Başkan Kariyer Sensin Konferansında

 
11.12.2014 Perşembe Günü M.K.Ü. bünyesinde sunulan Kariyer Sensin ( Kariyer ve Girişimcilik Topluluğu ) konferansına katılan katılımcılar ve konuşmacılar; – Barış TAİLOĞULLARI ( Delta Grup Koordinatörü ) – Mahmut BARUT ( Şanlıurfa Genç Girişimciler…
 
 
 
Başkan Kariyer Sensin Konferansında

11.12.2014 Perşembe Günü
M.K.Ü. bünyesinde sunulan Kariyer Sensin ( Kariyer ve Girişimcilik Topluluğu ) konferansına katılan katılımcılar ve konuşmacılar;
– Barış TAİLOĞULLARI ( Delta Grup Koordinatörü )
– Mahmut BARUT ( Şanlıurfa Genç Girişimciler Kurulu )
– İsmail Hilmi ADIGÜZEL ( M.K.Ü. Danışma Akademisi Başkanı )
– Süheda ÇİL ( Eğitmen Prof. Dr. Veysel EREN MKÜ Rektör Yardımcısı )
Birer konuşma sundular.
Toplantıya M.K.Ü. öğretim görevlileri, öğrenciler, sanayi ve işadamları, bölge idarecileri katıldı. Kariyer Sensin Konferansına katılan Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ ‘a katılımcılar büyük ilgi gösterdiler.
M.K.Ü. Düzenleme Kurulu Yrd. Doç. Dr. Mehmet KAHRAMAN yalnız bırakmadı. Kariyer Sensin Konferansı Üniversite, Kamu, Özel sektör yöneticilerinin geldikleri nokta buraya gelirken geçirdikleri yollar, yaşadıkları tecrübeler burada sizlere ışık tutacakları konularla sanayicinin ve öğrencinin karşılaşmış olduğu problemlerin çözümü içerisinde yer almak, sahip olduğu bilgi ve birikimi kullanarak, bölgenin kalkınmasına öncülük etmek en önemli başlıklarındandır.
Bununla beraber öğrencilerimizin mezun oldukları zaman iş bulma aşamasında nasıl yol izleyecekleri kariyer gelişiminde ve iş görüşmelerinde iletişim becerilerinin önemini kavrayacaklarıdır.

DSC_0023

DSC_0027

DSC_0025

DSC_0024

DSC_0034

DSC_0033

DSC_0032

DSC_0031

DSC_0028

DSC_0042

DSC_0041

DSC_0037

DSC_0036

DSC_0035

 

Başkan Kariyer Sensin Konferansında

 
 
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Sosyal Girişimcilik/Kapitalizm 2.0 kitabımı, 21 Mayıs-26 Mayıs tarihleri arasında bu sayfadan talepte bulunan 21 bin kişiye mail yolu ile göndereceğimiz link vasıtası ile kitabıma erişimi açıyorum. 

Talepte bulunmak için tıkla

Güncel Kal, Girişimde Kal.