Bursa Kent Meclisi davetlisi olarak 10 Mart Cumartesi günü
“İşini Şansa Bırakma Kariyer Zirvesindeydik.

Bursa Gençlik Meclisi İstihdam Ve Kariyer Çalışma Grubunun davetlisi olarak katılacağım zirvenin detayları;

Tarih : 10 Mart 2012 – Cumartesi
Saat : 10.00 – 17:00 (3.oturum)
Yer : Merinos AKKM Hüdavendigar Salonu 1.OTURUM(Kişisel Gelişimin İş Hayatına Yansıması)
*Kişisel başarının iş hayatına etkileri, başarılı olmak için beynimizi nasıl kullanırız?enerjileri kullanma, zaman yönetimi, kriz yönetimi başlıklarıyla gençlerin iş hayatına önceden hazırlanmalarını sağlamaktır.
YAŞAM KOÇU,EĞİTİM KOÇU
– Semra KOZANLI2.OTURUM(KPSS-ALES Bilgilendirmesi)

*Katılımcılar KPSS-ALES sınavları hakkında detaylı bilgiler ve yönlendirmelerden faydalanır. Devlet kurumlarına yerleşmek isteyen katılımcıların ve yüksek lisans düşünen katılımcıların hangi bölümü tercih etmeleri gerektiği ve onlar için doğru stratejinin ne olduğu hakkında bilgi sahibi olmaları sağlanır.
– Murat Eğitim Kurumları3.OTURUM (LİDERLİK-STK LİDERLİĞİ)

*Katılımcılar bir şirket liderinin veya en küçük bir takımın liderliğinin hangi konularda dikkat istediği ve iyi bir grup yönetiminin nasıl yapılabileceği bu konunun hassas noktaları ve Sivil Toplum Kuruluşlarının işleyiş biçimi ve Bunların faydaları konusunda bilgi sahibi olacaktır.
– GENÇLİK PLATFORMU – GENÇ HABER KURUCU BAŞKANI
– İsmail Hilmi ADIGÜZEL4.OTURUM(Finansal Piyasalar – Bankacılık ve Spk – Etkin CV oluşturma ve Pofesyonel İş Görüşmesi Teknikleri )

*Katılımcıların bankacılık sektörüne yönelmesinin onlar için faydalı ve zararlı yönlerini fark edip tercihlerinde rehberlik etmesi ve gelecek planlamalarına bu şekilde yön vermesi planlanmaktadır.Ayrıca eğitimde etkin CV oluşturma ve Pofesyonel İş Görüşmesi Teknikleri tüm sektörler üzerinden anlatılacaktır.
KARİYERİM AKADEMİ- KURUCU – GENEL MÜDÜR – EĞİTMEN-EKONOMİST
– Kağan DİREL5.OTURUM (Pazarlama trendleri ve sosyal medya)

*Örgütsel amaçları gerçekleştirmek ve tüm kaynakları etkili kullanmak için nitelikli eleman kaynağına ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Çünkü örgütler amaçlarına çalışanlarıyla ulaşabilir.İnsanı etkilemek,motivasyonu sağlamak, ondan istenilen düzeyde yararlanmaktan geçer.
Pamukkale Turizm İş Geliştirme Müdürü
-Mustafa SÖNMEZAY

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Sosyal Girişimcilik/Kapitalizm 2.0 kitabımı, 21 Mayıs-26 Mayıs tarihleri arasında bu sayfadan talepte bulunan 21 bin kişiye mail yolu ile göndereceğimiz link vasıtası ile kitabıma erişimi açıyorum. 

Talepte bulunmak için tıkla

Güncel Kal, Girişimde Kal.