

Haliç Üniversitesi


       Ben size MERHABA diyerek yorumda bulunmak istiyorum. 🙂 Gayet eğlenceli hoş bir sunumdu. Kendimi hiç bir zaman iyi ifade eden biri değilimdir. Bu yüzden iş hayatımda başarılı olamayacağıma inanıyordum ama bu sunumla biraz olsun içim rahatladı. Siz bana benimle ilgili güven verdiniz. Sizinle sürekli iletişim halinde olup etkinliklerimize katılarak kendime olan güveni daha da arttırmak isterim. Lütfen bana yardımcı olun. Başarılı bir iş kadını olmak için sizin konuşmalarınıza ihtiyacım var. İyi ki bizim üniversitemize geldiniz. 

Derya Açıkgöz

Haliç Üniversitesi


   Buraya gelmeden önce çok sıkılacağımı düşünüyordum ama kısada olsa zamanınızı ayırıp bize tecrübelerinizi anlattığınız için teşekkür ederim .(sıkılmadan ve çok keyif aldım:))     Bu genç yaşımızda bu işleri başarabildiğiniz için ayrıca tebrik ederim. Başarılarımızın devamını dilerim. yolunuz açık olsun.

Gamze Doğan

Haliç Üniversitesi


-Genç yaşta bu özveri kendine güven gerçekten etkileyici ve ilham verici  -Herşeyin bizim elimizde olduğu bir kez daha anladım. Teşekkürler:) Videonuzu da gelmeyen arkadaşlarla paylaşırım. Rahatsız olmamışsınızdır umarım. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM:) (İlerde daha iyi yerlerde karşılaşmak dileğiyle) Hoşçakalın:)

Merve

Haliç Üniversitesi


   Kendinizi bu şekilde geliştirmiş olmanız bize hiçbir şeyin imkansız olmadığın gösterdi. Yaptığınız çalışmalarında ne kadar yararlı çalışmalar olduğunu görmüş oldum ve bu yüzden sizi tebrik ediyorum. Ayrıca bende sizi yaşlı birisi olarak bekliyordum. Genç ve bu kadar faydalı biri olduğunuz için tebrik ediyorum sizi…                                                                                                                                                                      MERVE…

Sahika

Haliç Üniversitesi


Ben çok beğendim sunumunuzu. Bana bir şeyler kattığını düşünüyorum. Bundan sonra daha araştırmacı ve girişimci olacağım. Hayalimin gerçekleşmesi için elimden geleni yapacağım. Bölümümle ilgili en iyi yere gelmek istiyorum. Bunun için çok çalışacağım                                                           TEŞEKKÜR EDERİM 

Ayten Gül Ayyıldız

Haliç Üniversitesi


    Mükemmel bir sunucusunuz. Kendinizi ifade edişinizi ve eleştirilere açık olmanız çok güzel. Bende ileride sizin gibi bir girişimciliğe sahip olmak isterim. ileriki yaşantınızda başarılarınızın devamını diliyorum.   TEŞEKKÜRLER:)

Ebru Karabulut

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Gerçekten çok güzel bir konuşmaydı. Bize faydasının çok olacağını düşünüyorum. Emeginize sağlık. Bu sene okulum bitiyor. Umarım bu söyledikleriniz iş hayatımda işime yarar çok teşekkürler.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi

Emine yıldırım

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Bölümünüz: İşletme Olumlu: Normalde 10 dk dinler çıkardım. Ama aç idim sonuna kadar dinledim Doymadık: 🙂

Gamze Çamlıbel

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Bölümünüz: Büro Yön. Olumlu: Konuyla ilgi örneklemeleriniz gerçekten güzel ve ilgi çekici hedef belirlememize daha çok önem vermemiz gerektiğini öğrendik. Seminer genç beyinler için faydalı olabileceğine eminim. Konu seçimini de güzel buldum. çabalarınızı takdir ediyorum. Bize sunduğumuz tavsiye ve göstermiş olduğunuz yollar için teşekkürlerimiz sunuyorum.

Remziye Bük

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Hiç sıkılmadım Hayallerimizle ilgili çok güzel örnekler verdiniz. özellikle hayatınızla ilgili verdiğiniz örnekler ve çıkarılacak çok şey var. Benimde bir kaç hayalim var inşallah onlarıda gerçekleştiririm.

Zeynep Ağgün

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Verdiğiniz tüm bilgiler için teşekkür ediyorum gerçekten çok faydalı ve gelecek için çok güzel fikirler düşünmemi sağladı. Umarım faydası olur.  Kendinize iyi bakın.

Esen Demirel

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Heyecanınız özelliğiniz gibi sahneye yansıdı. Neden bu kadar övdüm kendimi sorusunu mütevaz olarak gördüm sizde, çünkü anlatım tarzınız övgü çerçevesinde değil de yaptıklarımızı neden-sonuç ilişkisi içerisinde anlattınız. ben öven kişileri daha önce dinledim ve yanından bile geçmediniz. Ses tonunuz tarzınızda ve etkilemeyle paralel. Bir “KEL” kadar olamadınız:)))

Hikmet Bilge

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Çok güzeldi. Dilinize sağlık   Bölümünüz: Lojistik

Hanifi Tunç

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Bizi yüksek deneyimizle bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Bölümünüz: Özel Ğüvenlik

Fehim mansuroğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Çok akıcı çok güzel. Hiç sıkılmadan dinledim Teşekkürler.  

Mert duman

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Dinleyiciye karşı güler yüzünüz ayrı bir renk kattı. Gözümüzü açtınız:)

Nazlı Yılmaz

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Anlatımı , sunumu , ögrencilere hitap şekli çok iyi 

Zekiye Açıkbaş

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Çok Teşekkürler güzel bir programdı.

Sibel yılmaz

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Gelecekteki iş hayatım hakkında şimdiden bir şeyler yapmam gerektiğimin farkına vardım.

Büşra Nacaroğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


İçtenlik ve samimiyet vardı. Sıkıcı değildi en azından. En çok da hayatındaki hikayeler sunumu renklendirdi.

Fatma Topaloğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Bizim ileriye karşı daha iyi kalabilmek ve umutlu olmak için fayda sağladı.

Kübra Nisanoğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Gerek enerjiniz gerek verdiğiniz bilgilerle bize ışık tuttuğunuz; düşüncelerimize ortak olup bizi dinlediğiniz için teşekkür ederim. Akıcı konuşmanızla zamanın nasıl geçtiğini anlamadık:)

Kübra Sözer

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Çok etkili ve mükemmel

Sabahat Bozkurt

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Yeterince bilgi sahibi olduk. Güzel ve hoş sohbetti. İlk kez konferansta sıkılmadım. Genel anlamıyla iyiydi.

Damla ışık

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Anlatımınız ve diksiyonumuz çok güzel bizi aydınlattığınız için emegine , ağzınıza sağlık. Büyük yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim.

Fatma Şahin

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Çok güzel bir konferanstı. Bize katkılarınızdan dolayı Teşekkür ederim. Çok güzel örnekler verdiniz. Çok güzel geçti.

Semiha Elif Pamukçu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Konferansınıza katıldığım için çok mutlu oldum. Anlattıklarınızın farkındayım. Bende yeteneklerimi öğrenip yararlı işlerde bulunmak istiyorum. İnşallah başka bir konferansınızda görüşmek üzere Allah’a emanet olun.

İsmail Alperen İşler

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Geleceğimle alakalı bana çok güzel tüyolar verdi. olan fikirlerim değişti. Adaşımdan teşekkür ediyorum.

Emine Yavuz

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Düşüncelerinizde kendimi buldum. Gençlere katkınız çok. Keşke sizin gibi gençlere, insanlara katkıda buluşma fırsatı geçse elime. Anlattıklarınız hepsinin farkındayım sadece şartlar engel oluyor insana. Bugün iyiki tanıdık sizi.

H. Nur Tül

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Harikaydınız. Tek kelimeyle. Çok eğlendim görme engelli arkadaşınızla da seminere çok farklı bir hava kattı. Konuşmanız , diksiyonunuz çok düğündü. Eglenceli ve çok akıcı konuştunuz. Gelecekte ben de güzel işler başarmak istiyorum. Olumsuz: Biraz daha uzun olabilirdi. Çok istedim. Çok uzun konuşmanızı. Onun haricinde olumsuz bir şey yok.

Ruşen Yaşar

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Enerjiniz çok yüksek Olumsuz: Genelde salonun orta ve sol kısmına doğru konuşuyorsunuz. Türk Gençliği değil de Türkiye Gençliği derseniz daha doğru olur bence.

Nazire Süslü

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Çok güzel bir etkinlikti. Çok ilgili bir konuşmaydı. Teşekkür ederiz.

Yesra Çobanoğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Sizi saatlerce dinleyebilirim.  İnsanlara nasıl hitap edileceğini çok iyi biliyormusunuz. Yeterince akıcı geçti ve eminim çok kişi bir şeyler kapmıştır. Sizi tebrik ediyorum. Ayrıca çok mütevazisiniz. Herkes çok sevdi sizi…

Mehmet Safa Bastacı

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


öncelikli yaptığınız faydalı konuşma için teşekkür ederim.  Sizin konuşmanızı ilk defa dinliyorum, konuşmalarınız sayesinde girişimcilik hakkındaki düşüncelerim gelişti. Belkide sizin faydalı bilginiz sayesinde gelecek yıllarda kendine güvenen özgüveni tam bir girişimci olabilecem. Bana hedeflerimin arkasından gitmem gerektiğini tam anlamıyla öğrettiniz. Herşey için teşekkür ederim. Hoş geldiniz…

Sema Aytaç

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Bu seminerde gelecegim için daha çok çabalamam gerektiğini ve kendime hedefler koymayı ögrendim. Bu seminer bana maneviyatın, maddiyattan daha önemli olduğunu da öğretti. Ayrıca önceden hayalim olan Dubai’de yaşama hayalimi ihtiyacı olanlara yardım etme hedefiyle değiştirdim. Bana kattıklarınız için teşekkür ederim.

Ebru Karabulut

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Aslında bu bilgilerinizden faydalandığımız için şanslıyız. Bu sene okulum bittiği için sizinle çalışmayı, kariyerle ilgili bir şeyler öğrenmeyi çok isterim. Bana iş konusunda yardımcı olabilirseniz çok iyi olur. Herşey için teşekkürler.

Aslıhan Bilici

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Yardımsever, eleştiriye açık, güler yüzlü, kendini düzgün ifade edebilen, insanları yönlendirebilen bir kişiliğiniz var. Olumsuz: Olumsuz bir özellik keşfedebilecek kadar dinleme vaktim olmadı.

Halime Ertürk

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Çok sempatik bir üslubunuz var. Gelişime açık ve geliştirmeye yönlendiren konuşmalarınızla öncül olan bir yapınız var. Teşekkürler. Olumsuz: Eleştiri yapabilecek kadar dinlenme fırsatım olmadı malesef:(

Arzu Ay

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


İlk defa bir konferansı sıkılmadan zevkle sonuna kadar dinledim bu konsferanstan bir ders daha çıkardım. Bu en önemlisiydi benim için Teşekkür ederim:)

Merve Saylam

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Bir şeyler yapmak için o işleri ertelemememiz gerektiğini zamanımızı boşa harcamamızı hayatın çok zor ama o zorluğun da başka bir tadı olduğunu daha iyi anladım. Ben mesleğim ile ilgili bir iş yapmak istemiyorum çünkü bu alanda mutlu degilim ve kendi işimi kendim kurmak istiyorum ama ailemin olumsuz yaklaşımından dolayı bunu bi türlü başardım. Sizin sayenizde hayatta önce kendi mutluluğumun olduğunu öğrendim. Bu yüzden öncelikle üniversitemize geldiginiz için bizi bilgileriniz ile aydınlattığınız için teşekkür ederim. Kendinize iyi bakın.

Elif Yıldırım

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Çok güzel bir seminerdi. Genel olarak aktif, dinamik bir yapınız var. Önceki seminerinize de katılma fırsatım olmuştu. Yine aynı lezzeti aldım. En çok da samimiyetinizi sevdim. Umarım bu samimiyetinizi hiç kaybetmezsiniz:) Sizi tanımak güzeldi. Güler yüzünüz, samimiyetiniz, güzel bilgilendirdiniz için çok teşekkür ederim:)

Sevda Turunç

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Uzun zamandır bir kaç konferansa katılıyorum. Aralarında belkide en çok ilgimi çeken ve kendime karşı olumlu bir tepki aldığım bir konferanstı. Ayrıca eğlenceli olmasından dolayı sıkılmadan dinlediğim bir konferanstı. Ayrıca genç olmanızdan dolayı bizi daha iyi anlıyor olmanızda, fazlasıyla ilgimizi arttırdı.

Arif Ceylan

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Hayatım için kariyerim için çok önemli ve dönüm noktası sayılabilecek bir konuşma yaptığınız için size çok teşekkür ederim.

Oğuzhan Bayrakşıoğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Üslubu ve samimiyeti ile gayet eğlenceli bir konferans oldu. Teşekkürler.

Firdevs Kocaman

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Gerek İsmail Hilmi Adıgüzel ve diğer konferans katılan kişilerin katılımı beni olumlu olarak etkiledi. Geldiğim için pişman degilim. Kendime ders çıkardığım şeyler oldu. Emeginiz için teşekkürler.

uygar kurtoğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Mükemmel bir adam, oturup bir kahve içmek isterim.

Ali Reyhan

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Hayatımda katıldığım en yararlı seminer. Bu semineri üniversitemizde düzenleyip sunduğumuz için teşekkür ederim…

Murat Özoğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Merhaba (Benden size zarar gelmez. Rahatlayın) Sizi tanımıyordum konferans oldugunu duyunca geldim ve iyiki gelmişim dedim. Bizlere çok iyi fikirler bilgiler verdiniz. Ufkumuzu açtınız. Size çok teşekkür ederim.

Kubilay Öztünç

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Çok hareketli ve dikkatli üzerinize çekebiliyorsunuz ve güler yüzlü olduğunuzdan hiç bir zaman sıkılmıyorum teşekkür ediyorum.

Mehmet Yağmur

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Anlattıklarınızla bana hayallerimi gerçekleştirmek için fırsat verdiniz. Teşekkürler

Yusuf Erdem

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Eğitiminiz bizim için faydalı ve güzel olmuştur. Sağolun geldiğiniz için.

Mustafa Sağlam

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Seminer çok güzeldi bize güzel bilgiler verdiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Onur Çam

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Seminer güzel olup bize bilgiler verdiniz. Çok teşekkür ederim.

Elif Eker

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Semineriniz çok güzel olup bize güzel bilgiler verdiginiz için teşekkür ederim.

Ali Portakal

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Anlattığınız şeylerden bilgilendim. Keyifli bir seminerdi. Enerjili bir insansınız. Özellikle kızılayla yaptığınız etkinlik çok muhteşem. İyi anlatıyorsunuz:) Bu arada:)

Hüseyin Güloğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Sizleri dinledikten sonra kendime olan güvenim biraz daha arttı. Yani farklı farklı işlerde bir şeyler yapabileceğime inanıyorum. Sizlere teşekkür ederim.

Yusuf Can Biçer

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Anlattığınız konudan, hayatınızdan verdiğiniz örnekler gerçekten çok faydalı. Sayenizde düşüncelerim ve bakış açım değişti. üniversitemize gelip bana bu bakış açısını sağladığınız için çok teşekkür ederim. Emeginiz ve desteginiz umarım daha fazla kitleye ulaşır.

Ayça Köksal

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Ögrencilerle iç ice olmanız çok iyi. Genelde konuşmacılara karşı bir çekinme olur. Size karşı böyle bir tutum sergilenmedi. Yaptığınız etkinlikler Türk benliğine katkılar sağlıyor. Teşekkür ederiz. Olumsuz: Yaptığınız etkinlikleri daha fazla görsel sunumla dikkat çekici hale getirmelisin. (Okan Boyülgen örneğinden birkaç tane daha mesela)

Merve Cici

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Kesinlikte güzel bir konuşmaydı insanlara özgüven ve kariyer planlamalarında yardımcı destek olucak bir seminer, içerisinden insanların çekip olabileceği hayat tüyoları vardı. İşin yaşı yoktur, Onu anlamlandırdım. Güleryüzlü olmak gerek tipini anladım.

Fatma Andırır

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Her şey çok güzeldi. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

Bilge Can Yiğit

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Bana kattığınız “Beklemek zarar kaybı” Bilgileriniz için çok teşekkürler.

Yakup Şabanoğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Bu gibi seminerlerin ögrenciler için çok önemli Bir durum oluşturacağını düşünüyorum. Umarım bu sık sık tekrarlanır katılım artar. Ögrenciler ülkenin geleceği için önemli bir atılım sağlanır. Teşekkürler.

Medine Dağcı

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Gayet renkli ve güzel bir konferanstı. Dinlerken ve izlerken zevk aldım.

Ebru Devrim

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Anlatılanların bana ve arkadaşlarıma faydalı olduğunu düşünüyorum. Teşekkür ederim.

Sibel Akça

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Konferansa hocamızın isteğiyle gelmiştim, gelmek istemiyordum fazla ama geldikten sonra iyiki geldim dedim. Eglenceli ve güzeldi. Çok teşekkürler zamanınızı bize ayırdığınız için:)

Büşra Dönmez

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Çok güzel bir seminerdi. çok beğendim.

Onur Soncu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Merhaba; Hayatımın her alanında harekete geçirici ve üretken olmaya çalıştım. İnsan zaten özünde geliştirmek için vardır.Anlattıklarınız hayata bakış açıma çok uyuyor ve örtüşüyor. Eleştiri öz eleştiri mantığıyla yaklaşırsam olumsuz bir eleştirim yok aksine sayenizde körelmiş yeteneklerimi fark ettim.

Ali Türkoğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Verdiginiz bilgiler için teşekkürler…

Fahri Biter

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Seminerler kişiye özgüven, konusunda çok yardımcı oldu. Olumsuz: Seminerler saatinde başlanmadı.

Ezgi Sönmez

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Genel olarak faydalı ve çok eğlenceliydi. Olumsuz: Seminerler zamanında başlamadı.

Murat Yılmaz

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Bilgiler gayet güzel ve verimliydi. Teşekkürler…

Cuma Yurtbekler

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


çok güzel bir seminerdi. Sizin sayenizde bazı gerçekleri keşfettim. Ve sizin verdiğine bilgileri hayatımda uygulayacağım herşey için teşekkür ederim.

İrem Gül Mazgir

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Hocam çok güzel projelere imza atmışsınız. İnşallah birgün bende böyle güzel projelere imza atarım. Ülkem adına, kendi adıma çok teşekkür ederim. Dilinize sağlık… 

Hacer Kara

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Topluma, gençliğe kısacası insanlığa yönelik çok güzel çalışmalar yapıldığını kanıtlarla birlikte destekledim 2. Marka konusunda ve güzel ve yararlı bilgiler aktardınız. Bu güzel seminer için teşekkür ederim:) 

Gizem Gökçe

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Düşüncesel anlamda hayallerimin peşinden bıkmadan, yorulmadan koşmayı hatta hayallerimin canımı yakacağını bilsem bile “emeksiz hayal beş bir kelime gibidir. Nasıl ki bir kelimeyi değiştirmek için ekler alır, hayallere de emek verince doyumu ve güzelliği ayrı olur” 

Kader Katıtaş

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Çok dinleyemedik görevimizden dolayı ama dinlediğim kadarıyla mükemmeldi. Sizi bir daha ki sefere dinlemeye geleceğim.

Begüm çevik

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Eğlenceli başlayıp, bilgilendirici, samimi, soru-cevap olarak devam etti. İyiki geldiniz. İyiki bu konferansla bulundum. İlk defa bir konferansta uykum gelmeden dikkatle dinledim. Sürekli gelmeniz dileğiyle. Çünkü MKÜ ögrencilerin böyle güzel konferanslara ihtiyacı vardır.

Ali Gassaloğlu

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


İkna etme gücü çok iyi. Konular hakkında bilgi verirken ayrıntılara örneklere ve yaşanmış olaylara yer veriliyor. Geçmişte yaşanmış ya da gelecekte yaşanacak vizyonlara ayrıntılı bir şekilde yer veriliyor. Bize verdiginiz konferanstan dolayı sizi ve ekibinizi tebrik ediyorum.

Serap Şahutogulları

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Gençlere ve Gençlerin düşüncelerine verilen önem vurgulandığı için teşekkür ederim. Çok etkileyici bir konuşmaydı. Engeller, isteklere mani olamaz.

Bekir Topal

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Genel olarak iyiydi. Arada verilen anekdotlar ve kısa bilgiler iyi seçilmişti. Anlatım, ses tonu, beden dili ve sahne hakimiyeti yeterliydi. Olumsuz: Kişisel yaşama fazla zaman ayrılması biraz sıkar gibi oldu. VERDİGİNİZ BİLGİER İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Azime Taner

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Öncelikle üniversitemize geldiğiniz için teşekkürler. çok güzel bir etkinlikti.

Damla Işık

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Sizinle konuşmak, sohbet etmek çok güzel elinize, emeginize sağlık. Sizin sigorta departmanınızda çalışmak isterim çok yakın ve samimisiniz bundan dolayı teşekkür ederim. Olumsuz: Sosyal çevreniz olmasa zamanınızı nasıl değerlendirirdiniz? Bu etkinliği ilk siz mi kurdunuz yoksa sizi dahil mi ettiler. *Okulumu yeni bitirdiğim için sizinle çalışmayı tercih ederim gerek duyuyorsanız iletişime girebiliriz sizinle çalışmak çok güzel. Saygılarımla… Damla Işık…

Tuba Akkuş

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Üniversitemizde sizin gibi bireyleri hep görmek istiyoruz. Verilen konferansların bu kadar etkileyici olmasını istiyoruz. İyiki buradasınız. Sizinle olmak güzeldi.

Figen Korkmaz

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Gayet başarılı bir konferanstı. Yaptıklarınızı gönülden tebrik ediyorum. Bende bir ticaret meslek çıkışlıyım. Işık oldunuz desem abartmış olmam eminim. 🙂 Umarım bir gün bende bu kadar girişken olabilir. Ama burdan çıkınca ilk işim bişeyler satıp ilk paramla anneme bişeyler almak olacak. Bunu duymak bile bana o kadar mutluluk verirken kim bilir o’na ne kadar mutluluk katacak. Saygılar…

Kamile Çokluk

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Olumlu: Gençliğin kendini daha fazla nasıl geliştireceği hayallerimizi daha iyi bir şekilde nasıl gerçekleştireceğimi konusunda yardımcı oldunuz. Olumsuz: Bazı konular üzerinde fazla duruldu.

Şahan Özkurt

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi


Konferansı konuşulan konuları çok beğendim. Kendime bir kez daha inanç geldi. Kendime inanarak, güvenerek kendi şansımı kendim yapacagım. Herşey mükemmeldi.

Işık Üniversitesi

Esat AKYOL

Işık Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği


Sosyal sorumluluk hakkında ki çalışmalarınız çok hoştu. Markalaşma konusunda tavsiyleriniz için çok teşekkürler. İlerideki çalışmalarınızı merakla bekliyorum.

M. Raşit AKGÜN

Işık Üniversitesi | Hukuk


Çok sempatik ve pozitif enerji veren birisiniz, ilgiyle dinledim. 

Hanal DAYANDI

Işık Üniversitesi | İnşaat


Öğütleri unutmayacağım, bilgiler yerindeydi. Konuşmanızda ”Ben dünyanın en akıllı insanıyım” kitabınızı anımsadım, ki benim için en iyi kitaplardan biridir.

 

Işık Üniversitesi | Uluslararası Ticaret


Doğru noktalara değindiğinizi düşünüyorum. Çok keyifli bir seminerdi, teşekkürler.

Ali ARSLANOĞLU

Işık Üniversitesi | Uluslararası Ticaret


Pozitif, canlı, heyecan katan bir insansınız.

İnönü Üniversitesi

Furkan KARAASLAN

İşletme


Program çok verimli geçti hayatıma bir şeyler kattı.

Sebla ÖZ

Uluslararası İlişkiler


Neler başarılabildiğini öğrendim. Eminim ileriki yaşamımda bana ışık olacak.

Fatma Nur SALUR

İşletme


Seminerde çok bilgiler edindim. Ufkumu açtılar. Cesaret ve güven geldi. Bilmediğim çok şeyi öğretmek çok hoşuma gitti. Özel konularda çok derine inmeleri, çok fazla şeffaf davranmaları çok hoşuma gitmedi.

Zehra DUTAL

İşletme


Gayet verimli geçti. Bilhassa Ataman ÖZBEY i çok sevdim. Uzun sürdüğü için yoruldum.

Esmanur YILMAZ

Gıda Mühendisliği


İş arayanın marka olmasının gerektiğini öğrendim. İş yapmanın, çalışmanın yaşı ve cinsiyeti yoktur.

Emine YALÇIN

İktisat


Bilgilendik, aklımıza takılanları öğrendik. Çok fazla uzun sürdü.

Bahar BULUNDU

İktisat


Kariyer yapabilmek çaba ve lisanla beraber kalben ve ruhen hissettirmeyi gerektirdiğini farkettim. Aşk sade gönüle hitap etmez, kariyer aşkıyla birçok şey elde edilebilir.

Hacer ZEREN

İktisat


Beni ilgilendiren bir bilgi yoktu ama konuşmacılar keyif vericiydi. Fazla uzun sürüyor. Tavsiyem konuşmacıların daha kısa sürede konuşma yapmalarını tavsiye ediyorum.

Büşra URŞ

Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik


Keyifli ve en önemlisi, bilgi verici bir seminerdi. Uygulamaya geçmekten çok hayal kurmakla yetinen bir gençlik olmakla yetinmeyerek bazı adımlar atmak için cesaretlendim. Seminer; kararlı, azimli ve inançlı olmanın başarıanahtarı olduğunu düşnmemi sağladı.

İlkay BOZ

Siyaset Ve Kamu Yönetimi


Genel olarak beğendim. Bazı eksiklikler vardı.

Hasret CULUM

Sosyoloji


Enerjik başladınız. Yoğun bir konferanstan sonra kendimizi toparlayabildik. Teşekkürler. Çok sesli konuştunuz. Biraz da fazla kendinizi övdünüz. Konuşmaya devam etmeyin dememize rağmen konuşmaya devam ettiniz. Konunun dışına çıktınız bazen.

Sabina HASANLI

İşletme


Hayatımıza nasıl yön vereceğimizi, aslında daha çok neler başarabileceğimiziöğrettiniz.

Elif ERDEN

Halkla İlişkiler ve Tanıtım


Herkes için verimli olduğunu düşünüyorum. Her insandan bir şey kapılır ve buna çok inanıyorum. İnsanların başarılarını dinlemeyi severim çünkü biryere gelebilmende örnek aldığın insanların katkısı vardır. Konferanstan çok memnun kaldım. Sadece sese dayalı teknik arızadan başka sorun görmedim.

Mehmet UĞUR

Sosyoloji


Hayatımda büyük değişmeler oldu bugün. Ön yargılarımı yendim gibi. Artık ömrümün gerisi tüm kalbimle yapacağıma inanıyorum. Bana balık vermediniz. Balık tutmayı öğrettiniz. Hayatımızın en büyük hırsızı zamana fırsatçı oldunuz. Daha fazla bilgi az zaman..

Cahide MURAT

Tekstil Teknolojisi


Yapamadığımız bazı konularda cesaretlenmemizi sağladınız. Özgüven duygusunun yükselmesini sağladı. At gözlüğü taktığımız konularda bizi o o at gözlüğünü çıkartarak, geniş bir açıdan bakmamızı sağladınız. Teşekkür ederim.

Abdurrezzak GÜNDÜZ

Sosyoloji


Jest-mimiklerinizi iyi kullanıyorsunuz. Tamlamalar sağlam. Kendi hikayenizi anlatırken bizden ne tür soru bekliyorsunuz anlamadım. Başta yapmacık başladınız ama sonrası iyiydi. Aralarda birçoğunu ilgilendirmeyen yerlere ve konulara değiniyorsunuz.Giriş çok önemlidir. Seminerlerde giriş nasıl başlarsa öyle gider. Sürekli sıkıldınız mı diye sormayın, her soru sonunda sıkıntı artar.

Duygu ŞAHİN

Tarih


Bu yaşta gelmiş olduğunuz başarı gerçekten takdire şayan. Tam gün dinlemiş olduğum konuşmalar kesinlikle ilerideki yaşam tarzımı değiştirmemi ve ona göre hareket etmemi göstermiş oldu. İleride ben de iş kadını olacağım buna inanıyorum. Size ileriki yaşamınızda başarılar. 5 yıl sonra görüşmek üzere.

Şeyda TUĞ

İktisat


Yaptığınız işler gerçekten başarılı, kan bağışı, resim sergisi, gençlik siteniz… Umarım daha da çok başarılı ve faydalı birçok işe daha imza atarsınız. Haa bu arada merhaba nın anlamını da bugün öğrendim. Herkes için yapılan bu faydalı işlerden dolayı teşekkür ederim.Sunumlarınız biraz sıkıcıydı. Aşkım Kapışmak ile projeler görüşmüşsünüz. ondan biraz daha sizde destek alabilirsiniz. Çok fazla bunu bunu bunu yapın demeseydiniz iyiydi. Parmağı göze sokmak oldu biraz. Olumsuzluklar biz diliyle, olumlulukları siz diliyle..

Zeynel Abidin ÖNER

İktisat


Yaptığınız iş çok kutsal, faydalı uğraşımlar. Kan bağışı kampanyanıza çok sevindim. Kimisi yaptığı eğlencelerden, içki partilerinden bahseder, siz insanlığa faydadan bahsediyorsunuz.Umarım sadece sosyal hayatta değil siyaset, politika, spor alanlarında da sizler gibi gruplar oluşur.Mal varlığınızdan konuşmaya başlasaydınız daha çok ilgi toplardınız.

Zeynep Seda BİBER

Fen Bilgisi Öğretmenliği


Sosyal girişimcilik örnekleri ve yapılan çalışmalar çok güzel. İnternetin, sosyal ağların, hayal kurmanın ve hayallere gidilecek yolun nasıl önemli olduğunu ; girişimcilik, kariyer ve marka olmanın nasıl olması gerektiğiyle fikirleriniz çok önemli oldu.Konuşma tarzınız birak agresif ve sorularınız net değil.Sorduğunuz sorulara katılımcılardan cevap alamamanızı gördükten sonra örnek verip tekrar sormanız olumsuzluk yarattı.

İstanbul Üniversitesi

Tuğba KÜLEKÇİ

İstanbul Üniversitesi | Kimya Bölümü


Sizinle tanıştığımız için teşekkürler. Girişimcilik ruhumuza olumlu etkilerinizin olacacağını düşünüyorum. Umarım ilerde bir gün girişimli olmuş biçimde tekrar sizi dinlerim.

Canan KAPLAN

İstanbul Üniversitesi | Kimya Bölümü


Geldiğiniz için teşekkürler. Vizyonumuzu genişletmek, korkmadan adım atabilmek adına olumlu etkiler yarattınız.

Halid Bahadır ERGÜL

İstanbul Üniversitesi | Maden Mühendisliği


Dinamik kişiliğinizle akla takılan sorulara akıcı bir şekilde cevaplar verdiniz. Ayrıca genç oluşunuz oturumun arkadaşça bir havada geçmesini sağladı. Geldiğiniz için ve tanışma fırsatı yakaladığımız için memnun oldum. Başarılarınızın devamını dilerim.  

Gökben KÖPRÜCÜ

İstanbul Üniversitesi | Kimya Bölümü


Bu form çok güzel düşünülmüş. Net olarak sınırları belirlenmiş güzel bir konuşmaydı.

Gizem Tuğba SAĞIR

İstanbul Üniversitesi | Kimya Bölümü


Vaktin çok çabuk geçtiği, yararlı bir oturum oldu. Katılımınız için teşekkür ederiz.

Ali YILDIZ

İstanbul Üniversitesi | Deniz Ulaştırma İşletmesi Mühendisliği


Yaptığınız işin, projenin çok güzel olduğu ve emek gerektiren, bu emeğin neticesinin de takdire şayan olduğunu düşünüyorum. Umarım herşey gönlünüzce olur. Öncelikle sizi ilk defa burada tanıdım. Yapılan projelerden de sonuç olarak ilk kez haberdar oluyorum.

Aslınur BÜYÜKPİŞİRİCİ

İstanbul Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


Genç yaşta olduğunuz halde birçoğumuzun hayalini gerçeğe dönüştürmüş; hayallerimi gerçekleştirme yolunda verdiğiniz tavsiyelerin bana katkısı olacağını düşünüyorum. Üniversitemize geldiğiniz için teşekkürler. Başarılar dilerim. Kariyer basanlarınızı adım adım dinlemek isterim.

Kavram Meslek Yüksekokulu

Özge Günaydın

Kavram Meslek Yüksekokulu | Lojistik


Çok keyifli bir söylesiydi. Sizi tekrardan görmek istiyorum başka seminerlede teşekkürler…

erdi Gündoğdu

Kavram Meslek Yüksekokulu | Lojistik


Edindiğiniz tecrübeleri samimi bir şekilde bize illettiğiniz teşekkür ederiz.

Serra Sam

Kavram Meslek Yüksekokulu | Lojistik


Bu seminer sayesinde kendi eksiklerimi gördüm ve bundan sonra bu seminerden edindiğim bilgiler artılar doğrultusunda çalışıp en iyi şekilde kendimi geliştireceğim bana çok yararlı bir seminer oldu ve devamlı sizi takip edeceğim. Bize sunduğunuz bilgiler ve katkılarınız için teşekkürler.

Melis Çavuş

Kavram Meslek Yüksekokulu | Lojistik


Bu seminer bana çok yararlı oldu. Eksikliklerimi fark ettim. İlginiz için çok teşekkürler.:)

Ayşe Akseli

Kavram Meslek Yüksekokulu | Lojistik


Öncelikle bu seminerin kişisel gelişimim için buna iyi geldiğini düşünüyorum. Kişisel SVVOT analizi için bu zamana kadar neden beklediğimi düşünmedim değil? Teşekkür ederim.

Hayrunisa Güllü

Kavram Meslek Yüksekokulu | Lojistik


Öncelikle okulumuza geldiğiniz için bende teşekkür ederim. Muhabbetiniz çok eğlenceli, anılarınızda bilgi dolu. Ve çok içtesiniz.

Asya Altun

Kavram Meslek Yüksekokulu | Lojistik


Konuşmalarınız çok net ve açıklayıcı. Örnekleriniz yaptığınız çalışmalar çok iyi olmuş. Konuşmacının sizin olmanız ilgi çekici olmuş. Çünkü bize bizim gib hitap ederek iletişim kurdunuz. Anlattığınız çok uzun olmadığı için daha akılda kalıcı olmuş.

Yuşa Aylin Çeliken

Kavram Meslek Yüksekokulu | Dış ticaret


Samimi ve sıcak bir seminer oldu. Sıkılmadım:) Verimli ve güzel geçti. Gençlerinde düşünüldüğünü görmek güzel ve mutluluk verici. Tabi siyaset ve iş alanlarındada bunları görmek isterim.

Büşra Kır

Kavram Meslek Yüksekokulu | Dış ticaret


Sıkılmadan dinlediğim geleceğe yönelik güzel şeylere vesile olabileceğini düşündüğüm bir seminer.

Kübra Yılmaz

Kavram Meslek Yüksekokulu | Lojistik


Çok beğendim, olumlu yönde fazlasıyla bilgi ve deneyimler aşıladınız teşekkür ederim.

Gamze Madendere

Kavram Meslek Yüksekokulu | Lojistik


Yararı çok oldu bana bilmediğim konuları öğrendim sayenizde ve yapmam gereken görevleri hatırlattınız okulumuza geldiğiniz için ve bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Berna Tenk

Kavram Meslek Yüksekokulu | Lojistik


Hayata karşı akın güvenimi arttırdı. Sizin gibi genç birinin yaptığı çalışmaları görünce hayata alan ufkumu genişlettiniz. Geldiğiniz için teşekkürler.

Sevil Gülşah Ekşi

Kavram Meslek Yüksekokulu | Gümrük işletme


Sıkılmadan dinlediğim ve bana yararlı olabileceğini düşündüğüm tek seminer:)

Hacer Koş

Kavram Meslek Yüksekokulu | Lojistik


Gençlik platformu’nu duymuştum fakat bu kadar bilgim yoktu. Gençlik platformu’na üye olmak beni onurlandıracaktır.

İnci Akyıldız

Kavram Meslek Yüksekokulu | Dış ticaret


Çok memnun kadım. Dinlerken sıkılmadan, dikkatimi dağılmadan keyifli bir şekilde geçti seminer. Anlatım tarzınızı bizimle iletişim halinde olmanız çok güzeldi.

Ayşe Keleş

Kavram Meslek Yüksekokulu | Lojistik


Meslekle ilgili daha önce bilmediğim duymadığım şeyleri öğrenmiş oldum. Ayrıca sizin kamuyoncu olmadığınızı öğrenmiş oldum. Geldiğiniz ve konuşma için teşekkürler.

Merve Yıldız

Kavram Meslek Yüksekokulu | Lojistik


Okulumuzda bir çok seminer oldu fakat hiç bu kadar eğlenceli bir seminer olmamıştı. Gençlik platformu’na kesinlikle üye olacağım.

Çiler Yıldız

Kavram Meslek Yüksekokulu | Lojistik


Kendi yaşadığınız deneyimler bize içtenlikle, büyük bir samimiyetle anlatmanız oldukça etkileyiciydi. Aslında genç yaşta kendimizi ne şekilde geliştirebileceğimizi bizdeki farkındalığınızı artırmayı çok iyi anlattınız. Hayatta her zaman erken davranmayı aşıladınız. Verdiğiniz bu güzel deneyim ve bilgilerinizden dolayı çok teşekkür eder iyi çalışmalr dilerim.

Muhammed Gökçe

Kavram Meslek Yüksekokulu | Lojistik


İlk defa böyle bir organizasyonu öğrenmiş oldum. Bilgi sahibi oldum. Neler yapılabileceğimizi öğrendim, herşeyi büyüklere bırakmamayı öğrendim. İnternet üzerinden bizden uzak olan kişilere nasıl yardım edebileceğimi öğrendim.

Kübra Tuncer

Kavram Meslek Yüksekokulu | Dış ticaret


İlk defa bir semineri sıkılmadan dinledim. İş hayatında bizim tahmin ettiğimiz, ancak normalde karşılaştığımızla alakası olamadığını ve paranın kolay kazanılmadığını bir kez daha anladım. Kendimi sürekli geliştirmem gerektiğini anladım. Yapılan etkinliklerin içinde eğer bizde olursak daha başarılı sonuçlar elde edeceğimizi anladım.

Serdar Bayraktar

Kavram Meslek Yüksekokulu | Lojistik 2. sınıf


Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkürler.

Atakan Karataş

Kavram Meslek Yüksekokulu | Lojistik


Vermiş olduğunuz bilgiler ve dindiğiniz tecrübelerden dolayı biz teşekkür ederiz.

Dokuz Eylül Üniversitesi

Aslı KABAKÇI

Dokuz Eylül Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri


Henüz hazırlıktayım. Yaşım küçük belki ama söylediklerinizden çok etkilendim, iletişiminiz çok iyi. Geldiğiniz için teşekkürler. Umarım ileride tekrar karşılaşırız.

Cihan ELDEN

Dokuz Eylül Üniversitesi | Pazarlama


Herkes ile konuşmaktan çekinmemek gayet etkileyici ve güzel davranış.

Gülay MIĞIRDAĞI

Dokuz Eylül Üniversitesi | Maliye


Başarının bu kadar alçakgönüllülükle anlatıldığına ilk kez şahit oldum. Neredeyse kendi başarınızdan utanarak, çekinerek projelerden bahsettiniz. Ayrıca yaşın başarıya yön vermediğini anladım. Çok teşekkür ederim. Saygılarımla..

Ebru KARAKOÇ

Dokuz Eylül Üniversitesi | Maliye


Sosyal sorumluluk projelerinizi çok beğendim. Gençlere yönelmeniz çok güzel. Özellikle huzurevi ve öğrencileri giydirme verimliydi. Teşekkür ederiz.

Cihan ALICI

Dokuz Eylül Üniversitesi | İşletme


Güleryüzlü ve olumlu bir anlatımınız var, kendinizi dinlettiriyorsunuz.

Ayşe ÜNLÜ

Dokuz Eylül Üniversitesi | Dev Ekonometri Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı


Eğitimin duyurusunu yapmaya başladığımda dönüşler İsmail Hilmi Bey’de mi sizlerle şeklinde oldu. Bunun üzerinde ufak bir araştırma yapmıştım internette okuduklarım ve izlediklerimin yanında sizden eğitim almak kendi adıma büyük bir artı oldu. Eğitim için, katılımınız için sizlere sonsuz teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Ertuğrul ÖZMEN

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Bu kadar sosyal bir insan ve bu kadar etkin olmanız çok güzel. Başarılarınızın devamını dilerim. Çok akıcı bir eğitim semineriydi.

Pakize SOLĞUN

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Sıcak kanlı birisiniz ve bu yüzden dinleyiciyi rahatlatabiliyorsunuz. Girişimci bir yapıya sahipsiniz bence tam anlamıyla.

Murat KOCABAY

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Akıcı ve etkileyici bir sunumdu.

Özlem TUTUMLU

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Semineriniz bana çok şey kattı. Yaptıklarınıza, yardımseverliğinize hayran kaldım diyebilirim. İnşallah tekrar görüşmek dileğiyle.

Göksü Fikriye CEYLAN

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


”Bağış kumbarası” çok hoşuma gitti. Çok teşekkür ederiz.

Tuğçe Ezgi DERECİ

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Gerek konuşma, gerekse değinilen konular ilgi çekici ve öğreticiydi. Öğrendiğim şeyleri günlük hayatımda kullanabilirim. Gelecekteki mesleki yaşamımda da oldukça fayda sağlayacak. Teşekkür ederim..

Aslıhan ERCAN

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Enerjisi çok güzel. Sıkmadan ve dikkatimi çekerek anlattı.

Cansu KUL

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Biz sizi çok sevdik nedeni ise bizden biri gibi olup bizim için önemli noktalara değindiniz. Her şey için teşekkürler.

Ömer DEMİR

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Konuşmanız ve enerjinizle benim için güzel bir seminer oldu. Yapmış olduğunuz kampanyalar ve etkinliklerinizi takip etmeye başlayacağım.

Selin Hande KARASU

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Soru-cevaplarda; tüm salon ile etkileşim içinde olup, sunumu gerçekleştirmeniz çok ilgi çekici oldu açıkçası. Hem öğretici, hem eğitici hem de eğlenceli bir seminer oldu. Teşekkür ederim kendi adıma sıkıltmadan, bunaltmadan bize zaman ayırıp, bilgilendirdiğiniz için.

Gülce YALÇIN

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Her şey için teşekkürler, çok güzel zaman geçirdik. Başarılarınızın devamını dilerim.

Mehmet İNAL

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Sempatik ve sevecen birisiniz, sizi tanıdığım için mutlu oldum. Kişisel gelişimime katkılarınız oldu. Bilmediğim, merak ettiğim bir çok şeyi öğrendim, bunun için teşekkür ederim. Eminim ki daha farklı günler beni bekliyor.

Tuğçe GÜNEŞ

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Enerjiniz çok yüksekti sıkılmadan dinledim. Gerek haraketli anlatımınız, gerek sunduğunuz slaytlar renkli ve haraketliydi.

İzlem ÖZKAN

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Bizden biri olduğunuz birden sizi çok sevdik. Başarılarınızın devamını dileriz..

Dokuz Eylül Üniversitesi

Deniz BALOĞLU

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Canlı anlatım ve ses tonunu kullanımınız güzel.

Yakup ÇAY

Dokuz Eylül Üniversitesi | İşletme


Ses tonunuz güzel. Hitabetiniz iyi.

Ogün ARSLAN

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Bize vaktinizi ayırmanız ve tecrübelerinizi paylaşmanız çok güzel. Konuşurken karşı tarafa verdiğiniz havada gayet güzel.

Eren ÖZTÜRK

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Samimiyetiniz nedeniyle kulübe yeni katılan arkadaşlar keyif aldı.

Dilara OKÇU

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Hayal kurmaya karar vermemi sağladınız. Teşekkürler..

Cansu ÇAKIR

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Sizin sayenizde iş hayatında daha hırslı olacağım. 

Tuğçe Nur TOPKARA

Dokuz Eylül Üniversitesi | Çevre Mühendisliği


Az çok bir şeyler kattınız. Teşekkürler.

Ayben ÖNAL

Dokuz Eylül Üniversitesi | Bilgisayar Bilimleri


Çok keyifliydi. Platform’da mükemmel işler yapmışsınız, güzel şeyler kattığına eminim. Kesinlikle sohbet etmek ve daha fazla şey öğrenmek isterim.

Zeynep ÇAKIR

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Samimi, içtendi. Sıkılmadan dinledim ve yol göstericiydi.

Tanju TEKİN

Dokuz Eylül Üniversitesi | Maliye


Gayet samimi bir ortamda bulduk kendimizi.

Güler ŞAHİN

Dokuz Eylül Üniversitesi | Maliye


Örneklerle ilgi çekici bir sunum yapılması güzel. Konuşmanız samimi ve içten olduğundan sıkılmadım.

Elif KAYA

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Katılımcılarla olan iletişiminiz samimi ve kuvvetli.

Ahmet DÖNER

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Genç olmanız bizim için bir umut olabilir.

Emin Ali CERAN

Dokuz Eylül Üniversitesi | İşletme


Anlatımınız çok iyi, ilgiyi üzerinize toplayabiliyorsunuz. Yeni şeyler öğretip teşfiklerde bulundunuz.

Reşit ÇAKICISOY

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Samimi, içten, öğrencilerle arkadaş gibi olduğunuz için gayet doğalsınız. Kariyerinizle ilgili gelişiminiz bizim gibi gençlere örnek ve hedeflerimizi belirlememize yardımcı oldu. Teşekkürler..

Ertuğrul ÖZMEN

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Bende 2. kez sizi dinliyorum. Her güzel haberden haberdar olmanız ve kendinizi güncellemeniz çok hoş.

Reyhan KAPLAN

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Düşüncelerinizde kendimi buldum. Ben kendi çapımda yazı yazıyorum, yani deneme şeklinde. En yakın zamanda yazdıklarımı Web üzerinden paylaşmak istiyorum ve bunu yapacağım. Sizce bunu yapmalı mıyım yoksa kendimi geliştirmeli miyim? Yani biraz daha beklemeli miyim? Sunumunuz harikaydı hiç bir dakikasında sıkılmadım. Ayrıca slaytınızda çok iyiydi. Fikirleriniz ilgi çekici..

Merve KUL

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Merhaba, kısa, etkili, yeni bilgiler öğrenmek çok iyiydi. 

Tuğba KANATLIGİL

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Eğlenceliydi.

Gamze PEKÇAĞLAYAN

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Adam işini biliyor.

Emine ÇELİK

Dokuz Eylül Üniversitesi


Size sosyal medya üzerinden ulaşacağım.

Özlem BOSTANCI

Dokuz Eylül Üniversitesi | İktisat


Gündemden örneklerle dinletici ve içten bir anlatım.

Mehtap PARLAKÇI

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Eğitimcimiz sıcakkanlı.

Damla HAYTA

Dokuz Eylül Üniversitesi | İktisat


Eğlenceli, komik, dikkat ölçen, güncel. Merhabanın anlamını öğrendim.

Mustafa YILDIZ

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Anlatım güzel. Seminerin faydalı olduğunu düşünüyorum.

Büşra DURGUN

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


”Nasıl marka olurum?” konu olarak iyi bir eğitim, eğitimcinin sunumu güzel.

Neslihan SAPMAZ

Dokuz Eylül Üniversitesi | Tekstil Mühendisliği


Öncelikle geldiğiniz için teşekkür ederim. Sizden bir çok şey öğrendim ve bende kendi alanımda marka olmak isteyenlerdenim. İlerde ünlü bir tasarımcı olmak istiyorum, sizden cesaret aldım diyebilirim. Teşekkür ederim.

Merve KOCAMAN

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Benim için 2 önemli yön var. Birincisi sanki karşımda arkadaşım varmış, sohbet ediyormuşuz gibiydi. Sizinle sohbet etmek güzeldi. İkincisi liseli öğrencilere üniversiteler hakkında bilgi vermeniz çok güzel. Küçük şehirlerde öğrenciler bilgilendirilmediği için yanlış bölümlere gidiyorlar. Hem kişisel başarı ve memnunluk hem de ülkemiz için bu çok önemli. Bunun için çok teşekkür ederiz.

Gülce YALÇIN

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


2. kez sizlerleyiz. Sizi dinlemek güzeldi, geldiğiniz için teşekkürler.

Hilal Funda AKSU

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Merhaba, öncelikle bize değer verip, bu ortamda bizi bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. İletişiminizi güzel buldum. Yaptığınız projeler, çalışmalar hoşuma gitti. Genç yaşta birinin bize sunum yapması daha iyiydi.

Zihni ÖZÇELİK

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Sıcakkanlısınız, ufuk açıcı konuşuyorsunuz. Uzak görünen şeylerin aslında ne kadar yakın ve kolay olduğundan bahsediyorsunuz. Sizinle iletişimde kalmak isterim. Çünkü benim kurduğum hayallerin kendi hayatınızda gerçekleşmesini sağlamışsınız.

Kübra ALPARSLAN

Dokuz Eylül Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği


İçimi rahatlattınız, kendimi geliştirip çok başarılı olacağıma inanmaya başladım. Genç olmanız ve çok başarılı olmanız bana umut verdi.

Neslihan ŞAHİN

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Dinleyicilerle beraber seminerin yürütülmesi, İsmail Hilmi ADIGÜZEL’in kendini çok geliştirmiş olması bana daha çok özgüven verdi. En çok konuştuğum seminerdi. 

Özlem ÖZDEMİR

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Anlatıcı, anlatılan konuya hakim olduğunu konunun uzmanlık alanında olduğunu hissettirebildi. Bu konuda tecrübeli olduğu açıkça belliydi. Anlatımı açık ve net, iletişimi güçlüydü. Örneklemelerle konuyu desteklemiş olması ilgimi çekti. Katılımcılarla samimi oluşu, katılımcıların daha dikkatli dinlemesini sağladı.

Ebru KİZLİ

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Üniversite hayatında sadece ders için okula gelmemiz gerektiğini belirtmeniz güzel. Yaptıklarınızdan, karşılaştığınız durumlardan kendime birtakım şeyler çıkardım. Kendinizi gayet iyi dinlettiniz, resmiyetten uzak ve samimiydiniz. Bu anlatılanlar her zaman aklımın bir köşesinde kalacağı açısından çok iyi oldu.

Gülsüm TAKAÇ

Dokuz Eylül Üniversitesi | İktisat


  1. sınıf iktisat öğrencisiyim. Bölümümle ilgili yapacaklarım konusunda kafam çok karışıktı. Sizin vermiş olduğunuz eğitim, düşünceleriniz ve kariyer hayatınızda benim için bir rehber oldu. Verimli bir konferans olduğunu düşünüyorum. Ayrıca ufkumun açılmasına da katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederim.

Sergen DAĞ

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Gelecekte kariyer yapma yolunda gerçekten çok önemli ve uç noktalar elde ettiğimi söyleyebilirim. Ayrıca etkinliğin her anında sizlerden hayatın her alanında dikkat etmeniz gerektiğini öğrendim. Bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz.

Serap SERTOĞ

Dokuz Eylül Üniversitesi | Maliye


Kendi açımdan, hayatımı daha düzene sokacak çıkarımlarda bulundum. Aslında geleceğim için çalışıyorum, kurslara gidip okul  dışında da kendimi geliştiriyorum ancak swot analizini bilmiyordum, bunu kullanıp kendimi geliştirmek istiyorum. Katkılarınız için teşekkür ederim. Ayrıca pozitif bir izlenim veriyorsunuz.

Ezgi ŞEN

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Anlatımınız, sunumunuz ve araştırmalarınız bilgilendirici ve dinleticiydi. Samimi oluşunuzda bunu destekledi. Konu ile ilgili bizleri yeterince bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Gizem DUYGU

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Seminerin sohbet havasında geçmesi bizim seminerden sıkılmamamızı sağladı. Öncelikle en güzel tarafı buydu. Sizi ilk kez tanımama rağmen seminerdeki üslubunuz çok güzeldi. Dikkat etmediğimiz noktaların üstünde durup aslında ne kadar önemli olduğunun üstünde durdunuz. Yani kısaca gözümü açtınız.

Uğur AKBAŞ

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Aydınlatıcı, yeni ufuklar açıcı nitelikte hoş bir seminerdi. Keyifle ve dikkatle takip ettim.

Özge Sevinç KUTBAY

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Seminer ilerde bir şeyler başarabileceğime inandırdı. Hayallerime ulaşabilmem için yapmam gerekenlere bir adım atmamı sağladı. Bunları sağladığınız için, küçük bir şey olsa da teşekkür ederim.

Tugay MECİDOV

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri Hazırlık


Bize zaman ayırıp geldiğiniz için çok teşekkür ederim. Sorduğum soruların cevabını da dolu dolu aldım. Çok verimli bir seminer oldu. Gerçekten kendinizi iyi geliştirmişsiniz, sizi tebrik ediyorum.

Onur ARICI

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Öncelikle bir şeylerden haberdar ettiğiniz için, en basitinden merhaba kelimesinin anlamını öğrettiğiniz için teşekkür ederim. Seminerinizde insan gerçekten bir şeyler yapması gerektiğini anlıyor. Yani bunun kendi hayatı için ne kadar faydalı olduğunu görüyor. Bir takım kararlar, fikirler ediniyor. Tabi ki bunları hayata geçirmek bize kalıyor.

Emine BALLI

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Sıcakkanlı, keyifli bir konferans. Daha çok sohbet gibi oldu. Eğitimcinin bize kendisini tanıtması ve bize yol göstermesi çok hoş.

Ayşe ÜNLÜ

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Bu yılda sizi aramızda görmekten ve deneyimlerinizi tekrardan dinlemek çok güzeldi. Bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

Ebru BURSALI

Dokuz Eylül Üniversitesi | Ekonometri


Verdiğiniz örnekler hayatın içinden olduğu için anlattıklarınızın inandırıcılığı artıyor. Gayet hoşgörülü ve anlayışlı birine benziyorsunuz. Yaptıklarınız ve yapacaklarınızla asıl manken sizsiniz.

Fatmagül SAYĞAN

Dokuz Eylül Üniversitesi | İşletme


İlgimi çeken ve sıkılmadığım bir söyleşi oldu. Az da olsa fikir sahibi olmamı sağladı, bilmediği siteler hakkında bilgi sahibi oldum. Genel itibariyle beğendim. Tekrar sizi üniversitemizden görmekten mutluluk duyarım. Teşekkürler.

Ebubekir BAYRAK

Dokuz Eylül Üniversitesi | İşletme


Sesiniz ve konuşma tonunuz iyi olduğu için bizi sıkmıyorsunuz. Merhaba’nın ne anlama geldiğini söylemeniz çok güzeldi. Teşekkürler.

Tülin BİÇER

Dokuz Eylül Üniversitesi | İşletme


Etkili ve güzel bir seminer olduğunu düşünüyorum. Kendi açımdan düşünürsem, bana gerçekten katkıları oldu, özellikle sizin yaptığınız işlere ve başarılarınıza hayran kaldım. Kurduğunuz iletişim çok sıcak, sizi tanıma fırsatı bulmak güzel. Ayrıca ”bango” nun anlamını hiç unutmayacağım.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi

Cihat Dülekçi

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi | Makine mühendisliği


Kesinlikle kendinizi bize çok iyi yansıtıyorsunuz ve lafınızı esirgememesi. Sizin samimiyetimizi gösteriyor. Bir insanın verebileceği en iyi örnek olarak; kendinizi bize anlatmanız.

Ömer Faruk Sezen

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi | Turizm rehberliği


Çekilen onca şeye rağmen, Bombalanmış Bağdatta yıkı evlerin arasında kalan minare gibi dimdik ve sapasağlam kalmak sayenizde felsefem olacak 

Mehmet Enes Taştemürlü

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi | Hemşirelik


Hitap şekliniz ve kendinizi karşınızdaki kişi gibi görüş karşınızdakinin anlayabileceği ve konsantre olabileceği şekilde konuşmanız çok etkileyici. 

Çoşkun Savran

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi


Artık ne yapmam gerektiğini biliyorum. 

Ömer Faruk Ölalan

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi


Abi helal olsun 5. sınıftan beri bana tek söylenen oku oku ders iyi kötü tarih bölümü kazandım yine de başarısızım.

Yusuf Emre Çaymaz

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi | Maliye ve Mali yönetim – 3. sınıf


Azminize hayran kaldım.

Ahmet Poturlu

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi | İşletme


Hayaller olarak aynı durumdayız. Tamamen hırsınız ve durumunun jordan Belfert gibi. Sizinle ömür böyü iletişim halinde olmak istiyorum.

Yusufhan Arbey

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi | Ağız ve Diş Sağlığı


Yaşadığın durumlara karşı dimdik durman ve hikayen etkileyici.

Aziz Mücahit Çoşkun

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi | Mekatronik mühendisliği hazırlık sınıfı


Kendinizi çok iyi ifade ediyorsunuz. Azminizi takdir ediyorum.

Ahi Kaya

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi | uluslararası ilişkiler ing. Hazırlık


İlmün evveli soğandan acı , ahiri baldan tatlıdır. Sizde bu yollardan eziyet çeke çeke belli bir başarıya gelmişsiniz. Her sayın bedeli vardır.

Kemerburgaz Üniversitesi

Buket Memiş

Kemerburgaz Üniversitesi | Makine mühendisliği


Herşeyden önce, karşımda olmak istediğim ve hatta fazlasını hayata geçirebilmiş birini gördüm. Üniversitemizde yaptığınız sunum, değindiğiniz noktalar, hayata geçirmiş ve bize anlattığınız projeleriniz fikirlerimin netleşmesine ve gitmem gereken yolu seçebilme gerçekten çok yardımcı oldu. Bu sözleri genç bir girişimciye söylemek olağandışı bir durum gibi görülebilir. Bu yüzden sizi çok takdir ediyorum, Ayrıca teşekkür etmek istiyorum, sizin konumunuz ve tecrübeleriniz bende cesaret uyandırdığı için.

Hande Balaban

Kemerburgaz Üniversitesi | Endüstri mühendisliği


Sunumunuza, dinleyicilerinize hakimsiniz. İlgi odağı üzerinde tutabilip, örneklerinizle basite indiriyorsunuz. Bilindik şeyleri anlattığınızda ilginç örneklerle süslüyorsunuz.

Tuğba Sipahi

Kemerburgaz Üniversitesi | Psikoloji


Samimi ve içten yeterince seyirciyi içine alan bir konuşmaydı.

Leyla Kızıldağ

Kemerburgaz Üniversitesi | Takı tasarım


Merhaba: Seminere gelirken acaba verim alacak mıyım sorusundan alamadım kendimi doğrusu sandalye’ye oturduğum andan itibaren aslında tasarım ve gelecek için bir çok düşünce oluştu. Birinci sınıfım bir nevi başladım. Erken olduğunu söyleyenlere rağmen sizinle konuşmalarınızla daha bir oturdu düşüncelerim. Konuşmanız için ç.ok teşekkür ederim.

Hatice Öztürk

Kemerburgaz Üniversitesi | Moda ve Tekstil tasarımı


Gayet başarılı ve eğitici bir seminerdi, çok teşekkür ederim.

Saadet Çelik

Kemerburgaz Üniversitesi | Moda ve Tekstil tasarımı


Salonla iletişiminiz çok güzel ve başarılıydı. Bir sunum yapılacaksa böyle yapılmalıydı. Çok teşekkürler.

Yasemin Akkoyun

Kemerburgaz Üniversitesi | Moda ve Tekstil tasarımı


Eğlenceli bir konferanstı. önerdiğiniz bütün şeyleri not aldım ve uygulamaya başlıyacağım. Umarım başarılarınızı devam ettirisiniz. Vaktinizi ayırıp okulumuza geldiğiniz için teşekkürler.

Kübra Eraslan

Kemerburgaz Üniversitesi | Moda ve Tekstil tasarımı


Yaptığınız sunum gayet çok güzeldi. Bütün konuşmalarınız değerli,, bilgilendirdiğiniz teşekkür ederim.

Merve Gerekan

Kemerburgaz Üniversitesi | Uluslararası lojistik yönetimi


Öncelikle okulumuza gelip bizlere böyle güzel bilgileri aktardığınız için çok teşekkür ederim. Bize anlattığınız her şey tek kelime ile mükemmeldi. Hem eğlenceli, hemde bilgi dolu bir konferansa katıldığım için çok mutluyum. Saygılar, iyi çalışmalar.

Aykut Kalaycı

Kemerburgaz Üniversitesi | Uluslararası ticaret


Her şey olumlu.

Senem Koparan

Kemerburgaz Üniversitesi | Uluslararası ticaret


Verilen örnekler konuya hakimiyet ve katılımcıların dikkatini çekmek konusunda çok başarılısınız.

Özlem Koyunbakan

Kemerburgaz Üniversitesi | Moda ve Tekstil tasarımı


Yaptığınız seminer gerçekten çok yararlı oldu. Marka olmakla ilgili birçok bilgi öğrendim. Bana ve arkadaşlarıma yararlı olduğunuz için teşekkürler.

Burcu Bayrakcı

Kemerburgaz Üniversitesi | Moda ve Tekstil tasarımı


Gelmiş olduğunuz konuma kendi emeğinizle geldiniz çok bariz belli tebrikler, başarılarınızda kalıcılık dilerim.

Edanur Gülkaya

Kemerburgaz Üniversitesi | Moda ve Tekstil tasarımı


Bilgilerinizi bizle paylaştığınız için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Seda Örenel

Kemerburgaz Üniversitesi | Moda ve Tekstil tasarımı


Marka olmanın püf noktaları konusunda bilgilendik. Çok faydalı olduğunu düşünüyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

Özge topçu

Kemerburgaz Üniversitesi | Moda ve Tekstil tasarımı


Gayet akıcı bir anlatım sayesinde neler yapılabiliyor gördük, sevdik, beğendik.:)

Özge Balçın

Kemerburgaz Üniversitesi | Moda ve Tekstil tasarımı


Moda ve tekstil bölümünde okuyan tasarlamayı seven insanlar olarak bizim için yararlı olduğunu düşünüyorum. Teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz.:)

Büşra Öztürk

Kemerburgaz Üniversitesi | Moda ve Tekstil tasarımı


Bu seminer sayesinde kendime yardımcı olacak bir çok şey öğrendim. Seminer gayet verimli geçtiğini düşünüyorum. Seminer için çok teşekkür ederiz. Tekrar gelmenizi canı gönülden isterim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Deniz Ay

Kemerburgaz Üniversitesi | Moda ve Tekstil tasarımı


Aklımızdaki sorulara cevap bulduk. Uğraşarak bir yerlere gelmişsiniz. Bizleride bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Gülin Özçakıcı

Kemerburgaz Üniversitesi | İşletme


İzleyicilerle iç içe kalmayı başarmanız çok güzel. Konferans boyunca sıkılmadan dinledim. Konu akışınız ve sunumu sabit anlatmamanız da anlatımı güçlendirdi.

Ahmet Gülkokar

Kemerburgaz Üniversitesi | Endüstri mühendisliği


Seminerinizi çok olumlu buldum. Aklımda markalaşma adına olan soruları cevapladınız. Bu marka sektöründe kendi hedeflediğim hayallerime ışık tuttunuz. Teşekkür ederim.

Damla Yaşar

Kemerburgaz Üniversitesi | Mimarlık


Faydası olabilecek bir sunum fakat kendi reklamınızı çok uzun tutmanız ve bunu sunumun başında yapmanız sunumu dinleyicileri sıkar hale getirdi. Konuşmanın sonunu dinleyecek vaktimiz olmadı. Sunumun bir öğrenciye anlatılacağının farkında olmadığınızı düşünüyorum. Kendinizi marka olarak tanıttınız fakat kimsenin bu konuda bilgisi yoktu. Sunumun size daha çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Bizde bir şeyler öğrendik. Teşekkür ederiz.

Hilal Özdemir

Kemerburgaz Üniversitesi


Sunumunuz genel hatlarıyla güzeldi ancak ben biraz kısa buldum. SWOT analizini bilmeyen arkadaşlarımız vardı ve muhtemelen bugün SWOT’a dair anlattıklarınızı unutacaklar, onu açıklasanız daha iyi olur diye düşünüyorum. Sunumuzda ‘Sosyal hayatımızla’ ilgili bir bölüm vardı, okumadan geçtiniz, kitap okuyun gibi bir madde çarptı gözüme ancak göremedim ve merak ettim. Konuşmanızı daha uzun, açıklayıcı ve bol örnekli olmasını dilerdim. Teşekkür ederim.

Rana Yıldız

Kemerburgaz Üniversitesi | Moda ve Tekstil tasarımı


Benim eleştirim ne olumlu ne olumsuz artık siz nereye koymak isterseniz. Genç girişimci olarak bizi teşvik ettiniz fakat sizden daha çok destek beklerdim. Bölümü bitirmek iş hayatına atılmanın ilk şartı değil “şuan” bir fikri, planı olan varmı diye sormadınız varsa elinden tutmak istemediniz. Şahsen bu desteği sizden beklerim. Birinci sınıfım, tasarımlarım ve bunları üretime geçireceğim geri ayarladım tek sorun ürünlerimi satacağım yeri bu konuda bana yardımcı olmanızı çok isterim. Herkes teşvik ediyor kimse destek olmuyor. Saygılarımla… 

Çiğdem Daş

Kemerburgaz Üniversitesi | Mühendislik mimarlık fakültesi mimarlık bölümü


Marka ve bu konuya dahil olan verdiğiniz bilgiler adına kendi adına çok memnun kaldım ve teşekkürlerimi sunarım…. Okul bitiminden sonra mimarlık adına kendi ismimi geri planda tutarak, bu konuda eğitime ve sosyal hayata yardımcı olmayı düşünüyorum…

Kocaeli Üniversitesi

Seren GÜNAY

Kocaeli Üniversitesi | Uluslararası Lojistik Yönetimi


Bence gayet yararlı bir sunum oldu. Bilmediğim marka olma konularında bilgiler edindim. Sahnede aktif olmanızda gayet iyi bir özelliğinizdi. Teşekkürler.

Ezgi ÖZTÜRK

Kocaeli Üniversitesi | Halkla İlişkiler Ve Tanıtım


İletişim yönünden çok başarılı buldum. Memnun kaldığım bir konferans oldu. Bir iletişimci olarak Alaaddin ASNA’dan sonra örnek olarak sizi almak isterim.

 


Oldukça akıcı ve iyi niyetli bir anlatımınız var, yararlı bilgiler verdiğinizi düşünüyorum.

Elif DEMİR

Kocaeli Üniversitesi | Uluslararası Lojistik Yönetimi


Eğlenceli, keyifli ve öğretici bir seminer olması, kişisel marka olmak ile ilgili bir çok kazanımlar edindim. Teşekkür ederim.

Hülya ÖZTÜRK


Gençler için çabanızı takdir ettim, bilgi paylaşımlarınızı sıcak bir ortamda dinledim. Konferansın sonuna vardığımda iletişim olarak fark yarattığınızı gördüm. Başarılarınızın devamını dilerim, tebrikler.

Nuray ÇOLPAN

Kocaeli Üniversitesi | Halkla İlişkiler Ve Tanıtım


Ben çok beğendim. Çok anlaşılır ve güzel anlattınız. Hiç sıkılmadan dinledim. Genç yaşta birçok şey yapmışsınız ve bu benim dikkatimi çok fazla çekti. Başarılarınızın devamını dilerim.

Didem TAŞ

Kocaeli Üniversitesi | Halkla İlişkiler Ve Tanıtım


Marka hakkında fikir sahibi edindiğim için  çok beğendim. Akıcı olması konuşmacının sıkmadan ve sürükleyici şekilde anlatması sonuna kadar bunalmadan dinlememi sağladı.

Işınsu MERT

Kocaeli Üniversitesi | İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı


Semineri çok uzatmamanız ve akıcı konuşmanız kendinizi güzel tanıtmanız seminerin olumlu yönleridir.

Özge MİLLET

Kocaeli Üniversitesi | Halka İlişkiler Ve Tanıtım


Çok beğendim. Oldukça akıcı bir anlatımınız vardı, sıkıcı değildi. Markalaşma konusunda bilgi sahibi olmamda yardımcı oldunuz.

Gamze Nur TÜRÜDÜ

Kocaeli Üniversitesi | İç Mimarlık


Sunum güzeldi. Konuşmanız ve iletişiminiz akıcı ve hoştu. Teşekkürler.

Ayşenur GÖZETEN

Kocaeli Üniversitesi | İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı


Semineri oldukça ilgi çekici ve yararlı buldum. Sadece iş hayatında değil, günlük hayattada kullanabileceğim yararlı bilgiler ve tecrübeler edindim. Ayrıca sunum ve konuşmanız dinleyenleri sıkmadan akıcı bir şekilde devam etti. Teşekkürler.

Özgür ÜNAL

Kocaeli Üniversitesi | Grafik Tasarım


Sunum; anlaşılabilir, gerçekçi, mantıklı, ve samimiydi.

Deniz KARABAY

Kocaeli Üniversitesi | Uluslararası Lojistik Yönetimi


Çok iyi bir şekilde anlatmak istediklerinizi bize geçirdiğinizi düşünüyorum. Teşekkürler

Batuhan TÜFEKÇİ

Kocaeli Üniversitesi | Uluslararası İlişkiler


Seyircileriyle, hedef kitlenizle içiçe ve direkt iletişim içinde olmanız çok başarılı bir durum.

Ömer SÖYLEMEZ

Kocaeli Üniversitesi | Uluslararası Ticaret


Pozitif bakış açısıyla elinde olan her işi en iyi şekilde yapacağına inanıyorum. Ne kadar genç olsa da profesyonel bir bakış açısı var.

Yunus MERMER

Kocaeli Üniversitesi | Grafik Tasarım


Marka olmaya bir adım daha yaklaştığımı düşünüyorum.

Edanur UĞUR

Kocaeli Üniversitesi | Uluslararası Ticaret


Marka olmadan önce bunları geliştirme ve hayat felsefem haline getirme yönünde benim için faydalı olduğuna inanıyorum. Teşekkürler.

Merve Dicle BİNGÖL

Kocaeli Üniversitesi | İşletme


Bir işletme öğrencisi olarak anlattıklarınızdan çok memnun  kaldım ve iş hayatımda bana yardımcı olacağına inanıyorum. Teşekkürler.

Canan UZUN

Kocaeli Üniversitesi | Ekonomi


Bence çok etkili oldu. Bizim gibi genç ve girişimcilik hevesi olan insanlara yön belirleme açısından katkı sağlamış oldu. Hiç bir şekilde kişisel marka olma fikri aklımdan geçmesede size imrendim, artık düşüneceğim. Teşekkürler.

Şule ESEN

Kocaeli Üniversitesi | Grafik Tasarım


Kısa bir zaman dilimi olmasına rağmen güzel şeyler öğrendiğimi düşünüyorum. Pozitif enerjiniz için teşekkürler! İletişimde kalacağım.

İsmail KURUAHMET

Kocaeli Üniversitesi | Grafik Tasarım


Genel olarak program çok başarılı. Hayatınızdaki girişimlerinizi burada bizimle paylaşmanız gayet iyiydi. Geldiğiniz için teşekkürler. Ağzınıza sağlık.

Şeyma ÇAVDAR

Kocaeli Üniversitesi | İşletme


Genel olarak faydalı ve açık bir sunumdu.

Necmettin Can DANDAN

Kocaeli Üniversitesi | Grafik Tasarım


İlk olarak logonuzu çok beğendim. Konferansa gelince, mantıklı bir konferanstı, keyifli geçti. Grafik tasarım öğrencisi olarak bir şeyler kattığına inanıyorum.

Can ÇELİK

Kocaeli Üniversitesi | Grafik Tasarım II


Gayet keyifli ve güzel bir seminer oldu.

Konya Selçuk Üniversitesi

Hatice Merve AKSOY

Konya Selçuk Üniversitesi | Arap Dili ve Edebiyatı


Her şey çok güzeldi emeğinize ve tecrübenize sağlık. Teşekkür ederiz.

Havva SERÇE

Konya Selçuk Üniversitesi | Çocuk Gelişimi


Ben görevli olduğum için bazı yerleri kaçırdım fakat dinlediğim kadarıyla çok faydalı, çok verimli bir söyleşiydi. Katılımınızdan onur duyduk. Bize çok şey kattınız. Bölümümle pek alakası yok ama ben her bölümün bu söyleşiden bir şeyler kazanacağını düşünüyorum. Kendi adıma ve GİKAT adına teşekkür ederim.

Mehmet TÜRKÖZ

Konya Selçuk Üniversitesi | İngilizce İşletme


Etkinlik gayet güzeldi. Bölümüm ve düşüncelerim doğrultusunda bir etkinlikti. Sizinle daha fazla iletişime geçmek isterim.

Derya Gül KANANOĞULLARI

Konya Selçuk Üniversitesi | Çocuk Gelişimi


Öncelikle hayran kaldım başarınıza. Tecrübeleriniz takdir edilecek türden. Bazı fikirlerinizi kendime örnek alacağım. Tanıdığım için şanslıyım. İyi günler.

Salih BAŞCI

Konya Selçuk Üniversitesi | BESYO


Sunum şekli, konuşmadaki ses vurguları, hitap tarzı, konuşmanın slaytlarla zenginleştirilmesi, anlatılanların nesnel bir soğukluktan olması, bir o kadar da öznel bir somutlukta olması güzeldi. Anlatılan konuların daha detaylı bir şekilde dile getirilmesini düşünüyorum. Zaman sorununuz olduğu için daha geniş bir zaman diliminde görüşmek üzere.

Ümmügülsüm KIVRIK

Konya Selçuk Üniversitesi | Halkla İlişkiler


Hayallerim üzerinde tekrardan düzenleme yapmak gerektiğini fark ettim. “merhaba” yı öğrendim.

Tunahan ÖZEN

Konya Selçuk Üniversitesi | Halkla İlişkiler


Genelde bildiğim şeylerdi ama güzel anlattınız. Gelecekte güzel ve yükseklerde görüşürüz.

İlsu ARSOY

Konya Selçuk Üniversitesi | Çocuk Gelişimi


Marka olmak ile ilgili bir çok şey kazandığımı düşünüyorum. Benim de birçok hayalim var. Mesleğimde en iyisi olmak istiyorum. Çocuk gelişimi bölümünde okuyorum ve çocuklarla ilgili yapılacak birçok şeyin olduğunu düşünüyorum. Bu konuda bana çok cesaret verdini. 1. sınıftayım, dediğiniz herşeyi araştırıp pekiştireceğim. Teşekkürler. Seminerin geç başlamasından biraz şikayetçi olsam da seminerden sonra aklımda olumsuz birşey kalmadı.

Emine ÖZTÜRK

Konya Selçuk Üniversitesi | İşletme


Mükemmel bir anlatım tarzınız var. Anlattığınız şeyler çok değerli. Tebrikler..

Şefika YAYLA

Konya Selçuk Üniversitesi | Sağlık Yönetimi


Olumsuz eleştiri değil soru sormak istiyorum. Kendinize aşırı derecede güveniyorsunuz. Bu güveninizi yıkan herhangi bir sorunla karşılaştınız mı ?

Erkan EKİNCİ

Konya Selçuk Üniversitesi | Turizm Rehberliği


Yazsam roman olur.. Ayakta dinledik yorulduk.

Şerife Nur ÖNDER

Konya Selçuk Üniversitesi | Sosyoloji


Seminer öncesi amfide katılımcıların arasında gezmesi bence çok iyi oldu. Yapılan etkinlikleri anlatması, sunması da iyi. Kendi hayatını anlatması da çok iyi.

N.Hale MERAL

Konya Selçuk Üniversitesi | Çocuk Gelişimi


Seminer çok geç başladı.

Kübra YILMAZ

Konya Selçuk Üniversitesi | Sosyoloji


Samimiyeti gerçekten çok güzel. Beden dilini iyi kullanıyor. Yapılan etkinlikler gerçekten minnettar olunacak derecede.

Yaprak YAMAN

Konya Selçuk Üniversitesi | Alman Dili ve Edebiyatı


Gençlerin bilinçlenmesi adına güzel bir seminerdi. Sunum daha iyi olabilirdi.

Şilan ÜNEŞİ

Konya Selçuk Üniversitesi | Alman Dili ve Edebiyatı


Gençler adına yapılan çalışmalar güzel. Böyle bir ülkenin, bu gibi girişimcilere ihtiyacı var. Sunum biraz daha etkileyici olmalı. Kelime telaffuzlarına dikkat edilmeli ve tane tane konuşulmalı.

Sümeyra DOĞAN

Konya Selçuk Üniversitesi | Türk Dili ve Edebiyatı


İçten bir konuşmaydı. Van depremi, Japon halkına yardım, kan bağışı vs gibi konularda yaptığınız “iyilikte yarış” dinlenmeye değerdi. (üniversite-lise) bilgi alışverişi kuruluşlarının da buna destek vermesi takdire şayan. Girişimcilik adına iyi denebilecek bir konuşmaydı. Teşekkür ederiz…

Özlem HELVACI

Konya Selçuk Üniversitesi | Halkla İlişkiler


Yaptığınız işler çok güzel. Tebrik ederim ve başarılarınızın devamını dilerim. Biraz daha esprili ve akıcı olmalı anlatım.

Zeynep ÜNAL

Konya Selçuk Üniversitesi | Kamu Yönetimi


Çok enerjiksiniz ve gayet olumlu cümleler kuruyorsunuz. Deşarz değil, deşarj.

Umut Tugay ÖZDEMİR

Konya Selçuk Üniversitesi | İktisat


Bu tür etkinliklerin yapılması olumlu ve güzel.

Oğuz AKMAN

Konya Selçuk Üniversitesi | Halkla İlişkiler ve Tanıtım


Çok yararlı bir konferans ve konuşma. Teşekkürler..

Neslihan ADIGÜZEL

Konya Selçuk Üniversitesi | Kamu Yönetimi


Olumlu fikirler uyandıran, işe atılma ve bir yerden başlama hevesi uyandıran anekdotlar içeriyor. Tonlama ve hitabet bazı noktalarda yetersiz kalıyor.

Mustafa BAHADIR

Konya Selçuk Üniversitesi | Kamu Yönetimi


Verdiğiniz seminerden oldukça memnun oldum. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi biz üniversite öğrencileri ile paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Hayatınızda daha büyük başarılar olmasını istiyorum.

Merve KÜÇÜKER

Konya Selçuk Üniversitesi | Dış Ticaret İşletme


Dinlediğim ve izlediğim bu başarılı konferans için sayın ” İsmail Hilmi Adıgüzel” e sonsuz teşekkürler. Gerek iş hayatımda gerek özel yaşamımda kullanabileceğim değerli öğütler ve birikimler kazandım. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Şeyma AYTEKİN

Konya Selçuk Üniversitesi | Gıda Mühendisliği


İnsan isterse her şeyi yapabilir.

Hatice UYSAL

Konya Selçuk Üniversitesi | Çocuk Gelişimi


kendime olan öz güvenimi artırdı İsmail Hilmi Beyin bizden biri gibi konuşması.

Mihriban ÇELEBİ

Konya Selçuk Üniversitesi | Radyo Tv Sinema


Gerçekten çok güzel bir seminerdi. İlk defa böyle bir seminere katıldım. Çok memnun oldum. Sizi tanımak çok güzeldi.

Rubeyda ÖZENER

Konya Selçuk Üniversitesi | İşletme


Hayat tecrübesini kazanmışsınız. Umarım bizlerde sizin gibi olabiliriz.

Aslıhan YAVUZ

Konya Selçuk Üniversitesi | Çocuk Gelişimi


Ön yargıyla geldim fakat seminerinizi çok beğendim. Bana dediklerinizin artısı olacağına inanıyorum. Geçenlerde Bellona’dan mobilya almıştık. Babam da sürekli İstikbal’den neden almadığımızı söyleyip durdu. Babama aynı şey olduğunu söyleyeceğim sayenizde.

Emine AYDIN

Konya Selçuk Üniversitesi | Arkeoloji


Çok sıcakkanlı.

Şerife Kerniç

Konya Selçuk Üniversitesi | Arkeoloji


Çok sıcakkanlı, sempatik.

İkbal B. ATUŞ

Konya Selçuk Üniversitesi | Arkeoloji


Hayallerim gerçekten değerli.

Şerife KARABIYIK

Konya Selçuk Üniversitesi | Sosyoloji


Öncelikle buraya kadar gelip bizlerle deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Konuşmanız süresince ne yazacağımı düşündüm. Ama hiçbir şey aklıma gelmedi. Tek diyebileceğim bize kişisel gelişim uzmanları gibi gaz vermeyip nasıl yapacağımızı gösterdiğiniz için minnettarım size. Artık hayalim ve hedefim var. Nasıl yapacağımı da biliyorum. En dikkatimi çeken şey nasıl algılarla oynanacağı oldu. sanırım hayatım boyunca unutmayacağım.

Hakan ERFİDAN

Konya Selçuk Üniversitesi | Büro Yönetimi


Verdiği bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim ve bizlere yardımcı olmasını dilerim.

Ömer Faruk ONGUN

Konya Selçuk Üniversitesi | Büro Yönetimi


Verdiği bilgilerden dolayı teşekkür ederiz.

Evren ECER

Konya Selçuk Üniversitesi | Gazetecilik


Hayatın gerçekten bir mücadele olduğunu bu seminerden öğreneceğimi düşünüyorum. Teşekkür ederim.

Afra Nur BÖYÜKELHAN

Konya Selçuk Üniversitesi | Arap Dili ve Edebiyatı


“Sırf bu dünya için mi yaratıldın ki, bütün vaktini ona harcıyorsun ?” (BEDİÜZZAMAN) Gençliğin asıl sorunu Allah’ı tanımaktır. Bu girişimcilik ahiret için de geçerli olmalı. Olaya biraz da bu yönden bakın.

Yunus Emrah YILDIZ

Konya Selçuk Üniversitesi | Elektrik-Elektronik Mühendisliği


Kelimeler yetmez olumlu yönlerini saymakta. En yakın zamanda gençlik platformu olarak bir etkinlik bekliyoruz.

Dilek GÖRÜR

Konya Selçuk Üniversitesi | İngilizce İşletme


İlk defa bir konferansta “sıkılmadım”.

Selçuk SÖYLEYİCİ

Konya Selçuk Üniversitesi | İngilizce İşletme


Okuduğum bölüm İngilizce olduğu için korkum vardı. Sizi dinledikten sonra biraz biraz cesaretlendim. Çok başarılıydınız, çok teşekkürler.

Fahriye BÜTÜNER

Konya Selçuk Üniversitesi | Arap Dili ve Edebiyatı


Başarılarınızdan dolayı tebrik ederim sizi ve devamını dilerim. Gençlerle ilgilenmeniz çok güzel.

Fatma KUYUBAŞI

Konya Selçuk Üniversitesi | İşletme


Merhabanın anlamını, hayal etmeyi, hedeflere ulaşmayı öğrettiğiniz için teşekkürler. Sempatiniz, insanlara yakınlığınız, sıfır egonuz sizi unutmamamı sağlayacak.

Onur Alp BAŞKAYA

Konya Selçuk Üniversitesi | İngilizce İşletme


Son derece başarılı bir konferanstı. İş kazanım ve başarılı olma konusunda çok şey öğrendim. Gerçekten ileri ki zamanlarda bana tecrübe olabilecek şeyler kazandım. Her şey için teşekkürler.

Bedia SATIK

Konya Selçuk Üniversitesi | Halkla İlişkiler ve Tanıtım


Hedefe ulaşmam için yardımcı oldunuz. Reklamcı olmak, ajans açmak istiyoruz, umarım bize yardımcı olursunuz. Beni işe alın :))

Kaya Can METİN

Konya Selçuk Üniversitesi | Gazetecilik


Hayatımızdaki en ufak düşüncelerin hayatımıza olumlu etkilerde bulunacağını örneklerle açıkladığınız ve bu konuda bize yön verdiğiniz için teşekkür ederim.

Halkla İlişkiler ve Tanıtım

Konya Selçuk Üniversitesi | Halkla İlişkiler ve Tanıtım


Yenilikçi bir kişilikli siniz. Sizin için dersi kaçırdım ama buna değdi. Zevkle dinledim. Keşke bütün erkekler siz gibi olsa. Sizle çıkabilirim :))

Neziha Betül DOĞRUER

Konya Selçuk Üniversitesi | İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı


İkna edici ve gelecek hakkında şimdiden yapabileceğim şeyler olduğunu ve bunları yapmanın ilerde çok işe yarayacağını gösterdi. Katıldığım için gerçekten mutluyum.

Kübra ÇAPAK

Konya Selçuk Üniversitesi | İşletme


Siz de dahil bugün bütün misafirlerimiz bize çok şey kattınız. Şahsen bana çok şey kattınız. Sadece sizin hakkınızda neler düşündüğümü tahmin bile edemezsiniz. Çok çok çok özendim. İlerde hatta şu an sizin gibi olmak isterim. Sizi tanıdığıma da çok memnun oldum. İrtibatınızı kesmezseniz çok mutlu olurum.

Selin ÖNEMLİ

Konya Selçuk Üniversitesi | Resim


Gaz verir nitelikte konuşmalarınız çok hoşuma gitti. Acayip işler atölyenizi görmek isterim. Sizleri böyle görmek umut verici. Teşekkürler. Yetmedi bu bana, kısa sürdü ya 🙂

Kübra AYHAN

Konya Selçuk Üniversitesi | Kamu Yönetimi


Yaptığımız etkinliklerimiz sonucu ne kadar olumlu ve güzel günler geçirdik. Çok verimli bir başlangıç yaptık. Herşey için çok teşekkür ederiz.

Özden Nur ÖZDEN

Konya Selçuk Üniversitesi | İşletme


Sunumunuzu çok başarılı buldum ve gerçekten hayallerimin peşinden koşmaya kararlıyım. Her şey için okulumuzu ve bizi ziyaret edip vakit ayırdığınız için teşekkürler.

Nuriye YILMAZ

Konya Selçuk Üniversitesi | İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı


Kendime web site yapmayı düşünüyorum sizin sayenizde.

Mine YELEN

Konya Selçuk Üniversitesi | Halkla İlişkiler ve Tanıtım


Gaza getirdiniz hepimizi, teşekkürler..

Serpil BERBEROĞLU

Konya Selçuk Üniversitesi | İşletme


Yapmamız gerekenleri yapmamız için tetiklediniz, teşekkürler.

Senem YILDIRIM

Konya Selçuk Üniversitesi | İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı


Yapabileceklerimin farkına varmamı sağladığınız için teşekkür ederim.

Zafer YILDIRIM

Konya Selçuk Üniversitesi | Elektrik-Elektronik Mühendisliği


Hayatınızdan kendime örnekler aldım. Sizlerden yardımcı olmanızı isteyeceğim.

Beyza BULBURU

Konya Selçuk Üniversitesi | İngilizce İşletme


İş tecrübelerinizin bölümümle alakası olması nedeniyle ilgimi oldukça çekmesini belirtmek isterim. Kendimi geliştirmem için faydalı bir seminer olduğunu düşünmekteyim ve tecrübelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Umarım bir diğer seminerde tekrar bilginizden ve tecrübelerinizden faydalanma imkanı bulurum.

Marmara Üniversitesi

Tubanur KIRÇİÇEK

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Oldukça keyifli bir seminer oldu. 20 yaşındayken bile neler yapabileceğimizi canlı örneklerle görmüş olduk. Katılımınız için teşekkür ederim

Elif Nur ALTUN

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Sunumun akışı olarak oldukça memnun kaldım, zevkle dinledim. Özellikle yaşanmış kısa hikayelerin anlatılmasından memnun kaldım. Benim için güzeldi. Teşekkür ederim.

Emine SEVİL

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Anlatılan şeyler, insan hayatına kayda değer yargıların oluşmasını sağlayacak düzeydeydi. Düşüncem olarak, ben gerçekten samimi buldum ve gerçekten beğendim. Hatta ben nasıl katkıda bulunabilirim, nasıl kendimi geliştirebilirim diye düşündüm.Çünkü beni gerçekten etkiledi. Ve ben eminim benim gibi etkilenen ve bu tarz şeyler düşünen arkadaşlar olmuştur. Böyle bir harekette görev aldığınız için ve bunda gurur duyduğunuz için tebrik ediyorum. Hayatınızda başarılar.

Yağmur AYAN

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Anlattıklarınız için öncelikle teşekkür ederim. İyi bir başlangıç ve iyi bir gelecek için iyiki sizi dinledim. Hiçbir şeyden korkmaman gerektiğini ve kendimizi dinlememizi her zaman ve her yerde ulaşabileceğimizi sizden dinleyerek öğrendim.

Elif Burcu SEVEN

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Bize her şeyin iyi okullarda okumaktan, iyi eğitim almaktan ibaret olmadığını bir kez daha hatırlattınız. Önemli olan kendimizi tanımak ve geliştirmek olduğunu daha iyi anladık.

Merve İŞLEK

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Bence çok tatlı ve girişimci biri. Bizleri yaptığımız işlere, çalışmalara teşvik ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tuğba BEKGÖZ

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Çok keyif aldığım seminerdi. Sıkılmadan, gülerek eğlenerek dinledim. Anlattıklarınız daha önce katıldığım sunumlara göre daha samimiydi. Kendi hayatınızdan bahsetmeniz arkadaşlık ilişkilerine değinmeniz çok hoşuma gitti. Sizi dinlerken hayallere daldım ama buna inanarak hayal kurdum çünkü anlatımınız çok bizdendi, ütopik değildi. Teşekkürler.

Sena KOÇ

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Gerçekten anlatımınızı, konuşma tarzınızı çok samimi buldum. Anlattıklarınızın elle tutulur bilgiler olması daha çok ilgi çekti diye düşünüyorum.

Saba TOK

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Sunumunuzu çok beğendim. Yaptığınız işlerden daha çok haberdar olmak isterim.

Behlül FİDAN

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Konferansınız boyunca beni etkileyerek bişeyler öğrenmemizi sağladınız. Açıkçası sizinle iletişimi koparmak istemiyorum. Kısa sürdü.

Emre SARITEKİN

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


“Acayip İşle Atölyesi” olarak ilk duyduğumda aklıma farklı tasarımlarda mobilyalar geldi. İlk algı deriz ya hep.. Ama daha sonra sunumunuza bunun içini çok daha farklı doldurduğunuzu gördüm. Belki de bu ilk algı “atölye” kelimesinden kaynaklı. Düşüncemi paylaşmak istedim. Hayatınızda başarılar dilerim.

Eda DÜZÖVÜT

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Seminer beni çok etkiledi. Özellikle şu halının üzerine oluşturduğunuz şehir çok hoşuma gitti. Bende aynı şekilde yaratıcı fikirler üretmek amacıyla ve eğlenmek amacıyla halının üstüne evler adalar kurardım. Acayip bir acıma duygum var. Toplum için yaptığınız her şey ve alçak gönüllülüğünüze hayran kaldım. Tekrar görüşmeyi diliyorum.

Furkan VURMAZ

Marmara Üniversitesi | Bilgisayar Programcılığı


İlk olarak Edremitimiz’ e hoşgeldiniz. Bana merhaba kelimesinin ne anlama geldiğini öğrettiniz. Aynı zamanda markalaşma ve kişisel olmayı be seminerinizde paylaştınız ve hayallerimin peşinde olmayı deneyeceğim. Tekrar görüşmek üzere.

Fatma Sena ÇELİK

Marmara Üniversitesi | Bilgi ve Belge yönetimi


Girişimcilik adına iyi örnek oldunuz. Söz konusu sadece kariyer değildi. Duyarlı olmayı öğrenmemiz çok güzeldi. Teşekkürler.

 


İdil SALDIRANER

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri

Hayatımda gördüğüm en cana yakın sunumuyla mükemmel bir sunum oldu. Ben de blog açıp restaurantlar ve cafeler hakkında yazılar yazmak istiyorum.Sizi takipte kalacağım. Kattıklarınız için teşekkürler.

Burak KATIRCIOĞLU

Marmara Üniversitesi | Biyoloji


Her şey çok güzeldi. Keyifle dinledim, başarılarınızın devamını dilerim.

Gamze EKŞİ

Marmara Üniversitesi | Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Harika bir seminer oldu. Ben de blog sahibiyim ve ne yapmam gerektiğini tam bilmiyordum, yani markalaşma adına büyük umut oldu. Gençliğimizin gücünü farkettirme adına çok etkili oldu.

Seçil KAYNAK

Marmara Üniversitesi | Biyoloji


Öncelikle sizi izlemek için derse katılmayıp geldik zaten. Yani her şey çok tatmin ediciydi. Ben de çok ilgiliyimdir anlattığınız her şeye aşinayım. Umarım bir gün beraber çalışırız. Sosyal sorumluluk projeleri yapmak, yönetmek konusunda deneyimli ve başarılıyımdır. Ben de on yaşında annemi kaybettim ve bu tür zorlukların insanları üretkenleştirdiğine inanırım.

Malatya İnönü üniversitesi

Hülya Yiğit

Malatya İnönü üniversitesi


Gayet güzel bir sunumumuz var. açık ve anlaşılır bir şekilde ve düzgün bir şekilde kendimizi ve anlattıklarınızı ifade ediyorsunuz.

Perihan Tuncer

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Güzel ve eğlenceli vakit geçirdim bilgilendiğim ve eğlendim. Olumsuz: Bazı yerlerin uzadığını düşünüyorum.

Kübra Yılmazcan

Malatya İnönü üniversitesi


Seminerde yaşanılan gerçek hikayelerin anlatılmayla kendimizin şu an ne kadar şanslı olduğumuzu öğrendim. Çok beğendim. Bu konferans için emegi geçen herkese teşekkür ederim.

Hilal Adanır

Malatya İnönü üniversitesi


Bilmeden yaşadığımızı gösterdiniz. Dar alanda yaşadığımızı gösterdiniz. Görmek ve bakmak arasındaki farkı gösterdiniz. Teşekkür ederim.

Fatma Nur Salur

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Seminerde çok bilgiler edindim. Ufkumu açtılar. Cesaret ve güven geldi. Bilmediğim çok şeyi öğrenmek çok hoşuma gitti. Olumsuz: Özel konularda çok derine inmeleri, çok fazla şeffaf davranmaları çok hoşuma gitmedi.

Furkan Karaaslan

Malatya İnönü üniversitesi


Program çok güzel verimli geçti hayata bir şeyler kattı.

Uslat korkmaz

Malatya İnönü üniversitesi


Seminerde yaşanmış olayların anlatılması oldukça ilgi çekici verimli olunduğunu düşünüyorum. Merhaba’nın anlamını ögrendim. Teşekkür ederim.

Özlem Bektaş

Malatya İnönü üniversitesi


İnsanın isteyince yapamayacağı şey yoktur tezih doğruluğunu bir kez daha gördük. Gençlere yönelik örnek ve öğretici bir seminerdi. Teşekkürler.

Ezgi Erdem

Malatya İnönü üniversitesi


Gelecegimizi ve en önemlisi şuanki zamanımızda neler yapabileceğimizi göstermiş oldunuz. Üniversitede bir ilk olarak gençlere yönelik bir sunum gerçekleştirdiniz.  Şimdi zamanımızı değerlendirme konusunda vermiş olduğunu fikirler için teşekkürler.

Derya Kul

Malatya İnönü üniversitesi


Girişimcilik kulübüne teşekkür ederim. Sizleri bir araya getirip bize tanıttığı için. Hayat hikayeleriniz ve yapmış olduğunuz girişimleri hayatımızda uygulamaya çalışmayı çok isterim. Saygılarım. Sunarım…

Esra Aytaç

Malatya İnönü üniversitesi


Geleceğimiz için faydalı bize cesaret veren bir seminerdi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Nesrin Yalman

Malatya İnönü üniversitesi


Katıldığım en başarılı ve en güzel seminerlerden biriydi. Beğenerek dinledim. Yararlı buldum ileride faydalı olacağını düşünüyorum.

Sabriye Öğütçü

Malatya İnönü üniversitesi


Katıldığım en güzel ve en başarılı seminerlerden biri olduğunu söyleyebilirim. Kesinlikle zevk alarak dinledim. Hayatıma uygulayacağım çok değerli fikirler edindim. Hayatta her şeyin elimiz de olduğunu öğrettim. Bana kattığı değerli fikirlerden dolayı çok memnun kaldım…

Emre Macur

Malatya İnönü üniversitesi


Etkili bir konuşmaydı. Teşekkürler.

Ayşe Karagöz

Malatya İnönü üniversitesi


Karşılıklı konuşmalar ile dinamik bir sunum yaptınız. En iyi sizin sesinizi duyduk:) Umarım her yaşta bu kadar heyecanlı olursunuz.

Ayşe Sert

Malatya İnönü üniversitesi


Seminer çok verimli geçti. Yaptıklarım ve yapacaklarıma ışık oldu.

Sümeyye Bozkurt

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Bölümüm bir mucit olabilmeye çok musaitken benim çabalamamın yanlış olduğunu gördüm. Çok çalışacağıma söz verdim. Olumsuz: Program çok uzundu bazen sıkıldım 

Betül Sarraç

Malatya İnönü üniversitesi


Olumsuz: Ses tonunuz normalden biraz yüksek, bu yüzden anlatmak istedikleriniz güzel de olsa etkisi daha az oluyor.

İlkay Boz

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Genel olarak beğendim. Olumsuz: Bazı eksiklikler vardı.

Celil Baz

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Anlatım tarzınız ve enerjiniz çok iyi. Olumsuz: Bana göre başkalarının hayatınızdan bu kadar çok örnek vermiş olmanız girişimcilik ruhunu olumsuz etkilemekte. Konuları belirli bir düzen yerine anlatmamaya çalışmaktan ziyade karışık anlatmanızın daha kalıcı olacağına düşünüyorum.

Duygu Taştan

Malatya İnönü üniversitesi


Hayallerimizin ve peşinden koşmanın önemi, yapamam değilde yapabilirim… Örnek hayat hikayeleri ve başarılı ve kaliteli yaşam. İstek, istek, istek…

Mehmet Parlakyıldız

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Eğitici, bilgi verici,  Olumsuz: Erken giren konuşmacı olmalı.

Büşra Bayazıt

Malatya İnönü üniversitesi


Sıkılacağımı düşünerek gelmiştim ama öyle olmadı. Kendimi geliştirebileceğim yararlı bilgiler öğrendiğimi düşünüyorum. Umarım şu an kafamda düşündüklerimi uygulayabilirim. Genç yaşta böyle güzel işler yapmanızdan dolayı Tebrik Ediyorum:)

Esmanur Yılmaz

Malatya İnönü üniversitesi


İş arayanın marka olmasını gerektiğini öğrendim. İş yapmanın, çalışmanın yaşı ve cinsiyeti yoktur.

Meryem Bilgen

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Eğitim ve sunum çok güzeldi. Sosyal Girişimcilik güzel anlatıldı. Olumsuz: Bu konunun daha detaylı anlatılmayı güzel olurdu.

Zeynep Gözde Yılmaz

Malatya İnönü üniversitesi


Sosyal medya ile ilgili verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz. 

Büşra Atalay

Malatya İnönü üniversitesi


Girişimciliğin sosyal görüşü de görebilmemize vesile oldunuz. bulunduğunuz sosyal projelere de sizinle beraber olup gönüllü çalışmayı inanılmaz çok isterim. İsterseniz olur dediniz, istiyorum ve bunun için uğraşıcam. Bunun için kendime söz veriyorum. Tekrar çok teşekkürler.

Nida Seyhun

Malatya İnönü üniversitesi


Seminerlerinizden dolayı size teşekkür ederim. Tavsiyelerinizden ve gençlere yönelik girişimlerinizden dolayı sizi tebrik ederim.

Sezer

Malatya İnönü üniversitesi


Olumsuz: Üslubunuzu itici buldum. Anlattıklarınız doğru olsa da hoşuma gitmedi bu yüzden,

Tuba Çelik

Malatya İnönü üniversitesi


Etkinliği çok faydalı buldum. Benim bölümünle alakalı olduğu için faydalı buldum. 

Ayşe Arslantaş

Malatya İnönü üniversitesi


Güzeldi yine katılırım inşallah yine olur.

Feridun Alp

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Eğitici. Olumsuz: Uzun Sürüyor.

Hatice Kıpırtı

Malatya İnönü üniversitesi


Baya gaza geldik çok teşekkürler. 🙂 Hepinizin hayat hikayesi gerçekten etkileyici idi ve ders aldık, seminerde emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

Melike Çakı

Malatya İnönü üniversitesi


Alanında başarılı olan kişilerin bu başarıya nasıl ulaştıkları ve nasıl devam ettirdiklerini öğrendim. Öğrendiğim en önemli şey ne olursa olsun vazgeçemem ve başarıya ulaşacağına inanmam oldu.

Sebla Öz

Malatya İnönü üniversitesi


Neler başarabildiğini öğrendik. Eminim ileriki yaşamımda bana ışık olacak.

Kudret Parlakyıldız

Malatya İnönü üniversitesi


İlk defa seminere katıldım ve daha önce neden katılmadım diye pişman oldum açıkçası ve sizin yaptığınız etkinliklerden haberdar olduğuna çok mutlu oldum.

Zühre Dinler

Malatya İnönü üniversitesi


Marka olmanın ayrıcalıklarını öğrendim

Sümeyye Seçkin

Malatya İnönü üniversitesi


Merhaba anlamını öğrendim. 🙂 Gençler olarak da sesimizi kendi imkan ve çabalarımızla duyurmayı başarabileceğimizi öğrendik. Hayata dair kendi adıma birşeyler kattım. Herşey için teşekkürler.

Hacer Özdemir

Malatya İnönü üniversitesi


Tek kelimeyle çok beğendim. Hepside çok başarılıydı. Seminerin başından sonuna kadar anlatılanlar dahilinde resmen ufkum açıldı. Bakış açım değişti. Hayata farklı bir gözle bakmaya başladım. Seminer boyunca sahneye atılmamak için kendimi zor tuttum. Normalde sonunu düşünmeden hareket etmezdim. Ama çok daha farklı düşünmeye başladım. Bana bu kadar çok şey kattığınız için çok çok teşekkür ediyorum…

Burcu Doğan

Malatya İnönü üniversitesi


Konuşmacılar çok samimi ve içtenlerdi. Bu yüzden bazı konularda daha inandırıcı ve motive edici oldu.   

Başak Boyraz

Malatya İnönü üniversitesi


Her şey çok güzeldi. Baya bir yaratıcı düşünceler kazandık ve gayet hoş zaman geçirdim. Hatta bu tür etkinliklerin devamı olsa çok daha iyi olur. çok yararlı bir etkinlik.

Muhammed Fatih Açıkgöz

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Farklı, konuşmacıların tecrübeli olması. Olumsuz: Konuşmacıların otobiyografi yapması biraz sıkıcı oldu. Salon düzen, ses, slayt kullanımında sıkıntı vardı.

Furkan Altunkaya

Malatya İnönü üniversitesi


Konuklarımız hayat tecrübelerini anlatarak bizlerin hayattan nelerle karşılacağımızı ve bu tecrübede yararlanarak doğru adımlar atmamıza sebep olacağını düşünüyorum konuklarımıza teşekkür ediyorum sevgilerimle…

Muhammet Sünbül

Malatya İnönü üniversitesi


Programınızı çok beğendim. Bireysel konuşma hakkında konuşmacılardan bir çok şeyi gözleyerek öğrendim. Kendimizi nasıl tanımamız gerektiğini anladım. Bir atılım yapmam yollarını öğrenmiş oldum.

Gizem Şan

Malatya İnönü üniversitesi


Öncelikle teşekkür ederim. Hayatta hiç bir şeyin imkansız olmadığını, yeterki kendimize güvenip, inanalım ve vazgeçmemizi bize hatırlattınız.

Sevgi Alahan

Malatya İnönü üniversitesi


Seminerdeki samimi ve enerjik tavrınızla bizi sizi dinlememizi sağlayan bir üslubunuz vardı. Bu üslup ile sizi dinleyerek kendimizdeki gizli ayrıntıları farketmemizi sağladınız. Biz istersek hayallerimizi gerçekleştirebileceğimizi ve bu hayalleri gerçekleştirene kadar vazgeçmememiz gerektiğini öğrettiğiniz için size ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Ayşe Gül Bakırcı

Malatya İnönü üniversitesi


Öncelikle üniversitemize hoşgeldiniz. Genç girişimci olarak sizi tebrik ediyorum. Anlattıklarınızı can kulağıyla dinledim iyikide gelmişim. Anlatımlarınızı çok beğendim. İnşallah bende siz değerli hocalarım gibi hayallerimi gerçekleştirip genç nesillere ilham olmak istiyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum…

Ayşe Nur Taşar

Malatya İnönü üniversitesi


Güncel konulardı ve güzel geçti.

Cahide Murat

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu:Yapamadığımız bazı konularda cesaretlenmemizi sağladınız. Özgüven duygusunun yükselmesini sağladı. At gözlüğünü taktığımız konularda bizi o at gözlüğünü çıkartarak, geniş bir açıdan bakmamızı sağladınız. Teşekkür ederim. Olumsuz: Sizleri tanımama konusunda bilgim olmadığı için sizler hakkında bilgim olmasının daha iyi olacağını düşünüyorum.  

Ebru Varol

Malatya İnönü üniversitesi


Yaş olacak bize yakın olması, imkansız diye bişeyin olmadığını göstermesi.”tecrübesiz olmamız, bir şey yapamayacağımız anlamına gelmez.” Düşüncemi doğrulamama sebep oldu.

Arzu Uysal

Malatya İnönü üniversitesi


Kısa bir seminer bekliyordum. Umduğumda daha etkileyici oldu. Kafamda ne yapman gerektiği şekillendi. Enerjiniz bana enerji kattı. ilginiz için teşekkür ederim.

Bahar Arca

Malatya İnönü üniversitesi


En azından bitim kendimizi geliştirmemiz ve tanımamız için birşeyler yapılıyor ve bu da bizi sevindiriyor. Maşallah enerji ile başlamanız beni etkiledi.

Ayşe Karakaya

Malatya İnönü üniversitesi


Böyle başarılı insanların seminerisinde bulunduğum için şanslı olduğumu düşünüyorum. Bölümünden dolayı çok katkısı oldu.

Bahar Sigergök

Malatya İnönü üniversitesi


Katıldığıma değdiği bir konferans oldu. Konuşmacıları tanımıyordum. onları tanıdım ve araştıracam bundan sonra takip edecem. Yararlı oldu. Benim için…

Emine Yalçın

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Bilgilendik, aklımıza takılanları öğrendik. Olumsuz: Çok fazla uzun sürdü.  

Hatice Akçam

Malatya İnönü üniversitesi


Girişte dikkati direkt olarak üzerinize çektiniz zaten. Açıkçası en sona kaldığınızdan sıkıcı bir konuşma olacağını düşünmüştüm. Fakat gerçekten zevk alarak dinliyorum. Gerçek hayattan verdigimiz örnekler hiçbir şeyin imkansız olmadığını gösteriyor. Hayallerimizin ne kadar önemli olduğunun farkına vardım. Ben öğretmen olacağım mesleğim için, bazı şeylerin düzelmesi için elimden geleni yapacağım. üniversitemize geldiğiniz için gerçekten çok teşekkür ederim:)

Bahar Bulundu

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Kariyer yapabilmek çaba ve lisanla beraber kalben ve ruhen hissetmeyi gerektiğini fark ettim. Olumsuz: Aşk sade gönüle hitap etmez, kariyer aşkıyla bir çok şey elde edilir.

Sabina Hasanlı

Malatya İnönü üniversitesi


Hayatımıza nasıl yön vereceğimizi aslında daha çok neler başarılığımızı öğrettiniz. Küçük yaşda neler başarılığımızı gösteriyorsunuz.

Zehra Dutal

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Hayat verimli geçti. Bilhassa Ataman Özbey”i çok sevdim Olumsuz: Uzun sürdüğü için yoruldum…

Zeynep Seda Biber

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Sosyal girişimcilik örnekleri ve yapılan çalışmalar çok güzel. İnternetin, sosyal ağların, hayal kurmanın ve hayallere gidilecek yolun nasıl önemli olduğunu; girişimcilik, kariyer ve marka olmanın nasıl olması gerektiğinde fikirlerimiz çok önemli oldu. Olumsuz: Konuşma tarzınız biraz agresif ve sorularınız net değil. Sorduğunuz sorulara katılımcılardan cevap alamamanızı gördükten sonra örnek verip tekrar sormamanız olumsuzluk yarattı.

Tuğçe Canbay

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Başarılı insanların hayat hikayelerini dinlemek hayatımıza her konuda yardımcı olacağı gibi hedeflerimizi ve kararlarımızı belirlemede de destek olacaktır. Bir gün gibi kısa bir sürede bir ömür de öğreneceğimiz şeyleri öğrenebiliyorsak eğer en olumlu yanı budur. Olumsuz: Teknik problemler,  

Çicek Yacan

Malatya İnönü üniversitesi


Aşık olmayı öğrendim:) ve ne kadar gerekli olduğunu da öğrenmiş oldum. Önce aşk sonra BAŞARI…

Elif Erden

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Herkes için kesinlikle verimli olduğunu düşünüyorum. Her insandan bir şey kapılır ve buna çok inanıyorum. İnsanların başarılarını dinlemeyi severim çünkü iyi bir yere gelebilmen için örnek aldığın model aldığın insanlar vardır. Onların başarısından harekette birşeyler üstüne koyarak ya da farkını ortaya koyarak başarıya gidileceğine inanırım. Bende bu konferans benim için belkide bir dönem noktası olur diye katıldım. Ve çokta memnun kaldım. Olumsuz:Eğer ben buraya zamanımı harcamışsam ve sabah kahvaltısı bile yapmadan saat yaklaşık 4’e kadar duruyorsam kesinlikle benim için olumsuz değildir. Sadece ses teknik arızadan başka bir sorun göremedim. 

Mehmet Uğur

Malatya İnönü üniversitesi


Bugün hayatımda büyük değişmeler oldu. Ön yargılarımı yendim gibi. Artık ömrümün gerisini tüm kalbimle yapacağıma inanıyorum. Bana balık vermediniz. Balık tutmayı öğrettiniz. 🙂

Mustafa Acar

Malatya İnönü üniversitesi


Bütün etkinliklerde girişimcilik hakkında bilgi vermek ve insanları bilinçlendirmek olumlu olduğunu düşünüyorum. Buna vesile olan herkese teşekkür ediyorum.

Enes Kaya

Malatya İnönü üniversitesi


Girişimcilik kulubüne böyle bir etkinlik yaptığı için teşekkür ederim. Dört konuşmacımızda cana yakınlığı ve yaptığı güzel konuşmalarıyla etkiledi.

Ceylan Demir

Malatya İnönü üniversitesi


Çok güzel bir ders olduğunun fark edildi. Bir gün böyle bir şeyin içinde olmak istiyorum. Bugün dinlediklerimde hayata bakış açımı farklı bir çok yönden etkileyeceğini biliyorum.

Beyzanur Aksoy

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Genç dinamik akıcı bir konuşmaydı tebrik ederim. Olumsuz: Daha düzenli oturmuş bir sunum olsa dikkat çekmekte bu kadar zorlanmazdınız.

İlker Şentekin

Malatya İnönü üniversitesi


Begüm Koç

Malatya İnönü üniversitesi


Ben Şahsen konuşmanızı çok beğendim. Bu konferansa gelmeden önce sizin hayatınızı ve başarılarınızıda okudum, çok takdir ettim. Bende kendime bir kişiyi daha örnek aldım ben de sizin gibi bir kariyer sahibi olmayı çok istiyorum. İnşallah da başarılı olurum bu düşüncelerimde.  

Hacer Zeren

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Beni ilgilendiren bir bilgi yoktu ama konuşmacılar keyif vericiydi. Olumsuz: Fazla uzun sürüyor. Tavsiyem konuşmacıların daha kısa sürede konuşma yapmalarını tavsiye ediyorum.

Cuma Taşkıran

Malatya İnönü üniversitesi


Merhaba, ben sunumunuzu/seminerinizi pür dikkat dinledim, yarın yeni proje için çabalayacağım. Bir gün düşündüğüm bu proje ile karşınıza gelecegim ve size şükran dileklerimi ileteceğim. Saygılarımla…

Hasret Culum

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu: Enerjik başladınız. Yoğun bir konferanstan sonra kendimizi toparlayabildik. Teşekkür ederim. Olumsuz: Çok sesli konuştunuz. Biraz da fazla kendinizi övdünüz konuşmayı devam etmeyin dememize rağmen konuşmaya devam ettiniz. Konunun dışına çıktınız bazen.

Muhammed Muaz Boztaş

Malatya İnönü üniversitesi


Anlatabilecek bir çok olumlu şey var tabiki fakat özetliyecek olursam yarın sabah kalktığımda dünkinden daha farklı olarak ne yapabilirim diye sorgulamaya vesile olacaksınız. Ve hayallerim en az dizimin açısı kadar önemli olacak benim için.

Büşra Urş

Malatya İnönü üniversitesi


Keyifli ve en önemlisi bilgi verici bir seminerdi. Uygulamaya geçmekten çok hayal kurmakta getiren bir gençlik olmakla getirmeyerek bazı adımla adım atmak için özetledim.  

Zeynel Abidin Öner

Malatya İnönü üniversitesi


Olumlu:Yaptığınız iş çok kutsal, faydalı uğraşımlar. Kan bağışı kampanyanıza çok sevindim. Kimisi yaptığı eğlencelerden içki ürtilerinden bahseder, siz insanliga faydadan bahsediyorsunuz. Umarım sadece sosyal hayatta değil, siyaset , politika, spor, sağlık alanında da sizler gibi gruplar oluşur… Olumsuz: Gençlik çok parasız, ilgisiz kalıyor konuşmanıza. Mal varlığınızdan bahsederek konuşmaya başlasaydınız daha çok ilgi görebilirdiniz. Ne yazık ki insanlığı, ilgiyi, seyriyi, şefkati paraya, malvarlığına göre veriyor şimdiki nesil…

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi

Fatma Kalan

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi | UTL 3


Geleceğe daha farklı düşüncelerim olmaya başladı. Konuşması etkileyici bir şekilde okulda kalıcı oldu. Konuşmalarında dolayı teşekkür ederim.

Gülbahar Avar

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi


Konuşması anlattıkları çok cesaret vericiydi. İstersek her şeyi yapabileceğime inandırdı. Kendisine çok teşekkür ederim. 

Gamze Gönüleğlendiren

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi | Uluslararası Ticaret ve Lojistik


Hayallerime beni bir adım daha ittiniz. Yapmak istediğim şeyleri ne olursa olsun yapmam gerektiğini öğrettiniz ve hayalini kurduğum sosyal sorumluluk gibi işler yapmışsınız bana örnek bir insan oldunuz. Umarım bende böyle bir şey olurum. Teşekkür ederim.

Fatma Gönültaş

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi | Uluslararası Ticaret ve Lojistik


Seminer boyunca tebessümünüzü hiç eksik etmediğiniz için teşekkür ederiz.

Demet Pelit

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi | Uluslararası Ticaret ve Lojistik


Verimli bir sunum oldu zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Burak Sefa Çiçek

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi | UTL


Gençlik Platformu reklamınızı beğendim.

Hediye Buse Yavuz

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi | Uluslararası Ticaret ve Lojistik


Rahat ve eğlenceli bir şekilde konuşma yapması. Duygusal bir kişiliği olması. Özgüvenir olması. Hayallerimin peşinden gitmesi çok güzel.

Zeynep Bağcı

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi | UTL – 3


Çok Sempotik birisiniz. Yaptığınız etkinlikler çok iyi. Sizinle o etkinliklerde yer almak isterdim.

Nil Parlar

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi | UTL


Etkili konuşması beni hayallerimin peşinden koşmak için hırslandırdı ve bu tür faydalı etkinliklerde bulunmam için teşvik etti.

Aleyna Özdemir

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi | Uluslararası Ticaret ve Lojistik


Hayata ve geleceğe karşı bakış açımızı genişleterek hayallerimizin peşinden gidebilmemiz içn bizi hırslandırdığınız için teşekkürler.

İpek Kılcalı

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi | Uluslararası Ticaret ve Lojistik


Umudumuz hep var lakin bazen bir yerlere saklanıyor. Umudu ve iş heyecanımızı yeniden ayağa kaldırdığınız için , güzel ve açıklayıcı tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz. Ayağınıza ve ağzınıza sağlık.

Büşra Çoşkun

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi | UTL


Çok sempotik bir şekilde konuşma yapması , sıkılmadan dinledim. (Sizin yaptığınız gibi birçok etkinliklerde bende bulunmak istiyorum. Fakat okulumuzda böyle etkinlikler gerçekleşmiyor.)

Elif Gizem Gümüştekin

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi | UTL


Öncelikle Merhaba, Gençlerle ilgili yapmış olduğunuz projeler ve genç fikirlerle bu kadar önemli çalışmalar yaptığınız ve bizleri desteklediğiniz için teşekkürler…

Mediha Kartal

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi | UTL


Bölümüm hakkında bilgilendiğimi ve eksiklerimi gördüm. Sıkılmadan dinledim. Teşekkürler.

Beyza Özbek

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi | Uluslararası Ticaret ve Lojistik


Yapılan sunumda bahsedilen projelerle ilk defa tanıştım. Bugüne kadar tanışmamış olmak beni biraz üzdü. Ama geç bile olsa bütün bunları dinlemiş ve öğrenmiş olmaktan mutluyum. Tüm bunların devamını diliyorum.

Miray Satar

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi | UTL


Diğer seminerler gibi sıkıcı değildi. Hatalarımı düzeltip kendimi geliştirmeme yardım edebilecek bir seminerdi.

Ferit Eminli

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi | Kamu


Gördüğünüz işler için size bugün teşekkür ediyorum. Alkışlıyorum sizi. Geleceğe iş hayatınızda başarılar diliyorum.

Behruz Ahmedov

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi | İşletme


Çok güzel işleri yapmışsınız. Bu yaptığınız büyük işlerden dolayı sadece bravo diyorum. Dinlediğim için çok memnun oldum. Teşekkürler…

Mustafa Mustaşayes

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi | SBY


Yaptığınız işleri çok büyük cesaret ister. Bunuda sizi tazıdımda anladım.  Sizi kendime biz örnek gibi gördüm. Ben Azerbeycanlıyım. Burada okumamda sizin 1 yıl 6 ay güney Afrikaya gittiginiz nedenle aynı bende buraya hem geliceğim için hem başka insanlar tanımak. Sizinle tanışmak çok güzeldi. Teşekkür ederim yaptığınız işleri anlattınız. Bizi , beni daha iyi yönelttiniz. 

Süleyman Demirel Üniversitesi

Gülsüm Caner

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Bize vermiş olduğunuz küçük anakartların hayatıma her türlü olumlu katkı sağlayacağını düşünüyorum. Yapmış olduğunuz aktivitelar ilgimi çekti ve böyle faaliyetlerin içinde bulunmak eminim keyif vericidir. Bu faaliyetlere katılmayı isterim. Ne kadar katkım olur bilemem ama sizin takımınızda yer almak güzel olur. Ve başarıya ulaşabilmek için bir fırsat olabilir. Sizinle tokalaşmamız ve tanışmamız çok hoştu, samimi olmanız bence insanlarda pozitif geri bildirimler almanızı sağlıyor. Ve iletişime kolay sağlayıp , etkili kullanabiliyorsunuz. 

Dilşah Oğrak

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Kan bağışı kampanyanızdaki başarılarınız ve bunları anlatmanız ve bunun temelindeki sebepleri anlatmanız bize olumlu şeyler katılacaktır. Bende bu platformda aktif olarak bulunmak istiyorum.

Sezem Sandal

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Takım çalışmasını , takım oluşturmayı ve takımca harekete geçmeyi çok güzel anlattınız. Düşüncelerimi değiştirdiniz. Ailenin tek çocuğu olduğum için genellikle takım çalışmalarından hoşlanmam. Çalışırken bile her türlü başıma çalışırım ama gerçekten düşüncelerimi değiştirdiniz. Başarılarınızın devamını diliyorum. 

Nesrin Dimen

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


“Biz” in değil “Ben” kelimesinin daha önemli olduğu. Bazı çalışmaların tek başına değil takım çalışması ile daha başarılı olduğu. Seminere gelip bizi bilgilendirdiğiniz için kendi adıma teşekkür ediyorum başarınızın devamını diliyorum daha çok başarılı olacağınıza inanıyorum. Biliyorum ki.

Sevilay Karakormaz

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Size göre heyecanlı gibi ama uzaktan bana göre çok rahat ve olumlu bir seminer oldu. Çok güzel bir seminerdi. Yaptığınız kampanyalar ve özellikle kan bağışında en üst düzeye ulaşmanız harika bir şey. Ve buna sizin lider olmanız daha bir onur vericidir. Gençlik platformuna bende üye olmak ve kampanyada takımınızdan birisi olmak dileğiyle… Başarılarınızın devamını dilerim…

Kübra Tuğçe Karateke

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Ekip çalışmasıyla bilmediğim her şeyi öğrendim Bir işte ekip çalışmasının önemini anlamış oldum. Bir kişi bir işi tek başına yapamıyor ancak ekip çalışmasıyla sesini her yere duyurabiliyor.

Hazne Demir

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Öncelikle ben merkezciliği yok ettik. Hepimiz beraberliği sağlamalıyız ki aynı takım için de sevgiden önce saygının gelmesi gerekir. Saygılarımla…

Sibel Atalay

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Çok beğendim, Ekip çalışması hakkında biz gençleri bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim kendi adıma:))

Ayşem Öztürk

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Çok teşekkür ederim nerden başlasam bilemedim ilk önce sizinle çalışmak istiyorum. (takım çalışması şartları çok hoş olduğu dışında faydalı olabileceğim ve olabileceğinizi düşünüyorum) özellikle fotograf gönüllülerinde gönüllüyüm. Çalışmaya birbirimizi deneyerek staj imkanı varsa bunu kullanarak başlamak istiyorum bana geri dönebilirseniz çok memnun olurum. Fotoğraf konusunda da kan bağışı vb. konularda da yardımcı olmak istiyorum.

Tuğba Ayanoğlu

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Olumsuz yön aramak kolaydır. Sıralayabilmek isteyene… Oysa hiç lüzum yok. Gerek çalışmalarınızdan gerek seminer süresi zarfındaki çabanızdan da anlıyorum ki hiç bir çıkar gitmeden bir şeyler peşimdesiniz ben bana düşeni aldım. Teşekkür ederim.

Feyza Demir

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Önümüzdeki hafta takım/ekip çalışması konusunu sunum yapıcaktım. Çok teşekkürler fikirleriniz yardımcı oldu. Sunumun iyi geçeciğini umuyorum…

Ozan Kapağan

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


En iyisi 3.500 TL’ lik iş bulmak olacak sanırım. Bu beni her şekil rahatlatacaktır.

Çağla Büşra Özer

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Kurmuş olduğunuz Gençlik Platformu cidden çok başarılı. Bende bu kuruluşa yer almak istiyorum.

Tuğba Güllemal

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Anlatımınız ve alan kullanımınız güzel.

Feyza Dingiş

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Takım çalışmasının önemini anladım ve bir takım içinde nasıl davranmam gerektiğini ögrendim. Teşekkür ederim

Filiz Çelen

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Ben Sunumunuzu çok beğendim. Heyecanlı olabilirsiniz. Bende insanlara hep yardım etmeye çalışıyorum ama bu sizinkisi gibi değil. Dini açıdan onların ahiretlerini kurtarmak için şu an aklımda fazla birşey yok. Teşekkürler 

Şeyma Yiğit

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Kendinizi yetiştirmiş ve kültürlü birisiniz. Başarılarınızı takdir ediyorum. Bizimle paylaştığınız için de teşekkür ederim.

Selin Küsim

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Başarılı bir seminerdi. Heyecan duygunuz fazla olsa da konuya hakimliğinizi yitirmediniz.

Veli Eren

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Merhaba, İsmail Abi.

Buket Zeyrek

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


2 gün boyunca katıldığım bu seminer bana gerçekten çok şey kattı. Bakış açılarımı değiştirdi. Çok eğlenceli zaman geçirdim. Eğitici ve öğreticiydi.

Alperen Semih Ünlü

Süleyman Demirel Üniversitesi | Lise


Üniversitede katıldığım ilk konferans olması münusebetiyle gayet iyi buldum.

Musa Mert Oğuz

Süleyman Demirel Üniversitesi | Sağlık Kurumları işletmeciliği


Her şeyi en güzel, en ayrıntılı şekilde anlattınız. Ve bize ders verici hikayeler anlattınız için teşekkür ederim. Bizlere önem verdiğiniz içinde teşekkür ederiz.

Pelin Helvacı

Süleyman Demirel Üniversitesi | İktisat


Yaptığınız işlerden dolayı gerçekten size ve ekibinize çok teşekkür ederim. Ülkemizde hala , böyle bu işlere gönül vermiş insanların olduğunu görmek gerçekten gurur verici. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Cansu Yamaç

Süleyman Demirel Üniversitesi | Kimya mühendisliği


Her ne kadar 2. yarısını sonradan dinlesek sizden birebir teşekkür ederiz:))

Servet Aydın

Süleyman Demirel Üniversitesi | Endüstri mühendisliği


Öncelikle güzel sunumunuzdan dolayı çok teşekkür ederim bana çok şey kattı ve gerekli yerlerde notlarımıda aldım. Ben Endüstri ve kalite kulübünün başkan yardımcımız güzel işler sayesinde çok iyi biliyorum. bu türkü sunumda bu değere değer katmıştır. Oldukça başarılısınız başarınızın devamını diliyorum.

Cansu Cifçi

Süleyman Demirel Üniversitesi | Bilgisayar mühendisliği


Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Umarım önerilerinizle bizde ilerde başarılı oluruz.

Zeynel Abidin Aykal

Süleyman Demirel Üniversitesi | Büro yönetimi ve yönetici asistanlığı


Öncelikle başarılarınızın devamını dilerim. Güzel bir seminerdi. İnşallah İlerde sizin Gençlik Platformunuzda yer alabilirim:)

Aslı Günaydın

Süleyman Demirel Üniversitesi | kamu yönetimi


Anlattıklarınız ilgilimi çekti çünkü hikaye değil olanları anlattınız. Özellikle anlattığınız iki olay gerçekten benide etkiledi.

Bilge Başköy

Süleyman Demirel Üniversitesi | Çalışma ekonomisi ve Endüstri ilişkileri


Seminer çok başarılı ve akıcıydı. Eğer biraz ara vermiş olsaydık daha konsantre bir şekilde dinleyebilecektir. Yaptığınız çalışmalardan çok etkilendim. Başarılarınızın devamını diliyorum. 

Merve Gizem Özübek

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Gerçekten çok teşekkür ederim. Bu tür seminerler aslında bizde olupta ortaya çıkaramadığımız durumları açığa vurmamızı sağlıyor. Çok memnun oldum sevgilerimle. Başarılarınızın devamını dilerim…

Betül Dündar

Süleyman Demirel Üniversitesi | İşletme


Takım çalışmanız sonucu kan bağışını arttırmanız çok güzel bir gelişme atmışsınızdır takım olarak. Sunumunuz güzeldi.

Funda Narçiçek

Süleyman Demirel Üniversitesi | sosyoloji


Takım ruhuna ve kendinize inanarak hayatınızda geçirdiğiniz kötü olaylar karşısında olumsuz psikolojinize yenilmeyecek gerçekleştirdiğiniz başarılar, ve bunu Türkiye genelinde gerçekleştirmeniz, zengin fikirleriniz adına sizi tebrik ediyorum.

Mahmut Pamukoğlu

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Merhaba kelimesinin anlamını öğrendim ve bundan sonraki yaşamımda kızlara merhaba dememe kararı aldım. Bunun için üzülerek teşekkür ediyorum. Takım çalışmasını önemini bir kez daha ve daha iyi anladım.

Derya Dümdar

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Takım çalışmasını kısa ve öz olarak anlatmanız beni takım çalışmasına bir adım daha yaklaştırmıştır. Ayrıca takım çalışmalarınızı karikatür ve çizimlerle daha kısa ve net şekilde uzun uzun anlatmak yerine bizimlerle anlatmanızı çok takdir ettim.

Bilal Sinan Başaran

Süleyman Demirel Üniversitesi | 11. Sınıf /Eşit


Bir büyüğümüz olmak bize verdiğiniz tavsiyelerden dolayı çok teşekkür ederim. İnşallah daha yürüyeceğimiz yollarımız var. Sizlere teşekkür ederken lider ülke Türkiye’yi beraber kurmayı öneriyorum.

Harun Kurtkan

Süleyman Demirel Üniversitesi | İşletme


Düşüncelerinin bu yönlerde olmadığını düşünen büyüklerimize , üstlerimize takım çalışması ve sorumluluk öğelerini kullanabilen , bilgi ve başarı yolunda ilerleyen , onlara güven asılayan konuşmanız tarafımca samimi ve olumlu bulunmuştur. Tekrar görüşebilmek dileklerimle , teşekkürler…

Çiğdem Doğan

Süleyman Demirel Üniversitesi | Yüksek lisansa hazırlanıyorum.


En çok etkilendiğim “gençlik platformu” çalışmalarınız ve bende katılmak isterim kesinlikle. Diğer bir konu bende TRT Ankara’da staj yaptım ve benim dönüm noktam oldu. Bölümüm gereği de en çok Öğrenci konularına yöneliyorum.

Hatice Belli

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Gerçekten ilk senem olmasına rağmen ve ilk defa seminere katılmamla birlikte sizin konuşmalarınızla çok etkilendim. Ve hayranlıkla dinledim. Özendim. Hayal ettim. Ben de sizin yapabildikleriniz gibi ya da aileme gurur verici buna benzer şeyler yapabilirmiyim diye. Çok teşekkür ederim bizlerin kendi bilgi ve tecrübe deneyimlerinizle paylaştığınız için. Size ulaşmak isterim.

Elif Palta

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Kan verebilme duygusu çok güzel. 27 Nisan’da ilk kez verebildim. Ancak bilinç oluşturmak gerekiyor. Daha fazla insana ulaşabilmeniz dileğiyle…

Burcu Takkacı

Süleyman Demirel Üniversitesi | İnsan Kaynakları Yönetimi


Gençlere değer veren bilgi paylaşımının sağlayabilen bir platform olan Gençlik Platformu bünyesinde bulunan tüm arkadaşlara ve size öncelikle teşekkür ediyorum. Bu güzel topluluk içinde yer almak için bana ulaşmanızı ve size destek olmayı istiyorum. Bunca kişi arasında bana ulaşmakla yormayayım siz ! mutlaka görüşeceğiz:) Merhaba demeyi daha çok sevmemi sağladınız Teşekkürler. 

Sosyal Hizmet Platformu

Rabia NANE

Ondokuz Mayıs Üniversitesi / Sosyal Hizmet


“O kadar akıcı konuşuyorsunuz ki gerçekten sizi dinlemek çok zevkliydi Bildiklerinizi karşı tarafa aktarma konusunda hevesli olduğunuz haliniz ve tavrınızdan anlaşılıyordu Konuşurken karşı tarafın anlamasını sizden ve sizin de örnek aldıklarınızdan bir şeyler almamızı istiyorsunuz Benim için gerçekten çok güzeldi en kısa sürede görüşmek dileği ile Saygılarımla “

Gizem Ömür

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi / Sosyal hizmet


Çok verimli bir seminerdi çok akıcıydı. Ufkum açıldı ve bilmediğim bir sürü kavramı öğrendim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Bornova Gençlik Merkezi 7 Bölge Girişimcilik

Kader Ölgen   
Kocaeli Üniversitesi / Sosyal Hizmet

Bilgilendirici bir seminerdi. Sosyal girişimciliği öğrendim.

Merve Dinke  
Afyon Kocatepe Üniversitesi / İslami ilimler

Akıcı konuşuyorsunuz bu da bizim sıkılmamamızı ve ilk baştaki dikkatle sunumu takip etmemizi sağladı

Havvanur Acar          
Kapadokya Meslek Yüksek Okulu / Diyaliz Teknikerliği      

Enerjiniz hoşuma gitti odaklanabildim dikkatim dağılmadı baştan sonra keyifle dinledim. Merhaba’nın benden size zarar gelmez demek olduğunu ve firmaların reklamlarındaki bağlantıyı neden bağ kurdugumuzu öğrendim

Emine BUĞDAYCI      
Necmettin Erbakan Üniversitesi       

Çok güzeldi teşekkürler girişimcilikte sosyalliğin önemi

Emine Bolat
Kapadokya Üniversitesi / Diyaliz      

Anlatım güzeldi örneklerle anlatım konuyu anlama ve fikir üretmede yardımcı oldu. İşletme açarken nasıl büyütebileceğimi, nasıl başlayabileceğimi öğrendim

Ayşe Mina Turan
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi / İktisat

Çok şey öğrendiğim bir program oldu. Teşekkürler.Hiçbir şey için geç olmadığını, imkansız diye bir şeyin olmadığını öğrendim.

Pınar Sarı
Lise Dil Bölümü         

Çok faydalıydı.Verimli geçti. Bilmedigim yeni konular ve kelime ögrendim.

Zeynep Çetinkaya      
Çankırı Karatekin Üniversitesi          

çocuk gelişimi bölümü lisans öğrencisi           konu bakımından yeterli hakimiyetiniz var bilmediğim şeyler öğrendim. sosyal girişimciliğe nasıl başlanmalı, nasıl sürdürülmeli, merhaba ne demek, girişimcilik için gösterilen öneriler, cesaretin önemi katkılarınız için teşekkürler

İrem Nur Canlı
Selçuk Üniversitesi / Karşılaştırmalı Edebiyat

Her şey çok güzeldi. Motivasyon artırıcı bir seminerdi. Özellikle milli gururumuzu görmrk beni daha çok ümitlendirdi. Her şey için teşekkür ederim. Sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmek için de girişimciliğin sürdürebilirlik hususunda önemli olduğunu öğrendim. Bir girişimcilik eylemi ile yalnızca birey veya grup değil aynı zamanda bir ülke de kalkınabilmektedir. Tıpkı Muhammed Yunus gibi.

Tuğba ÇELİK  
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi

Siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler hayatta bizim için basit gördüğümüz şeylerin aslında ne kadar da önemli olduğu gördüm. basit düşünerek, günlük hayatta çok anlamlı işler yapabileceğimi.

Emre Can IŞIK
Niğde Üniversite / Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler   

Konuya girişiniz de çok iyiydi daha sonraki gelişme evresi de. Sizi dinlemek çok keyifliydi işin açıkçası çok fazla yorum da bulamıyorum. Merhabanın anlamını :d Tabi ki de bu değil, gerçekten kaliteli bir dersti ve birçok konuda bana yol haritası çizdi.

Berkan Derici
Sinop Üniversitesi / Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği           

Verdiğiniz örneklerin eski olmaması. Merhaba, hayallerimizle dertlenirsek derman bulabiliriz.

Şeyma Bağdatlı          
Kayseri Üniversitesi / Grafik tasarım           

Güzel bir eğitim olduğunu düşünüyorum

Esra ARAÇ     
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi / Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü            

Çok güzel bir konferanstı. Emeği geçen herkese teşekkürler. Girişimcilik nedir? Sosyal Girişimcilik nedir? Bunları öğrendik.

Bedirhan Öztürk                     
Lise     

size çok teşekkür ediyorum bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için hayatınızda başarılarınızın devamı dilerim ileride bir toplumda bir kitleye hitap ettiğimde merhaba olayını anlatıcam… bir gün bir toplantıda bana da soruldu sizler gibi baka kaldım diye

Sude Taşkın
Hacettepe Üniversitesi / Türkçe öğretmenliği          

Sosyal girişimcilik konusunda benim için çok faydalı bir eğitim oldu. Bilmediğim konular hakkında sayenizde yeni fikirler edindim. Akıcı ve karşı tarafa geçen iletişiminiz sayesinde benim için güzel bir etkinlik oldu. Emeklerinize sağlık, teşekkür ederim. Girişimcilik ve girişimciliğin sosyal boyutu hakkında çok fazla bilgi öğrendim. Bu eğitim için teşekkür ederim. 🙂

Feyza Betül Turan      
Bülent Ecevit Üniversitesi / Psikoloji          

İş alanı olarak ya da şartlar hakkında olumsuz bir düşünceye sahiptim ama anlattıklarınız sayesinde gerçekten kendi fırsatımı oluşturabileceğime dair olumlu düşünmeye başladım

Fatih Bedir     
Necmettin Erbakan Üniversitesi / İlköğretim Matematik     

İmkansız diye bir şeyin olmadığını anlatmanız.           İnançla yürünen yolda küçücük bir fikrin büyük bir yangını ilk kıvılcımı olduğunu öğrendim.

Naime Nur ÇOLAK     
Gülhane Sağlık Bilimleri Üniversitesi / Beslenme ve Diyetetik 3. Sınıf          

Sosyal girişimcilik ile ilgili verdiğiniz örnekler beni heyecanlandıran ve ufkumu açan örneklerdi. Hepsini teker teker tekrar inceleyeceğim. Program çok akıcı ve çok verimli geçti. İyi ki katıldım dediğim bir eğitim oldu. Her şey için çok teşekkür ederim, emeğinize sağlık 🙂 Öncelikle merhabanın anlamıyla başlamak istiyorum. Merhaba benden sana zarar gelmez, rahat ol anlamına geliyormuş. Bunu 21 yaşımda öğrenmiş oldum. 🙂 İlk olarak sosyal girişimciliğe bir giriş yaptık. Kar amacı güden şirketlerin de artık sosyal projelerde yer aldıklarını aynı zamanda bazı sivil toplum kuruluşlarının da bir şekilde gelir elde etmek istediklerini öğrendim. Yapılacak olan projelerin veya faaliyetlerin hem sosyal bir fayda sağlaması gerektiğini hem de gelir elde edilmesi gerekiyor. Ayrıca kişilerin bir yerde gördükleri faydayı veya kolaylığı ileride girişimci olduğumuzda bizden kesinlikle isteyeceklerini aklımızdan çıkarmamamız gerekli. Özellikle Muhammed Yunus un hikayesi beni çok etkiledi. Ben bu kadar fakir bir ülkede hocamızın hangi mesleği yapmazsınız sorusuna cevap olarak sanatla ilgili bir meslekte yer almamalıyım diye düşünmüştüm. İnsanların bu fakirlik içerisinde ne buna harcayacak zamanları ne de paraları olduğunu düşünerek bu cevabı verdim. Ama Muhammed Yunus un 80 ülkede şubesi olan bir banka kurması serüveni beni çok şaşırttı ve birçok yönden motive etti. Onun dışında hocamızın anlattığı diğer örnekler de hayata bağlayan ve heyecanlandıran örneklerdi.

Kadir Burak Kahraman
Kastamonu Üniversitesi / İlköğretim Matematik Öğretmenliği    

Sosyal Sorumluluk projelerinden bahsettiniz ve gerçekten keyif aldım ve güzel temel taşlara değindiniz konu ile ilgili… Sosyal Sorumluluk projelerinin Dünyaya kattıkları Sosyal Sorumluluk projelerinin kendi içinde dinamizmi yani Sosyal Sorumluluk projelerinin devamı ve sürdürülebilirliğinin sadece para merkezli değil sürdürülebilirliği destekleyen en önemli nokta çevrede sürdürülebilirliğin gizli bulunması ve amacımızın o gizli aynı zamanda bize destek sağlayacak noktayı görmemiz gerektiği 🙂 Tema Vakfının yürüttüğü helpsteps uygulaması gibi yani sürdürülebilirliği sağlayacak şey belkide para değil bizizdir.

Hüsna Ulyanur Yıldız
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi / Sosyal hizmet       

Sosyal girişimcilik daha önce bildiğim bir şey değildi. Farkındalık oluşturdu. Paranın çokta önemli olmadığını, var olan şeylerin de geliştirilip insanlara daha fazla yarar sağlayacağını öğrendim. Açıkçası sosyal girişimcilik üzerine hiçbir fikrim yoktu. Ama bugün gerçekleştirilen görüşme sayesinde sadece sosyal girişimcilik hakkında bilgi değil, bunun en güzel örneklerini de öğrendim. Milletimin insanın gücüne bir kez daha şahit olup, gururlandım. Gerçekten verimli bir saat geçirdim. Bu görüşmede emeğe geçen herkese teşekkür ederim.

Ümmügülsüm Karademir
Anadolu Üniversitesi / Sosyal Hizmetler      

Programda bilmediğim ve öğrenmek istediğim konulara değinildi.Programın başından sonuna kadar saatler nasıl geçti anlamadım.Çok verimli bir programdı. Merhaba kelimesinin anlamını. 🙂 Sosyal girişimcilikle alakalı merak ettiklerimi ve şu zamanda yada ileri ki zamanlarda sosyal girişimciliğe karar verilirse ne yapmam gerektiğini öğrendim.

Büşra GÖKTAŞ
Necmettin Erbakan Üniversitesi / İlköğretim Matematik Öğretmenliği        

Anlatımınızın akıcılığı, ses tonunuzu gerektiği gibi ayarlamanız, jest-mimikleriniz insanı dinlerken hiç sıkmıyor. Aksine daha da fazla dinleme isteği uyandırıyor. Seminer, eğitim denildiğinde akla genellikle sıkıcı geçen, ‘dinlemek zorundayız’ hissiyatı veren dakikalar gelmekte. Yaklaşık olarak 1 buçuk saat süren bu konuşmanızı gerçekten çok keyif alarak dinledim. Bilmediğim konular hakkında bilgi sahibi olmak/bilgilenmek çok sevdiğim bir eylem. Sayenizde geniş çaplı düşünme becerimi arttırabildiğimi düşünüyorum. Sizi dinledikten sonra insanda ‘Hadi bir proje yapalım. Hadi bir derde deva olalım’ hissi oluşuyor. Umarım ki yakın zamanda bir proje fikriyle karşınıza gelebileyim 🙂 Öncelikle ‘Merhaba’ kelimesinin ‘Benden sana zarar gelmez.’ demek olduğunu öğrendim 🙂 Elbet imkanların fazla olması avantaj sağlar lakin parası olanın değil aklını kullananın bir yerlere geldiğini düşünmüşümdür hep. Sizi dinledikten sonra bu düşüncemin yerinde bir düşünce olduğuna kanaat getirdim. Bir girişimci olmak için ille de imkanları bol olan bir ülkede yaşamamak gerektiğini, hatta gerekirse kendi imkanlarımızı yaratmamız gerektiğini öğrendim.

Samet Batuhan Güler
Gazi Üniversitesi / Müzik Öğretmenliği        

Farklı fikirlere yönlendirici olduğunu düşünüyorum. Bir yandan para kazanarak diğer yandan çok büyük yardımlarda bulunabileceğimi öğrendim.

Yağız Mert Çelik
Beyhan Rıfat Çıkılıoğlu Anadolu Lisesi.

İyi bir sunumdu. Girişimcilik

Kerem Herdem
Ahi Evran üniversitesi Gençlik ve spor bakanlığı gençlik lideri / Laborant veteriner sağlık gençlik merkezi     

Hızlı olmasına rağmen gayet etkili ve güzeldi. Hayır diyebilme konusu çok daha dikkatimi çekti

Gülhan Sezer
Ömerhalisdemir Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma İsletmeciliği(Mezun) Erciyes Üniversitesi Felsefe(Okuyor)  

Girişimcilik konusunda kendime ve topluma katabileceğim bir çok konuda fikir sahibi oldum. Girişimcilik konusunda kendime ve topluma katkı sağlayacak bir çok konuda fikir sahibi oldum.

Batuhan GÖZEL         
Erciyes Üniversitesi / İktisat             

Kişişel gelisim hakkinda bircok sey

Feyza Nur Sazak        
Necmettin Erbakan üniversitesi / Bilgisayar mühendisliği  

Çok verimli ve eğlenceli toplantıydi. İçerikten biraz sıkıcı olacağını düşünmüştüm ama öyle olmadı. Dikkat çekici konular, örnekler ele alınmıştı, ben beğendim. İmkansız diye geri adım atmaktansa, küçükte olsa bir adım atmaliyiz. Farklı açılardan da olayları ele almalıyız bunu öğrendim.

Yazgül Sezer  
Fırat Üniversitesi / Resim Iş Öğretmenliği   

İnsanda en ufak bir azmettirici duygu varsa dahi, bu konuşma o duyguyu harekete geçiriydi. Uçuk da olsa, kısıtlı imkanlar da olsa, desteklemeyen de olsa ve tahammülüm kalmamış olsa dahi, pes etmemeyi ve kafamdaki şeyi uygulamaya koymayı öğrendim.

Ismail Külter  
Şırnak üniversitesi / Beden eğitimi ve Spor öğretmenliği   

Verilen 3 örnekte insanı harekete geçme isteği doğdurtuyor. Bir işe korku ile başlamasının bunu da ilk örnekten çok güzel anlayabiliyoruz Muhammed Yusuf örneği

Arif Kıraç        
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi                   

Eğitim genele olarak verimli ve çok güzel geçti. Bir işi yaparken hiçbir zaman vazgeçmemeyi engelleri aşabilmek için bir nedenin olduğunu öğrendim

Rabia Kurt      
Siirt Üniversitesi / Kimya Teknolojisi           

Sosyal girişimciliğe bir başka bakış açısı ile bakmaya vesile oldunuz. Aslında bizlerin de birer sosyal girişimci olabileceğini

Nurşin Ekinci 
Eskişehir Anadolu Üniversitesi / Sosyal Hizmetler  

Gayet iyiydi bize çok önemli ve güzel bilgiler aktardınız teşekkür ederiz.        Gerçekten hayata, insanlığa dair faydalı bilgiler öğrendim.İlk başta iyi gibi görünen bazı şeylerin hemen uygulanması yerine daha çok kitleye ve daha çok fayda sağlayacak şekilde başka yöntemlerle geliştirilip uygulanmasının topluma daha çok yarar sağlayacağını anladım.

Dilan Ürün      
Şırnak Üniversitesi / Sosyal Hizmet 

Pozitif bir enerjiniz var. Ve bu enerjiyi karşı tarafa çok iyi yansıtıyorsunuz.

NİSA ECEM ÖRÜMCEK          
Mardin Artuklu üniversitesi / Besyo 

Çok iyiydi çok verimliydi. Çok önemli bilgiler öğrendim

Mehmet bulut 
Gaziantep Üniversitesi Gençlik Spor Giz Projesi Nezsuz Resim  

Gayet verimli ve güzeldi. STK’lardan yaptıgım faaliyet ve etkinlikler devamlılığını sağlamak icin yapacağım isler olacak artık

Eren Coşkun
İskenderun teknik üniversitesi / Elektrik Elektronik Mühendisi      

Bilmediğim kişileri markaları ve o markaların asıl amacının insan kalkındırmak olduğunu ve o sırada da kazancın arkaya itilmek yerine bil hassa kazanca değer verilmeli ki devamlılık sağlanmalı gibi şeyleri öğrenmiş oldum teşekkür ederim          Sosyal sorumluluk yaparak hem insanları mutlu etmek hem de bu çerçevede gelirini sağlayan insanlar olduğunu öğerendiğim de şaşırdım.

Suzan İnan

Benim için sosyal girişimcilik eğitimi almak benim kendimde gözlemlediğim eksiklikleri doldurup sonra nesile aktarım sağlayacağım için çok büyük bir avantaj bu yüzden tüm gençlerimizi sosyal girişimciliğe dahil olmalarını elimden geldiğince destek olacağım

Mehmet Çetin
Gaziantep Üniversitesi / Sinema ve Televizyon Hicran Süleymanoğlu / Süleyman Demirel üniversite / İlahiyat                  

Sosyal girişimimin ne anlama geldiğini, hayata atılımda ki faktörleri ve daha niceleri..

Zeliha KÖYLÜ
Muş Alparslan Üniversitesi / Beden eğitimi ve spor öğretmenliği  

Güzel ve verimli bir eğitim oldu. Güzel bilgiler edindim

Suzan İnan

Benim için sosyal girişimcilik. Eğitimi almak benim kendimde gözlemlediğim eksiklikleri doldurup sonra nesile aktarım sağlayacağım için çok büyük bir avantaj bu yüzden tüm gençlerimizi sosyal girişimciliğe dahil olmalarını elimden geldiğince destek olacağım.

Fatma ÖZBİLİCİ
Anadolu Üniversitesi / Gençlik Merkezi
8 yıldır Gönüllü Eğitmen Gönüllü lider GSB Kamp lider Ilahiyat Hafızım      

Donanımlı ender bilgileri Kısa sürede öğrenebilme şansına sahip olmak büyük bir avantajdı İş hayatına katma değerler kazanmaya Daha etkin daha verimli Iş birliği üzerine kurulan Iş sanatını Sınırları kaldıran fikirler öne sürüldü.

Suzan İnan
Çocuk Gelişimi / Çalıştığım Birim Asena Birim Başkanlığı

Donalımlı bilgilere sahip olduk öğrenmiş olduğumuz bilgileri sosyal girişimcilik yönümüzü geliştirmek için avantaj oldu. Grup çalışmada etkin çalışma, girişimcilik eğitimi geliştirme konusunda çalışmalar, girişimcilik nedir

Zinet Toprakçı
Bitlis Eren Üniversitesi / Sağlık Kurumları İşletmeciliği                  

Hayırsever biri olup birilerine yardım etmek istediğimizde en fazla 2000 kişiye yardımda bulunabiliriz. Ama sosyal girişimcilikte kendi imkanlarımız dışında müşteri ve çevredekiler ile daha fazla kişilere yardımda bulunabiliriz

Şirin Kılıç       
Muş Alparslan Üniversitesi Ulaknet Çağrı Merkezi / Felsefe          

Çok geniş bir perspektiften bakıyorsunuz olaya. Ve genel olarak Optimist bir bakış açısına sahip olmanız etkileyici. Hayata karşı daha olumlu bakmam gerektiğini ve zenginliğin birikimin tek seferde değil damla damla göl olur misaliyle olaylara yaklaşmam gerektiğini görmüş oldum.

Rumeysa kaya           
Harran Üniversitesi / Fizyoterapi

Konuşmanın en önemli özelliği samimiyettir bana göre ve İsmail hocamızın bu samimiyeti sağladığını düşünüyorum. Samimi tavrı ve bilgisiyle bizleri aydınlattı. Sıkmadan sıkılmadan bildiklerini aktardı. Bize kattıkları için teşekkür ederim. Her gün kullandığımız halde anlamını bilmediğimiz ve bu konuşmadan sonra da asla unutmayacağımız bir tanım öğrendik. Merhaba kelimesinin anlamını öğrendik. Tanımadığımız insanların girişimcilik adı altında yaptığı başarıları bu kişilerin kullandığı yöntemleri, hayalleri ne kadar büyük olsa da pes etmeden yılmadan başarı ulaştıklarını öğrendik. Eğer bir şeyler yapmak hayatlara dokunmak istiyorsak elimizdekilerle ne yapabiliriz nereye kadar büyütüp ne kadar hayata dokunabiliriz diye düşünerek adım atmalıyız. İsmail hocamızın da dediği gibi balık tutmayı öğrenip bunu öğretmemiz gerekiyor.

MUHAMED Bedrettin Abdullah          
Kilis 7 Aralık Üniversitesi / Arap Dili Ve Edebiyatı   

Hitab ve toplantıyı yönetmesinden oldukça memnun kaldım. Farklı kişiler tanıdım farklı yöntemler edindim. 

Merve Karadeniz 

Herşey çok güzeldi teşekkür ederim.

Nisa Ecem Örümcek
Mardin Artuklu Üniversitesi / Besyo 

Çok iyi şeyler kattı. Güzel verimli bilgiler öğrendik.

Meral Polat
Bingöl üniversitesi / BESYO 

Çok verimli bir eğitimdi devamlılığı sağlanmalı.Girişimcilik adına yapılabilecek bir çok şeyi

Muhamed Bedrettin Abdullah            
Kilis 7 Aralık Üniversitesi / Arap Dili ve Edebiyatı   

Hitab ve toplantıyı yönetmesinden oldukça memnun kaldım. Farklı kişiler tanıdım farklı yöntemler edindim.

Narin  
İnönü Üniversitesi / Sosyoloji           

Olaylara farklı pencereden bakma şansı

Samet Ünlü    
Çukurova Üniversitesi / Harita ve Kadastro

Kişisel gelişime son derece önem veren ve çevresindekileri de buna teşvik eden olağan üstü enerjiye sahip hocam. Sizin gibilerden bu ülkeye çok lazım. İnanmak başarmanın yarısıdır.Ufaktan da olsa girişimciliğe, bir şeyler üretmeye başlamamız lazım. Google ve Amazon kurulduklarında garajdaydılar. Şimdi ise Dünya’nın en büyük şirketleri arasındalar.

Nazlıcan Tuğalan        

Şu an üniversiteye hazırlanıyorum tekrar         Yok Çok memnun kaldım çok güzel bir eğitimdi

Ahsen Çelik   
Marmara Üniversitesi / Gazetecilik  

Biz gençlere aslında gözümüzün önünde duran ama farkına varamadığımız fırsat ve kendi oluşturabilceğimiz fırsatları göz önüne sermeniz çok etkileyiciydi. İleride bir girişimci olur muyum bilmiyorum ama hangi mesleği yaparsam onda her zaman kendimi geliştirebileceğimin farkına vardım. Hayatımda bir derdim olduğunda onu nasıl fırsata çevirebileceğimi ve onu geliştirmek için gerekli olan her şeyin kendimde olduğunu öğrendim.

Hasan ÇELİK  
Mersin Üniversitesi / Bilgisayar Mühendisliği         

İki saat süren bu konuşmayı dört saat de olsa dinlerdim. Hiç sıkılmadım ve çok eğlendim. Bir hayali gerçekleştirebilmek için engellerin veya ekonomik yetersizliğin bahane olmayacağını öğrendim.

Zeynep Özdemir         
Uşak Üniversitesi / Özel Eğitim Öğretmenliği          

Çok çok güzel doğal ve içten bir sunumdu. Sohbet havasında oldu. Açıkçası 2 saat pür dikkat dinleyeceğimi hiç düşünmemiştim. Bana çok farklı bakış açıları katmış oldu.     Hayatta kafaya koyup bir şeyi başarma hayali kurulduğunda ve bu yürekten bir şekilde yapıldığında hiçbir engelin olamayacağını öğrendim.

Ebru Keklik    
Hacettepe Üniversitesi / Endüstri Mühendisliği

Girişimciliğe farklı bir pencereden bakmamı sağladı.

Güsneben yavuz        
Erciyes Üniversitesi / Fen bilimleri Öğretmenliği     

Çok yararlı ve keyifliydi

Rezan ZEKERİYA       

Henüz üniversiteye hazırlanıyorum

Çok etkili bir biçimidir. Benim anadilim Türkçe olmadığı için çok da anlatamıyorum şuan ama anlıyordum her bi harf nasıl anlattığınızı da derinden etkilendim en önemlisi de hiç bi şey imkansız değildir.

RümeysaSuzan Kaçkın
Süleyman Demirel Üniversitesi / İlahiyat      

Çok güzel, verimli ve faydalandığım bir faaliyet oldu. Hiç bilmediğim yada yanlış bildiğim bazı şeylerin doğrusu öğrendim. Böylece bu faaliyette Bir sosyal girişimci olmak için veya gönüllü olarak bir şeyler yapmak için çok bütçeye sahip olmamıza gerek olmadığını çok az bir bütçe olsa bile çok güzel işler ve yardımlar yapabileceğimi öğrendim . Bu yapacağımım işlerde bir zorluk olsa da imkansız diye bir şey olmadığını küçük desteklerle bile çok büyük işler yapabileceğimi öğrendim. Bir şey yapmak istersem bir çöp dahi olsa onunla bile ortaya fayda sağlayacak bir şeyin çıkabileceğini öğrendim.

Esin Yiğitbaşı
Hacettepe Üniversitesi / Fizik Mühendisliği     

Sunumda anlattığınız bilgiler ve hayat hikayeleri çok faydalıydı ve farklı bakış açınız ile sosyal dayanışmayı yorumlayabildim.        Yapmak istediğin bir şeyi, en hassas olduğun konuyu dertlenerek ,üzerine düşerek gerçek bir sonuca ulaşabilmeyi ve yatırımcı olarak müşteriyi kabul edebilmenin önemini fark ettim.

Hatice Afyoncu           
Afyon Kocatepe Üniversitesi İngilizce Hazırlık İşletme            Bilmediğim şeyler öğrendim diyebilirim. Bu güzel bir deneyimdi. Merhaba ne anlama geliyor öğrenmek beni mutlu etti .

Mehmet Ali Aydemir  
Süleyman Demirel Üniversitesi / İlahiyat Fakültesi  

Konuşma tarzınız, anlatış biçiminiz, içtenliğiniz, samimiyetiniz hepsi birlikte bütünleşerek bizleri fazlasıyla etkiledi. Öğrendiklerinizi öğrenmek, deneyimlerinizi dinlemek bakış açımızı değiştirdi. Sosyal girişimcilik hakkında bir sürü bilgiye sahip olduk. Bir insana nasıl yardım etmemiz gerektiğini öğrendik. Asıl yardımın bağış yapmak değil o insana üretmeyi öğretmek, kendi emeğiyle kazanıp kimseye bağlı kalmadan ihtiyacını karşılamasını öğrendik. Yapılan yardımlarla insanların hayatlarına nasıl dokunulduğunu, hayatlarının nasıl değiştini öğrendik.

Yusuf YERAL 
Akdeniz Üniversitesi / İnşaat Mühendisliği  

En başta merhaba’nın anlamını tam olarak öğrendim. 😀 Elimizdeki az kaynak ile daha fazla iş yapmayı öğrendim. Ayrıca verilen örnek insanlar insanın daha fazla motive olmasını sağlıyor. Olumlu eleştiride cevabını verdim sanırım. Tekrarlamak istemem.

Musa Taşdelen          
Gönen Fen Lisesi

İlham verici bir eğitimdi.         Belirli bir bütçeyle sınırlı yardım değil de sürekli yardım edebilmenin yollarını.

Hatice ÇOBANKAYA  
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi / Peyzaj Mimarlığı 

Birçok kez girişimcilik dersleri aldım. Her birinde farklı bir hayat hikayesine tanık oluyorum. Bu da bana daha planlı bir sistem oluşturmam gerektiğini öğretiyor. Sizinkisi de bunlardan biri oldu. Koşullara ve imkanlara bakmaksızın kendi kabiliyetlerimizle de başarılı olabileceğimiz öğrendim.

Okan Ülker     
Gençlik Ve Spor Bakanlığı / Burdur Gençlik Merkezi          

BEĞENDİM. Önemli şeyler öğrendim

Hanım Elmas
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi / Fen Bilimleri        

Farklı olumlu bakış açıları oluşturmak Girişimcilik sadece bildiğimiz belli başlı konu ve kavramlar olarak değerlendirmek benim gözümde olan yanlışlıklar bakış açısı değiştirirdim

Pelin Mazı      
Yalova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Çocuk gelişimi-Proje koordinatörlüğü

Asla asla dememeyi.

Metin Efe        
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi / Coğrafya Pelin Mazı / Yalova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Çocuk gelişimi-Proje koordinatörlüğü

Asla asla dememeyi .

Adnan Akif Aksoy
Erzincan Binali Yıldırım üniversitesi / Hukuk           

Sohbet havasında bilgi şöleni Cesur akıllıca yapılan girişimler büyük sonuç doğurur.

Zeren AKKUŞ 
Yalova Üniversitesi/Anadolu Üniversitesi-AÖF
       

Sosyal hizmet/Adalet Bizlere yapamayacağımızı düşündüren ön yargıyı yıkmamıza neden oldunuz teşekkür ederiz. Derdiniz varsa dermanınızı ararsınız 🙂

Burak AVCI    
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi / Siyaset Bilimi ve Kamu yönetimi         

Çok faydalı ve bilgi verici bir programdı bilgi paylaşmayı çok seviyorsunuz ve bu bilgileri paylaşırken bize zamanın nasıl geçtiğini bile hissettirmiyorsunuz çok teşekkür ederim. Kısaca Küçük adımlarla nasıl insanlığa faydalı olabiliriz.

Zeynep Çakıroğlu       
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi

Çok boyutlu modelleme ve animasyon            Gençlere bu denli ilgi gösterilmesi gerektiğinin farkında olması bence çok iyi bir durum. Ülkemizde de bunun için gençlik merkezleri iyi ki var bize kendimizi değerli hissettiyorlar bunun için teşekkür ederim        Merhaba kelimesinin anlamını 🙂

Yasin Karaarslan

Çok güzel bir sunum oldu etrafımızda olan ama fark edemediğimiz birçok şey varmış başta İsmail hoca olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Merhaba nın anlamını öğrendim 🙂 İyiliğe vesile olmak için neler yapılabildiğini öğrendim Kamile yüzer bal     Serdivan gençlik merkezi Gençlik lideri    Samimiyet içeren anlatımıniz ve hazırlanan açıklayıcı sunumlar online ortamı yüzyüze hissettirdi.

Doğancan Kaya          
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi /Gençlik Ve Spor Bakanlığı Gönüllü Gençlik Lideri
Gazetecilik Bölümü / Çomü Medya Merkezi

Samimi ve içten örnekler ile keyifli bir sohpet gerçekleştiği için teşekkür ederim.Girişimci ve girişimci olunulabileceğini öğrendim belli başlı fikirler ve projeler aklımda oluştu

Nurgül ÇETİN  
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi / Rekrasyon Bölümü

Bu zamana kadar girdiğim en verimli en güzel eğitimlerinden biriydi. Bakış acılarımı değiştirip daha geniş görmemi sağladı. Hayal ve hedeflerimde daha geniş düşünmemi sağladı. Şuanda gelecek kaygım var pandemiden dolayı evlerdeyiz uzaktan eğitim geleceği her an patlamakta olan kör bir ampül gibi görüyordum. Bu eğitim o lambayı değiştirmem de yardımcı oldu daha aydınlık bakmayı küçük şeylerden başlayıp hayallerim gerçek ola bileceğini öğreti bana. Daha önce gittiğim sosyal projelerden dolayı empati yeterim hayata bakış açım çok olumlu mutluydum lakin pandemiden dolayı bunları yıtırmisttım. Bu eğitim sayesinde yeniden olumlu bakmayı imakansızikta bile birşey yapa bileceğimi ve daha geniş düşünmeyi hayallerimi hedeflerimi yeniden hatırlamış oldum ve yeni düşüncelere hayallere daldım acaba ben ne yapa bilirim ve kendimi sorgulamaya başladım ben kimim diye bu eğitim gerçekten her alan da çok faydalı oldu. Girişimcilik böyle bir eğitimle ksrsilacagim aklıma bile gelmezdi.

Gamze GÜRBÜZ         
Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi / Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulu       

Etkili bir eğitimdi. Konuşmalar gayet anlaşılır ve açıktı. Cesaretli olup ne yapmak istiyorsak onun peşinden gitmeyi.

Rumeysa Sağ 
Sakarya Üniversitesi / Endüstri Mühendisliği          

Kendine güvenip yaptıklarının farkında olan bir hocamızın başarısı takdire şay’an idi. Girişimcilik güzel iş daha güzeli ise sosyal girişimcilik imiş

Şevval Şenol 
Sakarya Üniversitesi / Çalışma Ekonomisi Ve Endüstri İlişkileri

Biz öğrencilerin geleceğe kaygılı yaklaşımından dolayı hayatımıza adeta duvar ördünüz. Ve o duvarda ise umuda azme ve başarıya açılan bir kapı var. Teşekkür ederim… Girişimcilik kavramının yalnızca mal ve hizmet üretmekten ziyade olmadığını; Sosyal girişimi bir iş değil yaşam biçimi olarak görmenin hayatımı ve benliğimi değiştireceğini öğrendim. Bir hayalin hayalde kalmaması için çabalamam gerektiğine ve bu çabamın yalnızca o işi/hayali gerçekleştirmekle kalmayıp onu dert edindiğim taktirde önüme çıkacak yolların tarifsiz mutluluğunu yaşamadan öğrenmiş oldum. Hayat mottomdan vazgeçecekken karşıma çıkmanızı bilmiyorum neye borçluyum ama teşekkür ederim. Hayatıma kırıldığım yerden filizlenerek devam ediyorum ve Newton’un da dediği gibi “Uçsuz bucaksız gerçekler denizi önümde keşfedilmemiş bekliyor.”

Sümeyra         
Kırklareli Üniversitesi / Mezun Bankacılık ve Finans            

Başarı zenginlikten gelmiyor dertlerimizden geliyor

Ayşenur Karakaş
Yozgat Bozok Üniversitesi Moleküler biyoloji ve genetik   

Verdiğiniz örneklerin yapılabilir ve yaşayan örnekler olması. Başarmak için çok büyük şeylere gerek olmadığına başarmal için sadece çok küçük olsada bir adım atılması gerektiğini öğrendim.

Canan Şentürk           
İstanbul Rumeli Üniversitesi / İlk Ve Acil Yardım    

Genel olarak her şey mükemmeldi

CHAİRİ KALENTZİ       
Trakya üniversitesi / İngilizce öğretmenliği  

Mükemmel super, Çok farklı ve güzel şeyler

Tuğçe KARAKAŞ        
Yalova Üniversitesi / Polimer Malzeme Mühendisliği Yüksek Lisans

Anlattıklarının ve yaşantınız benim için çok güzel bir ilham kaynağı ve destekleyici oldu. Yakın zamanda kendi işimi kurmak için çalışmalara başladım ve anlattıklarınız sayesinde bu çalışmalarımı daha doğru yönlendireceğimi düşünüyorum. Birşeyi başarmak istiyorsak küçük adımlarla başlamak her zaman başarıya giden yolda en sağlam yoldur.

Elif Biciğan    
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi / Tarih Bölümü    

Etkin ve insanları harakete geçirecek bir mizaca ve konuşmaya sahiptiniz. Herhangi bir katagori ayrımı yapmadan en azdan en çoğa gidecek şekilde örnekler vermeniz; şahsım dahil olmak üzere günümüz karamsarlık duygusuna kapılmış gençleri daha motive edici olduğunu düşünüyorum.            Az kelimesinin ne kadar olumlu olduğunu sabırla birleştiğinde ne kadar kıymetli hatta asıl bolluğun azda saklı olduğunu öğrendim. Sonuçtan ziyade yolun özel olduğunu yoldaki olumlu olumsuz tüm olayları irdeleyip bir ders almak. Yol ve sabır bu iki kavram üzerinde çok durduğum şu dönemlerde sohbet niteliğindeki bu dersiniz beni tebessüm ettirdi.

Sude Erbaş    
Sakarya Güzel Sanatlar Lisesi / Resim Bölümü         

Çok tatlı bir sohbetti uzun sürmüş fakat fark etmedim bile 🙂 Tanımadığım birçok kişinin başarıları hakkında bilgi sahibi oldum. Girişimcilik alanında bazı şeylere daha farklı açıdan bakabildim.

Ceren Erk       
Balıkesir Üniversitesi / Turizm İşletmeciliği 

Sade bir anlatımla ve verdiğiniz örneklerle birlikte sosyal girişimciliği çok iyi aktardınız. Benim için etkileyici oldu. Teşekkür ederim. Hiç birşey imkansız değil sadece kendimize güvenmemiz gerekiyor. Evet bu bildiğimiz birşey fakat bu sunumla bir kere daha bu düşünce beni olumlu yönde etkiledi.

Fatma Kaya    
Bingöl Üniversitesi / Elektrik Elektronik Mühendisliği        

Geleceğe olan bakış acım değişti. Verilen tepkilere saygı duymayı bir işe bodoslama dalmamayı

Aysun Körpe  
İnönü Üniversite Spor Bilimler Fakültesi      

Engeliler egzersiz ve beden eğitimi öğretmenliği       Çok güzel bir eğitimdi  Çok güzel bilgiler eğitimler öğrendim.

Onur Sarıkaya
Ardahan üniversitesi / Uluslararası ilişkiler            

Sürekli farklı katılımcılar eklemek istemeniz ve bu konuda cesaret verici olmanız.

Şamil Karanfil
Üniversiteye sınavına çalışıyorum.

Gayet güzeldi fevkalade. Az maliyetle çok iş

Fatoş Yiğit      
Selçuk Üniversitesi / Ziraat Mühendisliği / Tarım Ekonomisi          

Çok başarılı bir sunum da kendimi geliştirmem için hiç bir engel yok önüm de Hiç bir şeyden korkmam önce kendime güvenip projemi belirleyip Bunu herkese sunmam illa yabancı ülkeler de çalışmaya gerek hayallerimi Türkiye ye de yapabilirim

Furkan Baran
Bingöl Üniversitesi Meslek Yüksekokulu / Pazarlama Reklamcılık Bölümü

İlk ders girişimcilik ve motivasyon kaybı dersleri çok güzeldi ve bizlerde çok şey uyandırdı Daha çok böyle seminerler düzenlenmesini isterim

Kübra Döndee            
Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi / İlahiyat      

Teşvik edici yönde sunumlar teşekkürler Kendimi geliştirmek ve kendimi bulmak

Fatih Efe         
İnönü üniversitesi / Makine mühendisliği                

İmkansız diye bişey yoktur 

Zeynep Meral Güler           
Muş Alparslan üniversitesi/ Muş gençlik merkezi gönüllü genç            Reklamcılık ve Pazarlama-Halkla ilişkiler ve tanıtım        
Sunumunuzu dinlerken büyük bir merak içerisinde dinledim. Her anlatımınızda yeni şeyler öğrendim. Günlük yaşantımızda anlatmış olduğunuz kişilerin hayatları ve nasıl başaralı olduklarını

Fatmanur Birişik        
Fırat Üniversitesi / Spor Bilimleri Fakültesi / Antrenörlük   

Örneklerle açıklamanız çok şey kattı hep yermeli hem de övmeli harika bir eğitimdi

Merhabanın anlamını Dert edineceğimi Nasıl yol izleyeceğimi Olaylara ne şekilde ve hangi pencereden bakmam gerektiğini Hakkari üniversitesi  Posta hizmetleri        Çok güzel bir dersti zevk alarak dinledim.derste verdiğiniz örnekler kendi üzerinizden yaptığınız açıklamalar çok güzeldi.

Fatoş Yiğit      

Selçuk Üniversitesi Ziraat Mühendisliği / Tarım Ekonomisi

Çok başarılı bir sunum da kendimi geliştirmem için hiç bir engel yok önüm de. Hiç bir şeyden korkmam önce kendime güvenip projemi belirleyip Bunu herkese sunmam illa yabancı ülkeler de çalışmaya gerek hayallerimi Türkiye ye de yapabilirim

Halime Ağar   
Fırat üniversitesi İnşaat mühendisliği

Faydalı bir eğitim olacağından eminim. Girişimcilik nedir

Merve Kılavuz           
Aksaray Üniversitesi / İletişim Fakültesi / Gazetecilik Bölümü       

insanın bazen zamansız gelen, bir süpriz şekilde daha çok motive olduğu bir etkin kişilik diyebilirim. mücadeleden asla vazgeçmemeyi, tabi ki umudunu yitirmeden devam etmeyi, kısa ve öz

Yeşim Sönmez           
Anadolu Üniversitesi , Gençlik Ve Spor Müdürlüğü ( Gençlik Merkezi) İşletme, Gençlik Lideri

Gençleri ileri yönelik çok güzel bir şekilde aydınlattı. Çok beyendim. Emeğinize sağlık Girişimcilik Bir işe kalkışmak için illa paranın olmasına gerek ,azla bir çok şey yapıldığını İmkansız diye bir şey olmadığını İleriye yönelik bir çok güzel örnekler , teşvik edecek kişileri tanıdık

Ecrin Kadriye Katipoğlu         
Fırat Üniversitesi / Mekatronik Mühendisliği           

Güzel bir sunumdu, sesiniz bana Tolga Abi ve Hugo zamanlarında ki Tolga abiyi anımsattı yada şu Deedpoul u seslendiren kişiyi de olabilir. Bu kadar farklı alanlarda girişimlerde bulunmuşsunuz sesinizi değerlendirin derim. Merhaba nedir?

Mazlum Zeren            

Ağrı Ibrahim Çeçen Besyo                 

Yapabilirmiyim korkusunu atlatmama yardımcı oldu

Leyla El
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi / İlahiyat         

Kendi hayatınız üzerinden konuyu anlatarak konudan kopmamazı sağladınız. İnanmanın başarmanın kendisi olduğunu.

Sultan Tarıkan            
Fırat Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı

Hayallerimizin peşinden gitmeyi ve hiç bir şeyin imkansız olmadığını küçük adımlarla büyük hayaller kurabiliriz, öğrendim

Yeşim Sönmez           
Anadolu Üniversitesi / Gençlik Merkezi İşletme / Gençlik Lideri    

Çok güzeldi teşekkürler Hayır demeyi öğrenme Motivasyon vs vs

Öznur HASAR
Fırat Üniversitesi Fen Bilimleri Öğretmenliği           

Yüksek bir enerji, bol örneklere yer verilmesi çok iyidi. Bilmediğim çok şey öğrendim. Teşekkürler, özellikle İsmail Hilmi Adıgüzel çok başarılı Yer aldığım gönüllük faaliyetlerin kendim için yeterli buluyordum. Büyük bir hata yapmışım. Bahenelerin arkasına saklanmak vicdanı rahatlatıyormuş. ‘Ne yapabilirim ki? Elimden bu kadar geliyor.. ‘diye durduğum anları düşününce kendimi kandırdığımı öğrendim. Düşünmenin önemini anladım, zamanın değerini ve doğru kullanımının hayatımızda ki önemini öğrendim.

Songül Nart    
Acadebi Demstart Şirket Girişimci   

Zaten şuanda bir gençlik platformunda girişimci departmanında yer aldigim için bu eğitimi can kulağıyla dinledim ve birçok şey öğrendim elbette. “Sosyal sorumluluk projesi üzerinden para kazanılır mı? sorusunu ve cevabını müthiş kavradım. İnteraktif olması da ayriyetten güzeldi. Sosyal girişimcilik, israf sorununu çözmemiz gerektiğini, gönüllülük platformları, merhabanın anlamı 🙂

Gamze Bayram          
Hayat üniversitesi     

Gelir gider, gider gelmez hesapları Sizi dinlerken 3 saat yetmiyor insane İyilik yapıp denize atmak yerine iyiliği yarıştırmalıyız.

Eylem Kaya    
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi / Fen Bilimleri Öğretmenliği   

Sıcakkanlılıkla, güler yüzünüzle, samimiyetinizle o kadar keyifli zaman geçti ki 3 saat olduğunu anlamadım bile:) Bi o kadar daha dinlerdim sanırım. Girişimcilik adına kafamda çok fazla soru işareti vardı ve siz karşınızdaki kitleyi o kadar iyi tanıyorsunuz ki ben hiçbirini sormadan siz dolaylı yoldan hepsine cevap verdiniz. Var olan, yaşanmış olan, gerçek hayatlardan bahsederek bana da ışık oldunuz çok çok teşekkür ederim. Umarım bir gün benim de hayallerim bana dert olur ve o gün kapınızı çalmak nasip olur. Ertelememem gerektiğini, bir adım atmak için paranın şart olmadığını, aslında yapacak o kadar çok şey varken yokmuşçasına boş boş beklediğimi, dokunacağım bir çok hayatın var olduğunu, hayallerimin de beni beklediğini, yarının çok geç hemen şimdi harekete geçmem gerektiğini öğrendim 🙂

Sezer Alkan   
Özel sektör / Satış Danışmanı           

Akıcı anlatmaniz ve güler yüzlü olmanız sayesinde dinleyici olarak 3 saat boyunca sıkılmadan dinledim. Merhabanın kelime anlamını sosyal girişimcilikle ilgili pek çok şey…

Hasan Beyalan

Gençlere bu konuda ışık tutmak ve bilinçlendirmek gerçekten çok güzel bi davranış ve hareket olduğunu düşünüyorum illa ki bi rekabet olucaksa bari iyiliklerimizle yarışalım. Sosyal girişimcilik ile ihtiyaç sahibi bi topluma veya kişiye yardım ederken illa ki yüksek bi sermayeye ihtiyacımız olmadığını bunu çok farklı şekillerle yapabileceğimizi öğrendim. (örnekte vermiş olduğunuz gibi tom markası) Türkiye gibi bi ülkede böyle bir konuda ufkumu genişlettiğinizi söylemem şart ilerki planlamalarımda kesinlikle bugün konuşulanları dikkate alacağım Acikogretim Verilen ornekler guzeldi. Merhaba kelimesinin anlamini ve hocaminizin hikayesini.

Esra Savaş    
İbn Haldun Üniversitesi / İşletme      

Pozitif enerjiniz hepimize yayıldı sevgili hocam 🙂 ayrıca konuyu güzel anlatıyor ve kendinizi dinletiyorsunuz, yani hiç sıkmadan uyku getirmeden ve canlı bir sesle… bana göre bunlar da en önemli şeylerden -konfor alanından çık, dert edin! -sosyal projenden para da kazanabilirsin! -Ülkendeki ya da başka yerlerdeki problemler aslında problem değil, kişilerin projeye dönüştürebileceği birer fırsattır. yeter ki görmesini bilelim 🙂 (Arjantin- toms ayakkabı örneği) -ve en önemlisi eskilerde çok sevdiğim ve çok dinlediğim hercai şarkısını söyleyen kişi bir zamanlar çok ünlü olan Çelik’miş 😀

Muhammed Esmer    
Ege Üniversitesi / Devlet Türk Müziği Konservatuvarı        

Kendimiz hakkında adımlar atabilmek adına çok yararlı bit toplantı oldu

Gülcan Aydoğmuş     
İstanbul Üniversitesi / Psikoloji       

Çok güzeldi. Biraz cesaret biraz girişim ruhu her şeyi değiştirebiliriz

Esra Savaş
İbn Haldun Üniversitesi / İşletme (Ingilizce) 

Hocam kendinizi dinletebiliyorsunuz ve anlatırken bizleri hiç sıkmıyorsunuz. Yani ne uykumuz geliyor ne canımız sıkılıyor. Sadece odaklanarak sizleri dinliyoruz 🙂 Konuşurken pozitif enerjinizi bizlere de yayıyorsunuz. Bu da bizim de motivasyonumuzu yükseltiyor. teşekkür ederiizz       konfor alanının dışına çık, kendine dert edin! Sosyal projeye başlamak için paran olmasına gerek yok! yeter ki etrafındakileri gör Çevrende olanlara problem olarak bakma, aslında onlar senin projeye dönüştürebileceğin fırsatlar! ( Arjantin ayakkabı sorunu- toms) ve en önemlisi eskilerde çok sevdiğim ve çok dinlediğim hercai şarkısını söyleyen kişi bir zamanlar çok ünlü olan Çelik’miş 😀

Merve Nur Alaka       
Lise Öğrencisiyim                  

Etkili ve öğretici bir anlatımınız var. Resmi kurumlarda olduğu gibi ciddi değilde hem gülerek hemde yeni bilgiler vererek sohbet havasında anlatmanız hem bana soru sorma cesareti kazandırdı hemde çok iyiydi. İmkansızlıklar içinden bile bir umut varsa imkan yaratıp hedeflere sıkı sarılıp bahane üretmek yerine çözüm üreterek önce insanlara sonrada ülkemize karşı yararlı işler yapabileceğimizi öğrendim. Ve bazı şeyleri yapmak icinde çokta büyük olmamıza gerek yokmuş yani şimdiden harekete geçip hem deneyip kazanıp hemde daha çok yararlı şeyler yapılabilirmişiz ayrıca ülkemize yada insanlığa karşı yararlı bir şeyler yapmak istiyorsak sağlam bir hedef, hayal etmek ve çalışmanında yararlı işleri yapmayı istemek kadar önemli olduğunu öğrendim.

Betül Taştan   
Adnan Menderes Üniversitesi Bitki Koruma

Yaşadığı hayattan bir takım çıkarımlar yaparak olayları/durumları anlatan insanlar hissettikleri duyguyu karşıya daha yoğun bir şekilde şeffaf olarak aktarabilir buna inanıyorum. Sizde de bunu gördüm. Aynı zamanda samimi ve içten bir tavır takınmanızda güzel bir sunum olmasında çok büyük bir katkı sağladığını düşünüyorum . Yaşadıklarınızı daha doğrusu kendi ruhunuzu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Merhaba 🙂 tabiki bu bir şaka. Bir kaç başlığa değinecek olursam. İlgimi çeken de diyebiliriz: 1.Sürdürülebilirlik 2. Sosyal şirketler 3. Sosyal fayda 4. İsraf 5. Turkcell diyalog müzesi

Nida Akpınar  
Gaziosmanpaşa Üniversitesi / Turizm ve Otel İşletmeciliği MYO    

Samimi, keyifli, bitmesin denilen bir sunumdu. Sosyal girişimciliğin ekonomi, eğitim, mevki vs.gözetmeksizin insani duygularla ortaya çıkıp sistematik bir şekilde ilerleyebilirse hedefe ulaştıktan sonra ruhumuzda bıraktığı haz. Dolayısıyla yapılan iş ancak AŞK ile mümkündür.

Wafaa Saqallah          
Pamukkale Üniversitesi / Malzeme Bilimi ve Mühendisliği

Verdiği örnekler gerçekten dikkat çekiyor. Umutla her şey olabilir

Fadimegül Karatay     
Afyon Kocatepe Üniversitesi / İslami İlimler

Hitabet ve konuların bağlantısı gayet iyiydi. Hiçbir şey için geç değildir umudun olduğu yerde çiçeklerin her zaman açacağını öğrendim

Manar Hussein Abunemeh    
Pamukkale Üniversitesi / Halkla İlişkiler ve Tanıtım           

Konuşmacı ilham verici konular hakkında konuştu. Farklı sosyal sorumluluk projeler hakkında öğrendim

Beste Akman
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi / Tıp Fakültesi          

Tatlı diliniz güler yüzünüzle programa sıcaklık katıyorsunuz. Olumsuzluklar da fırsattır

Burcu KURU   
Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi           

Yaşlı bakım. Güzel bir anlatımdı

Hümeyra USTA                       
Eğitim Yönetimi          

Bilmediğim bir konu hakkında bilgiler edindim. Sosyal girişimciliği.

Betül   
İbn haldun Üniversitesi / Hukuk        

Konuşmacının hitabeti ve örneklermesi Sosyal girişim anlayaşım tekrardan sekillendi

Elveda Kale   
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi / Atatürk Meslek Yüksek Okulu İlk ve Acil Yardım

Farkındalık getiren bir etkinlik. Sizin sayenizde kendimin farkımda olup sosyal alanda daha girişimci bir insan olmama vesile oldu.

Muhammed GİDER
Manisa Celal Bayar Üniversitesi / Yazılım Mühendisliği     

Defalarca aynı konuların anlatılması sizi hep daha heyecanlı ve bu alanda daha çok kişiye ulaşma isteğinizi yansıtıyor. Anlatırken olan heyecanınız bizi daha da istekli ve kararlı kılıyor. Teşekkürler 🙂 Her kelimeniz birbirinden değerli seçilmiş gibi ve öğretici. Hep istikrarlı ve yapmaktan korkmamayı öğrendim diyebilirim. Yapamam dediğimi yapabileceğimi…

Kadirhan Diner           
Doğuş Üniversitesi / Hukuk Fakültesi          

3 saat değil 6 saat sürse yinede dinlemeye devam ederdim. Ağzınıza sağlık  Öncelikle merhabanın anlamı. Bunun dışında hem sizin gibi güzel bir insanı tanıdım hem de anlattığınız girişimcileri yanıma fırsatım oldu. Bu isimler ve daha fazlası üzerine araştırmalar yapacağım.

Zeliha Barak
Fırat Üniversitesi / Halkla İlişkiler Ve Tanıtım

Sohbet, güler yüzlülük çok iyiydi. Karşıdaki insan sıkılmadan saatlerce dinleyebilir. Sosyal sorumluluk faaliyetlerini hayatımızın bir parçası haline getirmemiz gerektiğini öğrendim.

Sena Taş        
Sağlık Bilimleri Üniversite / Psikoloji          

Hitabet konusunda gerçekten yetenekli olduğunuzu düşünüyorum kendinizi dinletiyorsunuz. Samimiyetiniz de söylediğiniz şeylerde etkili olmanızı sağlıyor bence. Merhaba nın anlamını:) toms un kuruluş hikayesini, karşımıza çıkan sorunları çözüm üretmek için bir fırsat olarak görmeyi, gözümde büyüttüğüm şeylerin aslında o kadar da zor olmadığını.

Esra Savaş    
İbn Haldun Üniversitesi / İşletme İngilizce

Hocam kendinizi dinletebiliyorsunuz ve anlatırken bizleri hiç sıkmıyorsunuz. Yani ne uykumuz geliyor ne canımız sıkılıyor. Sadece odaklanarak sizleri dinliyoruz 🙂 Ayrıca konuşurken pozitif enerjinizi bizlere de yayıyorsunuz. Bu da bizim de motivasyonumuzu yükseltiyor. teşekkür ederiz! Konfor alanının dışına çık, kendine dert edin! Sosyal projeye başlamak için paran olmasına gerek yok! yeter ki etrafındaki fırsatları gör Çevrende olanlara problem olarak bakma, aslında onlar senin projeye dönüştürebileceğin fırsatlar! ( Arjantin ayakkabı sorunu- toms) -hercai şarkısını söyleyen Çelikmiş 🙂 bunu da öğrenmiş oldum.

Ebru Karakoç 
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi / Sosyal Hizmetler

Sunumu dinlerken hiç sıkılmadan keyifli bir şekilde dinledim; sohbetiniz, enerjiniz, anlatımınız konuya daha adapte olmamı sağladı. Bu konuda da daha fazla bilinçlenmeyi hatta çevremdeki insanları bilinçlendirmede daha fazla ilgimi arttırdı. Her şey için teşekkür ederim. Hiçbir şeyin imkansız olmadığını, hayallerimin peşinden koşmak gerektiğini ve en önemlisi de sosyal sorumluk projelerini daha çok ilgilenmem gerektiğini.

Saime Demir
Manisa Celal Bayar Üniversitesi / Türk Dili ve Edebiyatı

Kendinizi de katarak yeri geldi yücelttiniz yeri geldi kızdınız. Bizden biri gibi davrandınız bu bizim rahatlamamıza ortam hazırladı Bir şeyler için çabalamak, kendine inanmak gerektiğini ve hayatı yoktan var edebileceğimi öğrendim

Saime Demir  
Manisa Celal Bayar üniversitesi / Türk Dili ve Edebiyatı     

Kendinizi katarak, hayattınızdan örnekler vermeniz çok daha verimli oldu. Bir şeyler yapabilmek, birilerinin hayatlarına dokunabilmek, yoktan var edebilmek için bir şeylere girişmek gerektiğini öğretti.


instagram | facebook | spotify | linkedin | news | youtube | medium | Clubhouse | Opinyu | GooglePlay

%d blogcu bunu beğendi: