İstanbul Gelişim Üniversitesinde Gelişim Stüdyonun davetlisiydik.

Gelişim Üniversitesinin en hocaları ve öğrencilerinin büyük bir üstünlükle kabul ettiği üniversitenin en aktif ve başarılı kulübü olan Gelişim Stüdyonun konuğu olarak tek başıma davet edildiğim seminer için uzunca bir süre iş yoğunluğu sebebiyle gerçekleştirememiştik.
27 Şubat 2012 en uygun gün gözüküyordu ki İstanbul şartlarında yağmur yağdığında ulaşım durur kuralını unutmuştuk. Neyse ki gecikmenin ardından yetiştik ve öğretim görevlilerinin de katıldığı güzel bir etkinlik oldu. Öğrencilerinin düzenlediği seminere katılımcı olarak katılan ve öğrencilerinin arasında oturan öğretim görevlileri vardı.
Nazik ve bol hediyeli bir teşekkürün ardından Halkla İlişkiler Müdiresinin daveti üzerine odasına çıktığımızda Yrd. Doç. Aybüke Serttaş’ın katılımıyla bu üniversitenin gerçekten farklı olduğunun olgusu iyiden iyiye oturmaya başladı.
Güzel işler yapmak isteyen öğrenci,hoca ve yönetimiyle Gelişim Üniversitesine misafirperverlik ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.
Bizden sonra sırasıyla Yaşar, Barbaros şansal konuk olarak katılacaklarını öğrenince katılmak için fırsat kollayacağını söyleyerek ayrıldık.

Tarih : 27 Şubat Pazartesi 2012
Yer : Gelişim Üniversitesi MYO konferans Salonu
Saat : 14:00
Konu : Etkin takım çalışması ve sivil toplum kuruluşlarında başarı

 

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Sosyal Girişimcilik/Kapitalizm 2.0 kitabımı, 21 Mayıs-26 Mayıs tarihleri arasında bu sayfadan talepte bulunan 21 bin kişiye mail yolu ile göndereceğimiz link vasıtası ile kitabıma erişimi açıyorum. 

Talepte bulunmak için tıkla

Güncel Kal, Girişimde Kal.