Düzce Üniversitesi Kariyerim Lojistik Semineri 

Uzun süredir Anadolu’daki Lojistik öğrencilerinden ve kulüplerinden seminer daveti alıyorduk fakat kulüplerin maddi sıkıntılarından dolayı bu organizasyonları gerçekleştiremiyorduk. Bu konuda ki ihtiyacımızı gören, aynı zamanda öğrencilere de yardımda bulunmak isteyen tasimasektoru.com ekibinin bizlere sponsor olma isteği tam da bu noktada imdadımıza yetişti. Uzun süredir birlikte projelerde yer aldığımız ve Gençlik Platformu‘nun kuruluşunda birlikte emek sarf ettiğimiz İsmail Hilmi Adıgüzel ile birlikte Kariyerim Lojistik adı altında bir seminer programı düzenlemeye karar verdik.

Lojistik Sektöründe Kariyer İmkanlarıyla alakalı öğrencilerin akıllarında olan soru işaretlerine cevap verebilmek ve ilerleyen süreçte iş hayatındadülojKişisel Marka Olmak ile alakalı iki temel konuda bildiklerimizi, tecrübe edindiklerimizi İsmail Hilmi Adıgüzel ile birlikte düzenlediğimiz seminerlerde öğrenci arkadaşlara aktarabilmek amacıyla ilk olarak Düzce Üniversitesinin yolunu tuttuk.

Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu’nda benimde önceden beri tanıdığım Sayın İlyas Temel Şafak hocamın davetiyle seminerlerimizin ilkini gerçekleştirme fırsatı bulduk. Lojistik ve Dış Ticaret bölümlerinden öğrencilerin ağırlıkta olduğu, karşılıklı güzel bir etkileşimle öğrenci arkadaşlarla çok güzel bir 3 saat geçirdik. Bu süre içerisinde Lojistik Sektöründe Kariyer İmkanları ve Kişisel Marka Olmak konulu sunumlarımızla iş hayatına yaklaşan arkadaşlarımızın akıllarındaki soru işaretlerine cevap vermek ve nacizane onlara yol göstermek için etkili bir sunum yapmaya çalıştık.

Seminerin ardından İlyas Temel Şafak hocamız böyle güzel bir organizasyona yardım ettikleri için Tasimasektoru.com ve Kopuz Tur adına Gökhan Kopuz’a plaket takdim ederek teşekkürlerini ilettiler. Ardından günün hatırasını canlı tutmak için katılımcı arkadaşlarla fotoğraf çektirdik ve ardından İstanbul’a doğru yola koyulduk.

İnternete Yansıyanlar

Taşıma Sektörü Haber
Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu Web Sitesi
Lojistikci.com
Lojistikdefteri.com
Tasimacilar.com

Etkinlikten Kareler

 

 

emreipekci.com

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Sosyal Girişimcilik/Kapitalizm 2.0 kitabımı, 21 Mayıs-26 Mayıs tarihleri arasında bu sayfadan talepte bulunan 21 bin kişiye mail yolu ile göndereceğimiz link vasıtası ile kitabıma erişimi açıyorum. 

Talepte bulunmak için tıkla

Güncel Kal, Girişimde Kal.