Kızılay’ın davetlisi olarak 28 Kasım Pazartesi günü Antalya’da Kızılay’ın gençler ile toplandığı kamptaydık.

Her sene yenisi gerçekleştirilen Hedef 25 kampı bu senede 28 Kasım -2 Aralık 2011 tarihlerinde Antalya’da 66 Üniversite ve 104 Öğrencinin Katılımıyla Porto Bello Resort Hotel’de gerçekleştirildi.
4 gün süreyle alanında uzman bir çok konuşmacı ve eğitmenin katıldığı kampta 3. gün Koç Holding Kurumsal İletişim Uzmanı Seçil Budak, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektör Danışmanı Muhammed Atilla Sevim ile birlikteydik.
Soru soran katılımcı ve bir o kadar da eğlenceli gencin bir araya toplanmasıyla gerçekleşen etkinlikte,  öncelikle Marmara Bölge Müdürü Dr.Hüsnü Altunay’a, Semra Akay’a,  düzenleme komitesi ve katılımcı arkadaşlara sıcak kanlı yaklaşımları ve geri dönüşleri için çok teşekkür ediyorum.
Kurumların gençleri bu şekilde önemsemesi ve gençlere özel programlar yapmasını takdir edilesi bir durum olarak görüyor ve destekliyorum. 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Sosyal Girişimcilik/Kapitalizm 2.0 kitabımı, 21 Mayıs-26 Mayıs tarihleri arasında bu sayfadan talepte bulunan 21 bin kişiye mail yolu ile göndereceğimiz link vasıtası ile kitabıma erişimi açıyorum. 

Talepte bulunmak için tıkla

Güncel Kal, Girişimde Kal.