Gençlik Platformu’ndan, Uygulamalı Para Kazanma Dersi

Gençlik Platformu, yeni projesi “Uygulamalı Para Kazanma Dersi” ile hayat ve para kazanma tecrübesi yaşatmayı amaçlıyor.

Gençlik Platformu'ndan, Uygulamalı Para Kazanma Dersi
 

Kurulduğu günden itibaren öğrencilerin kendini geliştirebilmeleri ve hayata hazırlamaları için birçok projeye imza atan GENÇLİK PLATFORMU, 20 Eylül – 20 Ekim tarihleri arasında yeni projesi “Uygulamalı Para Kazanma Dersi” ile hayat ve para kazanma tecrübesi yaşatmayı amaçlıyor. 

Girişimci nasıl olunur? 

Para nasıl kazanılır? 

Alın teri ile kazanılan para ne kadar tatlıdır? 

Bu soruların cevabını birçok iş adamından ve kadınından seminer ve konferanslarda durduk duyduk. Genel olarak başarı öyküleri simit, limon ya da su satarak başlamıştır. Fakat son yıllarda Gençlerin önüne kolay para kazanma model ve rol modelleri çok sıklıkla konuyor gençler kolay yoldan para kazanma formülleri arar ve bir mucize bekler oldu. 

Bir iş başarma tecrübesi, kolay yoldan köşeyi dönme hikayelerinden daha samimi değil midir? Para kazanmanın yanı sıra o işin üstesinden geliş olmanın ve başarmış olmanın verdiği haz ve mutluk insan hayatına paranın vereceği mutluluktan çok daha 

GENÇLİK PLATFORMU, bu düşüncelerin ışığında 1 ay süreyle İstanbul’un en yoğun meydanlarındanMecidiyeköy meydanında Simitçi Genç ve Sucu Genç olarak her gün bir öğrencinin bu tecrübeyi yaşamasını sağlayacak. 

Projeye katılan öğrencilere verilecek “katılım belgesi” ve yaşanılan bu tecrübe büyük bir katkı sağlayacak. 

Bu proje ile üniversitelilere hayatları boyunca unutulmayacak tecrübe ve anılar yaşatmayı hedeflediklerini söyleyen Gençlik Platformu Kurucu Başkanı İ. Hilmi Adıgüzel, ayrıca öğrencilere “Gelin kazanmanın ve başarmanın mutluluğunu birlikte yaşalım” şeklinde bir çağrıda bulundu. 

Nasıl Uygulanacak? 

Proje 20 Eylül – 20 Ekim tarihleri arasında dönüşümlü olarak her gün 1 kişinin satış yapmasıyla gerçekleşecek. 

Sabah saatlerinde simitlerin ve suların teslim edildiği katılımcı gün boyu satış yapacak ve günün sonunda kazandığı parayı nasıl harcadığını fotoğraflayacak. 

Bu fotoğraflar Gençlik Platformu twitter sayfasından “Uygulamalı Para Kazanma Dersi” olarak gösterilecek. 

Başvuru nasıl yapılacak? 

Tüm öğrencilerin katılabileceği bu projeye başvurular http://www.genclikplatformu.org/katilimformu linkinden ulaşılabilr. 

Facebook Twitter www.facebook.com/gnclkpltfm www.twitter.com/gnclkpltfm 

Web Proje Hashtag www.genclikplatformu.org #tecrubededigin 

Bizi Takip Etmeyin, Bizimle Olun.. 

  

Basın İletişim; 

Kaan UYSAL k.uysal@genclikplatformu.org info@genclikplatformu.org 

0554 275 37 31

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Sosyal Girişimcilik/Kapitalizm 2.0 kitabımı, 21 Mayıs-26 Mayıs tarihleri arasında bu sayfadan talepte bulunan 21 bin kişiye mail yolu ile göndereceğimiz link vasıtası ile kitabıma erişimi açıyorum. 

Talepte bulunmak için tıkla

Güncel Kal, Girişimde Kal.