İsmail Hilmi ADIGÜZEL

Sosyal Girişimci, Marka yöneticisi


“Kariyerim Lojistik” seminerlerinin ikincisini organize ettik.


Tasimasektoru.com sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz Kariyerim Lojistik seminerlerinin ikincisini Gümüşhane Üniversitesinde organize ettik.

Havayoluyla İstanbul’dan Trabzona oradan da karayoluyla Köse’ye yeşilin ve mavinin her tonunun bize eşlik ettiği bir yolculuk yaptık.

Köse ‘de ki İrfan Can MYO’a geldiğimizde enerjisi yüksek bir şekilde karşılandık. Seminere gelen öğrencilerden yolda gördüklerimizi de arabaya almayı ihmal etmedik. Etkinliğe Lojistik bölümü öğrencilerinin ağırlıklı katılımı bizleri de son derece mutlu etti. Bu yoğun katılım aynı zaman da öğrencilerin seminere aktif bir şekilde dahil olmasıyla daha güzel bir hal aldı.

Lojistik sektöründeki Kariyer İmkanlarından bahsettiğim sunumumda Sektörle alakalı genel bir bigi verdikten sonra, çalışan kapasitesi, mezunların istihdamı, yeni mezun iş arama süreçleri, şirketlerin lojistik mezunlarına bakışı, işci ve işveren beklentileri, şirket yapıları, Modlara göre çalışabilecekleri şirketler, pozisyonlar, şirket türlerine göre yükselebilme şans ve durumlarıyla beraber sektörün yan dallarındaki iş imkânlarının oldukça fazla olduğunu anlatmaya çalıştığım sunumumda, öğrencilere kariyer planlaması için daha geniş bir pencereden bakmaları noktasında yardımcı olmaya çalıştım.

Benden sonra Kişisel Marka Olmak sunumunun yanında, öğrencilerin eğitim aldıkları yerlerde ki dezavantajları nasıl avantaja çevireceğini anlatan İsmail Hilmi Adıgüzel öğrencilerin oldukça fazla dikkatini çekti. Seminer sonrasında öğrencilerden aldığımız geri bildirimlerde; kendilerine olan güvenlerinin yerine geldiğini ve başarmaya olan inançlarının perçinlendiğini görmek bizleri de oldukça mutlu etti.

Buradan bir kez daha katılım gösteren öğrenci arkadaşlarıma ve bizi güzel bir şekilde ağırlayan akademik kadrodaki bütün hocalarımıza tekrar teşekkür ediyoruz.

İnternete Yansıyanlar

Taşıma Sektörü Haber
Gümüşhane Üniversitesi Web Sitesi
Köse MYO Haber

Etkinlikten Kareler


emreipekci.com
https://www.emreipekci.com/gumushane-universitesi-kariyerim-lojistik-semineri-html/


%d blogcu bunu beğendi: