AdımPara

Obezite ile mücadele amaçlı olarak geliştiğimiz bu projede Kullanıcılar cep telefonlarına indirdikleri uygulama arayıcılığı ile online oldukları süre boyunca hareket ettikleri her an AdımPara kazanmaya devam edecekler. Her 10 Km‘de 1 AdımPara kazanacak, daha fazla spor yapıp daha fazla kazanacak.

Bu uygulama ile kalori hesaplaması, vücut kitle endeksi hesaplaması, Sağlıklı besleme ip uçları, Su iç hatırlatma bildirimleri vb. ek özelliklerinden yararlanarak hem obezite ile mücadele edilecek hem de sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırılacaktır. Her 10 Km. Bir kazanılan 1 Adım Para bir motivasyon aracı olmasıyla sağlıklı beslenme alışkanlığı ve bilgilendirmesi kazandırılmış olacak.
Kazanılan AdımParalar ise ürün ve hizmet alımlarında geçerli olabilecek.

Örneğin markete makarna almaya gittiğinde kullanabilirken Spor malzemeleri alırken de bu AdımParasını kullanabilecek. Spor yapan bireyin sağlık sigortası da belirli oranda indirim kazanılmalı hele ki bunu kanıtlaya biliyorsa böylelikle sağlık sigortası yaparken de birikmiş paralarını kullanabilecek. Bakanlığımız Obezite ile mücadele amacıyla geliştirilen bu projeye destek
vererek Obezite ile mücadelede ve sağlıklı bireylerin yetişmesindeki hassasiyetiri vurgulamış olacak.

0 0 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Sosyal Girişimcilik/Kapitalizm 2.0 kitabımı, 21 Mayıs-26 Mayıs tarihleri arasında bu sayfadan talepte bulunan 21 bin kişiye mail yolu ile göndereceğimiz link vasıtası ile kitabıma erişimi açıyorum. 

Talepte bulunmak için tıkla

Güncel Kal, Girişimde Kal.